Партнер Алишера Усманова запускает в России франшизу “Лиги смеха” студии Владимира Зеленского

18.01.2021 10:24 | Укррудпром

10:10 18 января 2021 года

Российский телеканал “СТС” запускает франшизу украинской “Лиги Смеха” студии “Квартал 95”. 25 января в Москве стартует кастинг-фестиваль для потенциальных участников шоу.  Соответствующее сообщение опубликовано на сайте канала.

Юмористическое шоу “Лига Смеха” было создано в 2015 году украинской студией “Квартал 95”, основателем и художественным руководителем которой был Владимир Зеленский. Он же вел шоу с 2015 по 2019 годы. Во многом прообразом Лиги Смеха послужил КВН.

Российский канал “СТС” подал заявку на регистрацию товарного знака “Лига смеха” еще в 2019 году. Запускает шоу продакшн Александра Маслякова-старшего АМиК. 

Кастинг на российскую “Лигу смеха” объявили в ноябре 2020-го, он пройдет в виде фестиваля в январе 2021-го.

“СТС Медиа” принадлежит младшему партнеру российского миллиардера Алишера Усманова Ивана Таврина.

Додати коментар

Користувач:
email:





A debt crisis looms,
Europeans seek to stay afloat,
Bailouts all around.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.02.2026
14:32 - У Києві відкрили другий вихід зі станції метро "Лук'янівська"
14:11 - Z-звіти, сформовані РРО/ПРРО, направлялись до фіскального сервера, але в Електронному кабінеті інформація щодо таких звітів відображається не в повному обсязі: алгоритм дій СГ
14:10 - Інтернет-магазин Нацбанку зазнав кібератаки: є хороша та погана новина
14:09 - За який рік зазначається НГО одиниці площі земельної ділянки в графі 4 розрахункової частини податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП?
14:07 - Угорщина погрожує більше не постачати Україні газ та електроенергію
14:06 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
14:03 - За яких умов можна в автоматичному режимі отримати ліцензію
14:01 - МПЗ: що врахувати при розрахунку і декларуванні юридичним особам
13:57 - Е-кабінет: платник може надіслати інформацію на письмовий запит органу ДПС разом із документами і у разі, якщо розмір файлу у форматі pdf перевищує обмеження 5 МБ
13:51 - Скасовано пільгу із сплати ПДВ для ввезення транспорту з електродвигунами
13:50 - Особливості оподаткування ПДФО доходу у вигляді прибутку контрольованої іноземної компанії, який отриманий контролюючою особою – ФО у вигляді дивідендів
13:50 - На кордоні з Румунією обмежили рух для вантажівок та автобусів через негоду
13:49 - Який термін сплати єдиного внеску роботодавцями?
13:46 - Податковий календар на 20 лютого 2026 року
13:43 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів юридичні особи – платники збору для місця для паркування транспортних засобів спрямували понад 3,0 млн гривень
13:39 - Податок на нерухоме майно: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 131,0 млн гривень
13:39 - 15 тисяч ресторанів можуть перебувати в тіні через підозріло занижений виторг – ДПС
13:38 - Понад 2,7 млн грн екоподатку сплатили до загального фонду держбюджету у січні платники Дніпропетровщини
13:35 - ДПС, БЕБ, Держпраці та представники ресторанного бізнесу обговорили шляхи детінізації галузі
13:34 - Увага! Ввечері 19 лютого електронні ключі від ДПС можуть працювати з частковими обмеженнями
13:32 - Україна змінить підходи до енергетичного забезпечення громад – Зеленський
13:15 - Літня Олімпіада-2032 отримала першого великого спонсора
13:08 - За півроку кількість заправних комплексів UPG збільшилася у шість разів
13:04 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:00 - Коли вкладення стають видимими: як Varto змінює підхід до інвестування в 2026 році
12:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 19 лютого
12:40 - Уряд спростив оренду держмайна для розміщення ВПО
12:30 - Технології проти тіні
12:25 - Колишні облавтодори передадуть на приватизацію


Більше новин