Олександр Кава: Завдяки спільному з ЄІБ проекту Харків отримав 5 сучасних тролейбусів

03.12.2020 14:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У рамках реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком Проекту «Міський громадський транспорт України» комунальному підприємству «Депо № 3» (м.
Харків) від ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» передано перші 5 нових сучасних односекційних тролейбусів «Богдан Т70117»*. Важливо зазначити, що ці низькопідлогові тролейбуси забезпечать легкий доступ до користування міським електричним транспортом пасажирам похилого віку та особам з інвалідністю. «Реалізація спільного з Європейським інвестиційним банком проекту «Міський громадський транспорт України» передбачає оновлення парку автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метрополітену, будівництва та реконструкції трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій. Завдяки цьому проекту Харків вже отримав п’ять нових сучасних тролейбусів, вартістю 169 тис.
євро кожний.
На черзі – ще 11 міст України», – зазначив заступник Міністра фінансів Олександр Кава. Проект реалізується Міністерством інфраструктури спільно з Міністерством фінансів, міськими радами та комунальними підприємствами та передбачає реалізацію заходів з оновлення парку автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метрополітену, будівництва та реконструкції трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій. Планується впровадження підпроектів з розвитку міського пасажирського транспорту в 11 містах України: Києві, Харкові, Львові, Тернополі, Луцьку, Сумах, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Івано-Франківську та Чернігові. Кредит ЄІБ для реалізації Проекту – 200 млн євро; залучається на строк до 22 років, із 5-ти річним пільговим періодом, відсоткова ставка – до 2 % річних. На сьогодні Міністерство фінансів спільно з Міністерством інфраструктури працює над запуском другого проекту розвитку міського громадського транспорту, в рамках якого планується отримати кредит від Європейського інвестиційного банку на суму 200 млн євро (загальна вартість проекту – 404,5 млн євро).
Це відкриє можливість для українських міст покращити транспортну систему та залучити кредитні кошти на вирішення проблем громадського транспорту.  * Обсяг кредиту ЄІБ в рамках Проекту для м.
Харкова – 9,88 млн євро.
Відповідно до Контракту ПАТ «АК «Богдан Моторс» має поставити Харкову 49 тролейбусів, з яких 12 – двосекційних (Т90117) та 37 – односекційних (Т70117), один із яких має запас автономного ходу не менше 20-ти кілометрів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Saving for the future is quite wise,
With money in the bank, you'll feel quite nice.
Don't spend all your cash in just one place,
Or your bank account will soon be a disgrace.

- Fin.Org.UA

Новини

10:50 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:10 - Сенат США обрав нового голову ФРС із найменшою в історії перевагою голосів
09:45 - Ціни на нафту відреагували на зустріч Трампа із Сі
09:15 - Кабмін оновив наглядову раду "Укренерго"
09:00 - московіяни били по енергетиці та інфраструктурі: у Києві проблеми з водопостачанням
08:30 - Інвестиційні видатки міст звелись до мінімуму
08:00 - Велика таблеткова змова: як Кауфман отримав контроль над арештованим російським фармдистриб’ютором
00:00 - Галузеві угоди Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 травня: нові атаки на енергетику
20:35 - Свириденко розповіла, як уряд боротиметься з боргами на ринку електроенергії
20:30 - Уряд погодив представників держави до наглядових рад енергопідприємств
20:15 - Лівія планує запустити свій найбільший НПЗ вперше за 13 років
19:50 - московія атакувала об'єкти "Нафтогазу" у двох областях
19:45 - У четвер 14 травня відключень світла не заплановано
19:20 - Mercedes-Benz продав автосалони великому канадському холдингу
19:10 - На Львівщині після ударів московія без електропостачання – понад 10 тисяч абонентів
19:05 - Уряд виділив кошти на облаштування антидронового захисту на дорогах Херсонщини
19:02 - Співвласник "Fire Point" розповів про вплив Міндіча на компанію
19:00 - Банк Канади не прогнозує, що ШІ швидко витіснить робітників
18:31 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 травня
18:15 - LinkedIn планує звільнити 5% персоналу
18:00 - Приватизація заводу «Трансзв’язок» на Прозорро.Продажі: ціна зросла майже в 10 разів
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, м. Олександрія, вул. Знам’янська, буд. 34В)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, село Велика Скельова, вул. Лісова, буд. 18А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Центральна, 192А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Великоандрусівська ТГ, село Подорожнє, комплекс будівель та споруд №5)
17:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Інгулецька, 4А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Братів Петриченків, 1А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Садова, 2В)


Більше новин