Узгоджено оптимальні режими роботи дніпровських та Дністровського водосховищ на грудень 2020 року

02.12.2020 11:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під головуванням заступника Голови Держводагентства Тетяни Базанової 30 листопада у режимі онлайн-конференції відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ. За інформацією Укргідрометцентру, прогноз притоку дніпровських водосховищ складає 60% від норми, і це говорить про те, що снігових запасів у грудні не очікується.
Зокрема, водність Дніпра біля Києва у грудні очікується в середньому 545 куб.
м/с, або 60% від норми (норма грудня – 909 куб.
м/с).
Каскад дніпровських водосховищ станом на 27 листопада наповнено на 87,3% від проектного.
У разі зміни обсягів стоку Дніпра або погіршення якості води у каскаді водосховищ, є можливість коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні. Разом з тим, за інформацією Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ, стан води у дніпровських водосховищах за вмістом розчиненого кисню та біогенних речовин задовільний. Також учасниками засідання обговорено гідрологічну ситуацію у басейні Дністра, враховуючи інформацію Укргідрометцентру про приплив води до Дністровського водосховища, який у грудні очікується у межах 90-150 куб.
м/с, або 63% від норми. У результаті членами Міжвідомчої комісії узгоджено, що для забезпечення водокористувачів на розташованій нижче Дністровської ГЕС українській ділянці Дністра, враховуючи приплив до Дністровського водосховища, здійснювати рівномірний попуск у нижній б’єф витратами не менше ніж 110-120 куб.
м/с.
Режим пропуску дощових паводків встановлюватиметься у робочому порядку в кожному випадку окремо. У підсумку Міжвідомчою комісією, враховуючи гідрологічну обстановку в басейнах Дніпра та Дністра, узгоджено оптимальні режими роботи каскаду дніпровських та Дністровського водосховищ на грудень 2020 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bank of England watch
Interest rates and monetary
Policy shifts and turns

- Fin.Org.UA

Новини

18:16 - Зростання цін на бензин триватиме "лише кілька тижнів" – адміністрація Трампа
17:45 - Італія може знизити податки на паливо через війну на Близькому Сході
17:16 - Суд не дозволив повернути Міністерству оборони їдальню в Ужгороді
16:48 - Туніс планує розширити свій головний аеропорт за мільярд доларів
15:50 - "На злодієві шапка горить": у МЗС відповіли Сійярто щодо захоплених українських грошей
15:00 - ЄС може пом’якшити деякі кліматичні правила через кризу в енергетиці
14:08 - В НБУ повідомили, як крадіжка Угорщиною валюти Ощадбанку вплине на курс
13:50 - ОАЕ після Кувейту почали скорочувати видобуток нафти
12:50 - Кувейт оголосив форс-мажор: країна почала урізати видобуток нафти
11:50 - Замість московія: знайшли маршрут нафти, що б’є по позиції Орбана
10:45 - Ізраїль ударив по паливних сховищах Ірану, вибухи сколихнули Тегеран
10:00 - Дорога американська мрія: Cadillac заходить у "Формулу-1"
10:00 - У московії заявили про ракетний удар по підстанціях Бєлгорода: у місті зникли світло та вода
18:15 - В НАН заявили, що до ремонту мосту Патона потрібно братися невідкладно
17:20 - Юрист розповів, чи висунули обвинувачення для раніше затриманих в Угорщині співробітників Ощадбанку
16:15 - Торік в Україні жінки очолили третину нових компаній: в яких сферах
15:10 - Інтернет-магазин НБУ відновив свою роботу після кібератаки
14:20 - Ворог атакував будівлю головпоштамту "Укрпошти" в Краматорську
13:57 - Прокуратура не змогла відсудити гроші у компанії, яка очищала русло Десни
13:15 - УЗ відновила більшість пошкоджених ділянок після атак московія, поїзди повертаються до графіків
12:47 - Миколаїв отримає 40 трамваїв зі Швеції: є попередня домовленість
12:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
12:37 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
11:42 - Наслідки захоплення інкасаторів в Угорщині: НБУ обміняє банкам безготівкову валюту на кеш
10:37 - У Києві без тепла 1905 будинків через нову атаку на енергооб’єкт – Кличко
10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ


Більше новин