Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

23.10.2020 14:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Нагадаємо, що з 15 жовтня до кінця жовтня, за наказом командувача операції Об"єднаних сил, пропуск осіб через КПВВ «Станиця Луганська» тимчасово не здійснюється. Громадяни можуть перетнути лінію розмежування у цьому КПВВ лише за документально підтвердженими життєво важливими обставинами соціально-гуманітарного характеру.
Для отримання відповідного рішення рекомендуємо завчасно звертатись до командувача ООС. Так, з 15 жовтня, з початку тимчасового припинення пропуску, лінію розмежування в КПВВ «Станиця Луганська», за окремим рішенням командувача ООС, перетнуло 49 осіб, із них - 14 осіб прослідували на контрольовану територію, 35 - на тимчасово окуповану Луганщину. Контрольні пункти «Мар"їнка» та «Новотроїцьке» продовжують функціонувати за осіннім графіком, щоденно з 07.00 до 18.30.
Проте рух цими дорожніми коридорами заблокований з боку російських збройних формувань. За тиждень рух по дорожньому коридорі «Донецьк – Маріуполь» окупанти розблоковували у понеділок та п’ятницю.
У ці дні через КПВВ «Новотроїцьке» 160 громадян та 53 транспортних засобів потрапили на контрольовану територію, водночас 162 громадянина та 35 транспортних засобів проїхали до тимчасово окупованої Донеччини.
Сьогодні, станом на 13.45 лінію розмежування в цьому контрольному пункті перетнуло 114 громадян та 18 транспортних засобів. Через КПВВ «Мар’їнка» пропуск не здійснювався.
Окупанти повністю заблокували рух у межах цього дорожнього коридору. Додатково інформуємо, що за наказом командувача операції Об’єднаних сил, протиепідемічні обмежувальні заходи в КПВВ продовжено до кінця поточного року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath blue sky's hue
Traders work the market's will
Wealth's potential blooms.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 19 січня: песимістичні дані про відключення світла, позов дружини Чернишова
20:45 - Митні погрози Трампа через Гренландію вдарили по фондових ринках в Європі та світі
20:34 - "Діра" в російському бюджеті встановила рекорд з часів пандемії
20:01 - Кабмін запускає "нічліг незламності" при довгих збоях електрики та тепла у містах
19:56 - Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку"
19:25 - Нафтогазові доходи Кремля найгірші за 6 років – майже половина зникла
19:23 - Олексій Соболев відкрив Український дім у Давосі
19:11 - Шмигаль попередив МАГАТЕ про нові плани московії атакувати енергооб'єкти України
18:55 - В Україні розгортають пересувні "пункти гарячої їжі" — Свириденко
18:52 - Митні тарифи Трампа оплачують самі ж американці – дослідження
18:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 20 січня
18:33 - Угорці остаточно домовились із "Газпромом" про купівлю сербського нафтового заводу
18:21 - Ціни на золото та срібло рекордно зросли
18:20 - Програма єОселя: за тиждень українці отримали 135 нових кредитів
18:13 - Від дизайнера до диспетчера: якими були найконкурентніші професії 2025 року
18:11 - Денис Шмигаль поінформував Гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі про підготовку росіянами атаки на енергооб’єкти
17:50 - Графіки для всіх регіонів: "Укренерго" повідомило про відключення світла 20 січня
17:47 - Прокуратура хоче стягнути 4 мільйона гривень з ексначальника Кременчуцького ТЦК
17:35 - В Україні викрили контрабанду дубових лісоматеріалів до Євросоюзу
17:20 - Індія запропонує БРІКС пов’язати між собою цифрові валюти – Reuters
17:18 - Біля Львова почали будувати перше в Україні містечко для дітей-сиріт
17:00 - Мінекономіки, Glovo Ukraine та Projector Foundation підписали меморандум про співпрацю в рамках проєкту підтримки жіночого підприємництва у сфері гостинності
16:55 - Пожвавлення попиту на мотоцикли: які моделі купували українці в 2025 році
16:47 - В яких випадках суб’єкти господарювання повинні повідомляти контролюючі органи про відсутність у них у звітному році об’єктів обчислення екологічного податку?
16:46 - Як отримати швидку довідку та консультації від Контакт-центр ДПС?
16:45 - Електронна черга – це зручний формат взаємодії платників з податковою
16:45 - ФДМУ продав базу відпочинку на Одещині: ціна зросла у 50 разів
16:44 - Зміни для платників єдиного внеску з 2026 року
16:42 - Щодо індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік
16:41 - Волонтерська діяльність: які доходи не оподатковуються ПДФО і військовим збором


Більше новин