Презентовано концепцію вендорного фінансування в Україні для представників лізингових компаній та вендорів

22.10.2020 16:28 | Fin.Org.UA

Вендорне фінансування, що широко поширене на європейському ринку лізингу, може бути перспективною бізнес-моделлю для вендорів та лізингових компаній в Україні. Це була основна ідея виступу міжнародного консультанта Катажини Качмарек на круглому столі, що пройшов онлайн за спільної підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців».
📌 Міжнародний експерт з вендорного фінансування Катажина Качмарек зазначила: «Наразі ринок лізингу в Україні молодий. Отже успішне партнерство між вендором та лізинговою компанією залежить від того, наскільки вендор відкритий до ідеї фінансування і чи розуміє компанія, що правильна програма вендорного фінансування збільшить обсяг продажів, зменшить ризики та підвищить дохідність».
💬 Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» та Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» за останні два роки провели дослідження та аналіз вендорного фінансування як моделі, яка може бути вигідною для ринку лізингу в Україні. «В рамках нашої співпраці Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» протягом двох останніх років провів титанічну роботу з роз’яснення та імплементації кращих практик такого виду фінансування для учасників Асоціації, - наголосила під час круглого столу виконавчий директор Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» Марина Масіч. - Ми надзвичайно цінуємо цей потужний внесок у підвищення обізнаності лізингових компаній та розширення їхнього світогляду. В умовах обмеженості традиційних джерел фінансування та дефіциту альтернативних вендорне фінансування якраз і буде тою ідеальною моделлю, коли виграють всі». Презентації, навчальні матеріали та практичні посібники, які допоможуть українським лізинговим компаніям впровадити вендорне фінансування, розміщені на веб-сторінці: http://www.fst-ua.info/.../10/Vendor_Finance_June2020_ua.pdf.
💬 Голова ради директорів Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» Олександр Кощеєв зазначив: «Програми вендорного фінансування використовуються багатьма компаніями в усіх секторах економіки в Європі та у всьому світі - Volvo, Mercedes, Schmitz, Scania, DAF, HP, GE, CAT, Philips Healthcare, Siemens Healthcare, Apple, Lenovo, Dell, IBM, JCB і багато інших. Але в Україні ця концепція ще не впроваджена на ринку. За таких обставин прогресивні лізингові компанії, які можуть розробити стратегію та довгострокові цілі на кілька років уперед, стануть засновниками традиції та отримають перші замовлення з вендорного фінансування».

Додати коментар

Користувач:
email:





Markets in turmoil
Investors full of panic
Can we ride it out?

- Fin.Org.UA

Новини

13:10 - OpenAI готує найбільше оновлення ChatGPT з моменту запуску
12:15 - США хочуть використати заморожені іранські активи для компенсації збитків союзникам у Затоці
11:20 - НАТО "ледь-ледь" перемогло українську команду у симуляції кібервійни
10:18 - московіяни атакували сховище ядерних відходів
10:00 - Щотижневий дайджест
10:00 - московія вдарила по Запоріжжю: один із районів опинився без світла, спалахнула пожежа
06:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.06.2026
18:00 - SpaceX може вийти на біржу гігантом, але залишитися поза S&P 500
17:10 - Закритий Ормуз озолотив танкери. Його відкриття може обвалити ринок
16:05 - Російський завод в Ірландії легально постачає сировину для ВПК московія – FT
15:05 - Один мільярд пінт пива: пивовари чекають рекордні продажі від ЧС
14:50 - Кабінет Міністрів виділив майже 3,5 млрд грн на ремонт та утримання місцевих доріг
14:05 - За тиждень Нацбанк продав 766 мільйон доларів
13:11 - У Єврокомісії наполягають на поступовому скасуванні перевірки на внутрішніх кордонах ЄС
12:30 - Суд зобов'язав компанію доплатити Міноборони за будівництво гуртожитку
11:55 - АРМА продовжує управляти російською часткою у фармдистриб’юторі "Вента"
11:05 - ЄС обіцяє ввести обмеження на шенгенські візи для росіян
10:20 - "Каховка. Велика вода": новий документальний фільм до роковин підриву ГЕС
10:20 - Кабінет Міністрів виділив 2 млрд грн на захист критичної інфраструктури та розвиток розподіленої теплової генерації Києва
10:00 - московіяни на Сумщині атакували поштовий автомобіль та знищили АЗС
21:05 - "Далі треба буде заплатити набагато більше": Uklon купує сервіс самокатів
21:00 - Новини 5 червня: удар московія по заводу дитячого харчування, ліміти на їжу в Криму і перемир'я біля ЗАЕС
20:43 - В Африці будують гігантську трубу через Сахару, щоб качати газ в ЄС замість московія
18:00 - Бізнесу Одещини представили інструменти державної підтримки
17:05 - Оновлено порядок організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей по Україні
17:00 - Екоцид Каховської ГЕС: розрахована шкода довкіллю сягнула 77,8 млрд грн
16:35 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 30 травня 2026 року
16:30 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 02 – 04 червня 2026 року
15:30 - 80% риби в Україні — імпорт. Як змінити ситуацію?
15:16 - Проєкт “Підготовка стійких проєктів для сприяння відновленню України” (Проєкт PREPARE Ukraine)


Більше новин