ЮНІСЕФ відкрив подачу заявок на Премію дітей та молоді “Найкраща ініціатива громади 2020”

23.09.2020 11:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Цього року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством молоді та спорту вперше відзначить проекти місцевих адміністрацій у сфері молодіжної та дитячої політики, які самі діти та молодь назвуть найкращими.
Позмагатися за Премію дітей та молоді “Найкраща ініціатива громади 2020” запрошуються міста і громади з усієї України. До участі у конкурсі приймаються проекти місцевих адміністрацій, які відповідають трьом головним вимогам: - вирішують актуальну проблему для дітей та/чи молоді, - мають конкретні і вимірювані результати, - реалізовані у 2020 році. Подані на конкурс роботи будуть оцінюватись у два етапи.
На першому етапі члени експертного журі відберуть десять фіналістів.
На другому - діти та молодь - представники Молодіжних та Дитячих дорадчих рад громад-учасниць ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді” оберуть проект, який, на їхній погляд, є найбільш актуальним та новаторським. Подати заявку для участі у конкурсі можна до 15 жовтня за посиланням: https://forms.gle/12q7vPMwtz7QsSnR6.  Зверніть увагу, що в анкеті необхідно буде завантажити коротке (60-90 секунд) презентаційне відео, яке відображає успіхи поданого проекту. Результати конкурсу будуть оголошені у Всесвітній день дитини, 20 листопада 2020 року. Премія дітей та молоді впроваджується у рамках ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”.  Більше читайте на сайті Мінмолодьспорту.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції виросли,
Фондовий ринок наш - в небі,
Інвестори раді.

- Fin.Org.UA

Новини

11:22 - Де розміщені реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету?
11:21 - Що означають показники, які розміщуються в меню «Критерії добровільного дотримання законодавства» приватної частини Електронного кабінету?
11:19 - Особливості нарахування, утримання та сплати (перерахування) військового збору деякими категоріями платників
11:18 - До уваги роботодавців!
11:18 - Про заповнення заяв за ф. № 1-ОПП, ф. № 1-ОПН та ф. № 5-ОПП у паперовому вигляді, якщо платник подає їх особисто або направляє поштовим відправленням
11:13 - Щодо зарахування в ІКП від’ємного значення з ПДВ, що підлягає бюджетному відшкодуванню, у разі відсутності податкового боргу з ПДВ
11:12 - До уваги платників податку на прибуток підприємств, які мають відокремлені підрозділи з окремими кодами ЄДРПОУ!
11:11 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів на єдиний рахунок?
11:10 - Податковий супровід для грантоотримувачів – міжвідомча взаємодія ДПС та Центру зайнятості
11:08 - Дніпропетровщина: за 4 місяці платникам податків надано 1 663 усних консультацій з питань отримання ЕДП
10:58 - Громадяни мають право звернутися до податкової для звірки даних щодо плати за землю
10:57 - Надходження частини чистого прибутку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 3,4 млн гривень
10:53 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 87,6 млн грн екологічного податку
10:50 - Понад 3,3 млрд грн військового збору направили платники Дніпропетровщини на підтримку армії
10:47 - Від військового збору до звітності ФОП: що варто знати кожному платнику
10:46 - Черговий тиждень інформаційної підтримки платників Дніпропетровщини шляхом відкритого діалогу
10:45 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини: індивідуальний і комплексний підхід до кожного звернення
10:44 - Онлайн-продажі та застосування РРО/ПРРО: вимоги законодавства, які необхідно враховувати суб’єктам господарювання
10:43 - Індивідуальна податкова консультація: правила та порядок оформлення
10:41 - Позиція Верховного Суду: документи про товарні запаси мають бути надані на початку перевірки
10:35 - Чотири області частково без світла після атак московія, споживання електроенергії продовжує зменшуватись
10:25 - У Москві перед 9 травня почали обмежувати мобільний інтернет – BBC
09:50 - Нафта відреагувала на те, як США послаблюють контроль Ірану над Ормузом
09:30 - ІТАК – лідер у виробництві гнучкого пакування в Україні
09:30 - московія продовжує масовано атакувати об'єкти "Нафтогазу": 5 загиблих та 37 поранених
09:05 - Ворог атакував "Укрзалізницю" в трьох областях: пошкоджено вагони та електровоз
08:30 - Які податки платять біженці
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.05.2026
06:00 - Американці прощаються з українським "життям": MetLife продали польській PZU
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин