На Луганщині консультували військово-цивільну адміністрацію міста Лисичанськ Луганської області з питань реалізації вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”

22.09.2020 17:36 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Днями за запрошенням керівництва військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Луганській області Олександр Андрєєв консультував відповідальних фахівців адміністрації з питань підготовки проекту розпорядження  «Про організацію розміщення зовнішньої реклами в місті Лисичанськ Луганської області» та процедури погодження з уповноваженим органом.2018-bl-regulatory-barriers-for-biotech-medtech-startups-europe-page-image-304x221

Були детально обговорені норми Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» і покроковий порядок проходження процедури погодження проекту розпорядження з уповноваженим органом та строків отримання висновку уповноваженого органу щодо його вдосконалення згідно з принципами державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо посилення співпраці з територіальним органом ДРС на стадії підготовки проектів рішень з метою отримання фахової методологічної допомоги.

Запись На Луганщині консультували військово-цивільну адміністрацію міста Лисичанськ Луганської області з питань реалізації вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Курс гривні коливається вгору,
Потім знову падає до дна.
Акції, облігації, валюта -
Ось основні інструменти тут.

- Fin.Org.UA

Новини

16:42 - До кінця року програма "СвітлоДІМ" охопить ще 3600 будинків – Свириденко
16:20 - "Нова пошта" закриває останні два відділення у Дружківці на Донеччині
16:20 - Конкурс на голову Нацдепозитарію виграв той, хто його проводив
15:58 - 70% будівельного сміття в Україні можна переробити – дослідження
15:32 - Суд визнав незаконними гігантські збори за робочі візи, впроваджені Трампом
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.06.2026
15:06 - У травні інфляція сповільнилася – Держстат
15:00 - Пастка для мільйонерів
15:00 - Гутники оживили ольвійського дельфіна заради церемонії "УП100: Бізнес"
14:45 - ПДФО для орендодавців знизили з 18% до 5%
14:18 - Український бізнесмен купив частку культового нідерландського автобренду
13:50 - У травні енергетики законтрактували обладнання на 25,7 мільйона євро
13:42 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
13:40 - Рада ухвалила закон про податок на OLX
13:35 - Україна може стати провідним виробником біометану в Європі – ЗМІ
13:24 - Пальне на 200 мільйонів гривень: на Київщині викрили масштабну схему збуту фальсифікату
12:45 - ВАКС оголосив вирок екскерівнику "Запоріжцивільпроект"
12:30 - Як зробити фінансовий безвіз
12:15 - Російська нафта втратила премію в Індії та повернулася до знижок вперше за 2 місяці
12:00 - Нові знеструмлення фіксують у шести областях після російських обстрілів
11:40 - "Укрнафта" відновила продаж газу на біржі
11:25 - США додали китайських виробників акумуляторів до списку підприємств, пов’язаних з військом
11:00 - Заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна надіслати через Електронний кабінет
11:00 - Курс долара в банках України впритул наблизився до 45 гривень
10:59 - Порядок надання суб’єктом господарювання документів (копій) для проведення перевірки
10:57 - Які платники звільняються від сплати єдиного внеску за себе?
10:56 - Відрядження працівників за кордон: термін, протягом якого здійснюється повернення невикористаного залишку готівкової іноземної валюти, що була отримана суб’єктом господарювання з поточного рахунку
10:55 - За неподання або несвоєчасне подання ФОПом декларації про отримані доходи передбачена відповідальність
10:53 - Чи може чоловік скористатись правом щодо включення до податкової знижки оплати допоміжних репродуктивних технологій, якщо дружина не працює?
10:52 - Про нарахування земельного податку і орендної плати за земельні ділянки фізичним особам (громадянам)


Більше новин