Прем’єр-міністр: Експортно-кредитне агентство допомагатиме українським підприємствам просувати продукцію за кордон

13.08.2020 19:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю АТ «Турбоатом» в рамках робочої поїздки до Харківської області 13 серпня. Під головуванням очільника Уряду відбулася нарада щодо актуальних питань розвитку вітчизняного енергетичного машинобудування, зокрема флагманів — «Турбоатома» й «Електроважмашу», та їх участі в модернізації української електроенергетики.
У нараді взяли участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, Міністр інфраструктури Владислав Криклій, т.
в.
о.
Міністра енергетики Ольга Буславець, народні депутати, представники Харківської ОДА та енергетичних підприємств. Денис Шмигаль підкреслив, що питання прискорення відновлення української промисловості завжди стоїть на порядку денному Уряду. «Ми рухаємося доволі швидко.
За останній місяць ми створили Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості та призначили керівника у статусі віце-прем’єр-міністра.
Наступними кроками буде вже реформування галузі загалом», — зауважив очільник Уряду. Прем’єр-міністр наголосив, що і нове Міністерство, і Уряд сприятимуть тому, щоб українські машинобудівні підприємства отримували нові експорті контракти. «Ми будемо активно використовувати Експортно-кредитне агентство, яке допомагатиме підприємствам просувати свою продукцію за кордон та виходити на нові ринки.
Це підсилить економіку і відповідно простимулює внутрішній попит», — зазначив Денис Шмигаль. За словами Прем’єр-міністра, Уряд також напрацює законодавчі пропозиції, які дадуть змогу українським виробникам отримати спрощений доступ до кредитних ресурсів. Наостанок Денис Шмигаль подякував колективу «Турбоатом» за їхню роботу, відзначивши вагому роль підприємства у світовому виробництві. «Вкотре переконався, що продукція українських підприємств може скласти гідну конкуренцію на світовому ринку.
Для України велика перевага мати такого виробника.
Тому це державне питання — підставити плече й надати необхідну підтримку», — резюмував Прем’єр-міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Green candlesticks dance,
A symphony of profit,
Wealth flows like a river.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 30 квітня: погіршення інфляційного прогнозу, АМКУ розповів про ринок пального
20:50 - Новий Цивільний кодекс може сховати з пошуку дані про корупцію – YouControl
20:28 - У Сакартвело відкрили ринок для українського м'яса
20:20 - Удари України обвалили нафтопереробку московія до мінімуму з 2009 року
19:58 - ВАКС зменшив заставу екскерівнику "Нафтогазу"
19:40 - Іран пригрозив США "болючими ударами", поки Трамп готує нову атаку
19:06 - АМКУ звернувся до мобільних операторів щодо обмежень швидкості в "безлімітному" інтернеті
19:02 - Ексголова НБУ: "Фраза "виклич Пишного" – це інституційний діагноз"
18:55 - Буткевич відреагував на згадку у "плівках Міндіча" про заставу за Чернишова
18:30 - Тристоронні проєкти в гуманітарному розмінуванні: Україна пропонує партнерам нові формати співпраці
18:24 - На Прикарпатті викрили посадовицю банку: привласнила гроші з карток клієнтів
18:23 - Бізнес родини екснардепа Новинського у Криму підтримує армію московія – "Схеми"
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро у перший день травня
17:39 - Уряд виділить 3 мільярди на закупівлю модульних котелень
17:37 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 125 «Про затвердження Порядку справляння плати за спеціальне використання водних біоресурсів і розмірів плати за їх використання»
17:35 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 93 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 963»
17:30 - Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеччина проводять переговори в Берліні
17:30 - Як організувати івент з обмеженим бюджетом і максимальною віддачею
17:27 - Іран хоче запровадити у Ормузькій протоці новий режим зборів – ЗМІ
17:05 - В Україні заблокували 100 тисяч спам-номерів: як поскаржитись на надокучливі дзвінки
17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:30 - URC 2026 має стати конференцією практичних рішень для економічного відновлення України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах
15:45 - В Україні ціни на цибулю зросли вперше за два місяці: скільки вона коштує
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026
15:30 - Стандарти ЄС: Україна та Естонія обговорили спільні кроки у сфері довкілля


Більше новин