За останню добу інспектори Укртрансбезпеки перевірили 5369 вантажівок, - Владислав Криклій

07.07.2020 17:36 | Міністерство інфраструктури України

7 Липня 2020, 12:00Посилені заходи з габаритно-вагового контролю на українських дорогах тривають. За останню добу, 6 липня, інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено 5369 вантажівок, складено 89 актів порушення габаритно-вагового контролю та стягнено 12701 євро плати за перевантаження. Такі цифри повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“За минулу добу Укртрансбезпека разом з Національною поліцією здійснили перевірку майже 5400 вантажівок та нарахували близько 12700 євро плати за проїзд. Нагадаю, що за відмову зупинитись для проходження ГВК зараз законодавством передбачена адміністративна відповідальність для водіїв. Крім цього, у законопроєкті 3743, що вже зареєстрований у Верховній Раді, за відмову від проходження ГВК передбачатиметься штраф у розмірі трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян”, - зазначив Владислав Криклій.

Відтак, у ТОП-5 найбільших порушників габаритно-вагових норм за минулу добу увійшли:

1. На автошляху Н-11, Миколаївська область – авто MAN ROBUSTE (перевізник - Церна Д.Д.) з перевантаженням на одиничну вісь 12,4 т при допустимій нормі 11 т, на строєну вісь – 31,25 т при нормі 22 т, на загальну вагу – 50,85 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 1430,7 євро.

2. На автошляху Т-0403, Дніпропетровська область – авто MAN TGX 18-440 ТОВ “ВІТАЛМАР ТРАНС” з перевантаженням на загальну вагу - 48,160 т при допустимій нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 54,60 євро.

3. На автошляху Н-11, Миколаївська область – авто ВАРЗ 173 ТОВ “СПНК 17” з перевантаженням на здвоєну вісь 26,500 т при нормі 16 т. Нараховано плату за проїзд – 1531,05 євро.

4. У місті Кремінна, Луганська область – авто VOLVO FH 13-480 (перевізник – Заремба С.В.) з перевантаженням на загальну вагу - 50,30 т при допустимій нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 349,44 євро.

5. На автошляху М-30 – авто КамАЗ ТОВ “Южноє” з перевантаженням на здвоєну вісь 18,95 т при нормі 16 т. Нараховано плату за проїзд – 162 євро.

Наразі до роботи залучено 27 пунктів ГВК, 14 з них працюють у цілодобовому режимі. Перевірки вантажних автомобілів відбуваються на 29 локаціях.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Exchanges and OTC
Platforms for trading securities
Regulated by law

- Fin.Org.UA

Новини

12:30 - Одна з найбільших нафтових компаній московія обмежила продаж бензину на АЗС
12:30 - Страховий поліс для журналіста: красива обіцянка чи реальний захист?
12:20 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінансового моніторингу
12:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:15 - Найбільший газовий завод світу може швидко ожити після відкриття Ормузу
12:10 - Стратегічний нафтовий резерв США впав до сорокарічного мінімуму
11:50 - "Енергоатом" шукає керівника, поки його наглядова рада втрачає склад
11:30 - Британія постачтиме Україні збагачений уран для АЕС
11:15 - Головний банк Португалії почав закривати рахунки росіян
11:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 16 червня
11:00 - Наглядова рада Енергоатома оголосила міжнародний конкурс на посаду Голови правління компанії
10:51 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2023 року № 632 «Про внесення зміни у додаток 2 до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства»
10:30 - У чотирьох областях є знеструмлення після російських атак
10:10 - Найбільший оператор танкерів охолодив очікування щодо відкриття Ормуза
10:05 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 520 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:00 - Виробники агро- та лісотехніки отримали більше часу для переходу на нові процедури сертифікації
09:47 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
09:46 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:45 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:44 - Який алгоритм дій отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, громадянина України через Портал Дія (мобільний додаток Портал Дія)?
09:43 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
09:42 - Отримати електронні довірчі послуги просто
09:40 - Щодо отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій, що знаходяться в одній будівлі, але в окремих приміщеннях
09:39 - ФОПом нерезиденту – юридичній особі виплачено дохід: чи подавати додаток ПП до декларації з податку на прибуток, якщо міжнародним договором передбачено звільнення від оподаткування?
09:38 - Декларацію про доходи можна подати дистанційно за кілька хвилин
09:37 - До уваги виробників продукції з використанням спирту етилового!
09:36 - До закінчення терміну позовної давності на користь ФОПа – платника єдиного податку списана заборгованість за надані, але не оплачені товари: чи відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
09:35 - Одним із ключових елементів безбар’єрного середовища є доступність кваліфікованих електронних довірчих послуг
09:35 - Нафта продовжила падіння на тлі новин про угоду США та Ірану
09:34 - Мета запровадження системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками)


Більше новин