НБУ получило от Александра Ярославского документы на покупку банка Виктора Пинчука

03.06.2020 19:18 | Укррудпром

19:00 03 июня 2020 года

Национальный банк находится только на полпути к ответу на вопрос, сможет ли бизнесмен Александр Ярославский купить Банк Кредит Днепр у Виктора Пинчука. “Мы получили пакет документов от господина Ярославского в начале апреля, сейчас он в работе”, — заявила первый заместитель главы НБУ Катерина Рожкова в интервью FinClub.

НБУ изучает эти документы, репутацию покупателя и его способность владеть банком.

“Для принятия решения нам необходимо получить дополнительную информацию. Для нас важными являются деловая репутация покупателя, будущая бизнес-модель банка — что и как акционер планирует делать, а также понимание, есть ли у акционера возможность и готовность при необходимости финансово поддерживать банк капиталом”, — перечислила Катерина Рожкова.

При этом НБУ общается и с покупателем, и с руководством покупаемого банка.

“По всем этим пунктам мы работаем с командой господина Ярославского и Банком Кредит Днепр. Когда будут результаты, сможем что-то сказать. Пока мы еще даже полпути не прошли”, — сказала она.

Александр Ярославский, который ранее владел Укрсиббанком, уже получил разрешение Антимонопольного комитета Украины на покупку Банка Кредит Днепр у Виктора Пинчука.

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit shock waves spread
Markets tumble, pound drops low
Uncertainty looms

- Fin.Org.UA

Новини

13:25 - Е-аудит - сучасний цифровий інструмент податкового контролю
13:23 - Пам’ятка для громадян: сплачуйте податки правильно!
13:22 - Чи відносяться виробники сидру до малих виробництв виноробної продукції?
13:21 - Переваги електронного листування
13:20 - Щодо права самозайнятих осіб та членів фермерського господарства не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе у період дії воєнного стану
13:19 - До уваги платників податків!
13:17 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
13:15 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
13:14 - Діяльність з вирощування тютюну здійснюється на підставі ліцензії
13:12 - Електронний документообіг забезпечує швидкий, безпечний та прозорий контакт між платниками і податковою
13:11 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
13:09 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення
13:08 - Адміністрування ПДВ, податку на прибуток, єдиного податку, рентної плати, екологічного податку та плати за землю (від юридичних осіб): підсумки роботи податківців Дніпропетровщини
13:06 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
13:06 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:35 - "Укрзалізниця" запускає продаж усіх приміських квитків у застосунку
12:31 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 474,8 млн грн податку на нерухомість
12:29 - У податковій службі Дніпропетровщини на обліку знаходиться понад 293 тисячі платників єдиного внеску
12:28 - Тижневі результати взаємодії податківців Дніпропетровщини з платниками податків
12:27 - Таблиця даних платника ПДВ – один з ключових інструментів безумовної реєстрації податкових накладних
12:25 - Надходження єдиного внеску перевищили 238 млрд грн з початку року
12:22 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
12:19 - Одна з найбільших у світі компаній з дослідження споживчого ринку піде з московії
12:00 - Звітуємо про прогрес у реалізації Стратегії розвитку фінансового сектору України у 2025 році
11:39 - В Україні попит на електромобілі за місяць зріс у 1,5 раза: популярні моделі квітня
11:35 - Світові ціни на м’ясо досягли історичного максимуму: причини
11:20 - московіяни знизили прогноз зростання ВВП майже до 0 і очікують на більшу інфляцію
11:06 - Банки забезпечили фінансування енергетичних проєктів на 46 млрд грн
10:55 - Ціни на нафту знову зросли через можливу ескалацію на Близькому Сході
10:30 - США вдарили санкціями по поставках іранської нафти до Китаю напередодні візиту Трампа


Більше новин