Рада експортерів та інвесторів України - новий рівень викликів і амбіцій

03.04.2020 10:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

МЗС України запрошує підприємців, власників, а також топ-менеджерів компаній, які зацікавлені в розвитку експорту та відкритті нових ринків збуту, долучитись до роботи в рамках Ради експортерів та інвесторів України. “Пандемія COVID-19 створює неймовірні виклики для глобалізованої світової торгівлі.
Найближчі місяці всі, без виключення, країни в світі розроблятимуть нові плани подолання наслідків економічного лихоманки.
Ми теж не стоїмо на місці.
Для посилення захисту та просування економічних інтересів українського бізнесу за кордоном МЗС України перезапускає роботу Ради експортерів та інвесторів”, - заявляє Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
- “Рада експортерів та інвесторів України має об’єднати бізнес з галузей економіки з високим експортним потенціалом для того, щоби: · визначити найбільш пріоритетні регіони світу з точки зору привабливості для українського експорту та забезпечення економічної безпеки України, · визначити найбільші виклики для українських експортерів за кордоном, на подолання яких має бути спрямована політико-дипломатична робота МЗС України, · сформувати перелік практичних кроків, які, в межах компетенцій, можуть бути реалізовані закордонними дипломатичними установами України для сприяння залученню прямих іноземних інвестицій в Україну”. Якщо Ви хочете стати учасником Ради експортерів та інвесторів України, просимо заповнити онлайн-форму до 17 квітня 2020 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Торги на біржі,
Стрімко зростає графік,
Поринули всі.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
21:35 - Зеленський доручив уряду підготувати програми проти зростання цін для населення
21:00 - Новини 7 квітня: зупинка Слов’янської ТЕС, вартість кошику на Великдень
20:45 - На внутрішньому ринку легковиків зросла активність покупців: які моделі обирають найчастіше
20:25 - Водії громадського транспорту Гвінеї-Бісау масово страйкують через ціни на пальне
19:50 - Українці почали частіше купувати нові вантажівки: які марки найпопулярніші
19:15 - На трасі Київ-Чоп частково обмежать рух: на якій ділянці
19:06 - московія та Китай ветували резолюцію Радбезу ООН про розблокування Ормузу
18:49 - Помер один з перших міністрів фінансів України
18:42 - Лубінець звинуватив Мінсоцполітики у невиплаті 169 тисяч пенсій через бюрократію
18:40 - Верховна Рада схвалила в цілому закон щодо об’єднання електроенергетичних ринків України та ЄС
18:35 - «Промисловий безвіз»: Верховна Рада ухвалила закон про гармонізацію системи акредитації та технічного регулювання з вимогами ЄС
18:15 - 8 квітня графіки відключень електрики для бізнесу діятимуть вранці та ввечері
18:00 - Денис Шмигаль: Атомна генерація буде основою нової енергетичної архітектури України
18:00 - Понад 3,6 млрд грн — результат онлайн-аукціонів на Прозорро.Продажі за I квартал 2026 року
18:00 - Національний банк у березні 2026 року застосував до одного банку і п’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
17:35 - Слов'янська ТЕС зупинила роботу внаслідок ворожих атак
17:25 - Російський НПЗ за 800 кілометрів від України зупинив роботу після атаки дронів
17:00 - В Україні тестують пілот IKEE із переробки будівельного сміття для доріг
17:00 - Україна об’єднає енергоринок з ЄС: Рада ухвалила закон про market coupling
16:30 - Як отримати житло від держави: три актуальні програми компенсацій
16:20 - Рада продовжила дію військового збору на 3 роки після завершення війни
16:18 - Про затвердження листа очікувань власника акціонерного товариства «Агентство індустріального розвитку «Зроблено в Україні» на 2026 рік, затвердженого наказом Мінекономіки від 07.04.2026 № 4801
16:05 - В ДАР призупинено добір на дотацію на утримання кіз та овець
16:00 - Ціна на російську нафту зросла до найбільшої за 13 років
15:57 - Ключові рішення НКЦПФР від 07.04.2026
15:35 - Як врятувати придунайські водойми: в Мінекономіки для півдня Одещини шукають нові рішення
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.04.2026
15:30 - На окупованій Луганщині забирають працівників промисловості на війну проти України


Більше новин