Украина стала главным источником рабочей силы для Финляндии

15.12.2019 13:18 | Укррудпром

13:00 15 декабря 2019 года

На сегодняшний день большинство иностранной рабочей силы прибывает в Финляндию из Украины. По данным Иммиграционной службы Финляндии, за последние два года работники из Украины обошли даже эстонцев, долгое время занимавших первую строчку в статистике иностранных трудовых мигрантов.

Так, в 2018 году из Украины наняли на работу более 1 800 человек, а из Эстонии — всего около 1 200. Это объясняется тем, что из-за повышения средней зарплаты в Эстонии жители этой страны, выехавшие на заработки за границу, стали возвращаться на родину, сообщает Yle.

В то же время, в Украине средняя зарплата составляет чуть более 350 евро, поэтому украинцы охотно приезжают на заработки в Финляндию.

По данным финского издания, точное количество работников из Украины трудно установить. Помимо данных Иммиграционной службы, которая ведет учет иностранных работников, нанимаемых напрямую финскими предприятиями, есть еще так называемые арендные работники.

Они являются сотрудниками украинских или эстонских фирм, которые отправляют их на работу в компанию финского заказчика на определенный срок.

Как сообщалось ранее, почти 80% украинцев, которые хотят вернуться на заработки за границу, рассчитывают получать более $1000 в месяц.

Согласно результатам опроса, самым популярным направлением сезонной миграции стала Польша — туда ездила половина украинских трудовых мигрантов. В тройку еще вошли Россия и Чехия. Среди стран-лидеров, куда бы украинцы вернулись, оказались США — 82% и Германия — 78%. А вот Россию, Литву и Великобританию респонденты, имеющие опыт сезонных заработков и готовые вернуться к работе за рубежом, обозначили наименее привлекательными.

Напомним, количество украинцев, которые находятся на постоянном трудоустройстве за рубежом, составляет 3,2 миллиона человек. Это — 18% всего экономически активного населения страны.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economy grows strong,
Interest rates start to rise,
Tightening monetary.

- Fin.Org.UA

Новини

17:35 - Bolt працюватиме цілодобово в ще 24 містах України
17:09 - московія продовжує отримувати товари військового призначення з ЄС через Туреччину та Китай
17:04 - Німеччина надає Херсонщині мільйон євро на енергостійкість
16:50 - АТ “МОТОР-БАНК” визнано неплатоспроможним
16:47 - УП 100: Бізнес – оголошено членів експертного журі
16:40 - Україна збільшила експорт яєць
16:30 - Як АРМА торгує зброєю
16:30 - В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки вона коштує
16:24 - Хабар за житло для військових у Києві: ексчиновник Міноборони отримав нову підозру
16:18 - У Києві слідчі виявили 200 тисяч гривень переплати за одяг для комунальників
16:04 - Банки нарощують кредитування швидкими темпами два роки поспіль і готові до подальшої кредитної експансії – Огляд банківського сектору
16:01 - Огляд банківського сектору, лютий 2026 року
15:55 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купують та які моделі обирають
15:39 - Фонд гарантування продає борги "Велти" зі знижкою до 90%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.02.2026
15:28 - На Закарпатті правоохоронці виявили незаконно побудований депутатом готель
14:59 - "Укрпошта" замовила перевезення в ЄС на 298 мільйонів: знайшлися помилки
14:35 - Абанк зазнав одну з наймасштабніших хакерських атак: з клієнтів списались кошти
14:32 - У Києві відкрили другий вихід зі станції метро "Лук'янівська"
14:11 - Z-звіти, сформовані РРО/ПРРО, направлялись до фіскального сервера, але в Електронному кабінеті інформація щодо таких звітів відображається не в повному обсязі: алгоритм дій СГ
14:10 - Інтернет-магазин Нацбанку зазнав кібератаки: є хороша та погана новина
14:09 - За який рік зазначається НГО одиниці площі земельної ділянки в графі 4 розрахункової частини податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП?
14:07 - Угорщина погрожує більше не постачати Україні газ та електроенергію
14:06 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
14:03 - За яких умов можна в автоматичному режимі отримати ліцензію
14:01 - МПЗ: що врахувати при розрахунку і декларуванні юридичним особам
13:57 - Е-кабінет: платник може надіслати інформацію на письмовий запит органу ДПС разом із документами і у разі, якщо розмір файлу у форматі pdf перевищує обмеження 5 МБ
13:51 - Скасовано пільгу із сплати ПДВ для ввезення транспорту з електродвигунами
13:50 - Особливості оподаткування ПДФО доходу у вигляді прибутку контрольованої іноземної компанії, який отриманий контролюючою особою – ФО у вигляді дивідендів
13:50 - На кордоні з Румунією обмежили рух для вантажівок та автобусів через негоду


Більше новин