Олексій Гончарук: Україна очікує на підтримку США у процесі отримання статусу учасника партнерства розширених можливостей НАТО

05.12.2019 13:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

4 грудня 2019 року Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з в.о.
Помічника Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Філіпом Рікером та заступником Помічника Держсекретаря США Джорджем Кентом.
В ході зустрічі сторони обговорили наступні питання. В першу чергу, глава українського Уряду підняв питання перспективи вступу України до НАТО: «Важливо підтримувати динаміку двостороннього діалогу між нашими країнами та надалі зміцнювати стратегічне партнерство у сферах, які становлять взаємний інтерес.
Зокрема, Україна очікує на підтримку США у процесі отримання статусу учасника партнерства розширених можливостей НАТО.
Україна досягла значного прогресу у впровадженні стандартів Альянсу та продовжує активно працювати над необхідними змінами.»  Після чого Олексій Гончарук подякував США за незмінну підтримку територіальної цілісності України. Далі глава українського Уряду підняв питання Північного потоку 2.
Він вказав на важливість застосування санкцій в контексті будівництва трубопроводу: «Цей проект є суто політичним.
Він несе реальну загрозу енергетичній безпеці європейського регіону, а також значно посилює позицію Газпрому в центральній та східній Європі.»  Крім цього, сторони обговорювали питання співпраці в сфері енергетики.
Глава українського Уряду висловив зацікавленість у закупівлі американського зрідженого газу, а також у розвитку співпраці у сфері ядерної енергетики. На зустрічі також обговорювали питання торговельних відносин України-США.
Олексій Гончарук висловив сподівання на збільшення товарообігу між Україною та США.
У цьому контексті він наголосив на тому, що український Уряд має чіткий намір вжити заходів для захисту прав інтелектуальної власності на території України. Прем’єр-міністр додав: «Ми вдячні американській стороні за відновлення дії торговельних преференцій для українських товарів, які були вилучені з-під дії Генералізованої системи преференцій у 2018 році.
Ми сподіваємося, що майбутні досягнення України у сфері захисту прав інтелектуальної власності призведуть до розширення переліку українських товарів, на які поширюються торговельні преференції США.»

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds are bought and sold,
Trading floors are full of noise,
The rhythm of growth.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.06.2026
14:57 - Прокуратура визнала недійсним інвестдоговір про забудову землі НАН України
14:30 - На безпеку ЧАЕС виділять додатково 600 мільйонів гривень
14:15 - Мати-пенсіонерка заступниці міністра купила дві дорогі квартири – ЗМІ
14:00 - Дроном по дитячому набілу: наслідки російської атаки на "Яготинське для дітей"
13:45 - У травні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на п’ять компаній
13:35 - Рада підтримала підняття зарплат поліцейським та рятувальникам: яким буде оклад
13:25 - Суд постановив конфіскувати три мільйона гривень у ексначальника Кременчуцького ТЦК
13:15 - Проблемний конкурс на посаду голови АРМА проведуть наново
13:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в травні 2026 року
12:35 - Прохід ключовою морською артерією планети суттєво подорожчає
12:30 - Генеративний ШІ: впроваджують майже всі, заробляють одиниці
12:27 - "Долар по 45" став реальністю: банки оновили історичний курс
12:21 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:13 - За допомогою сервісу «Е-повідомлення» платники мають можливість оперативно отримати інформацію про помилкову сплату платежів
12:11 - Визначення дати сплати податкового зобов’язання/єдиного внеску платниками, які використовують єдиний рахунок
12:11 - Визначення дати сплати податкового зобов’язання/єдиного внеску платниками, які використовують єдиний рахунок
12:09 - Суб’єкт господарювання є одночасно платником земельного податку та орендної плати: чи можна в одній податковій декларації з плати за землю визначити податкові зобов’язання щодо податку та орендної плати?
12:08 - Як в податковій декларації з туристичного збору декларується сума податкового зобов’язання при сплаті збору готівкою?
12:05 - Інтерв’ю стосовно права громадян на податкову знижку
12:02 - Неповнолітня особа віком від 14 до 18 років має РНОКПП та КЕП: чи можна самостійно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:01 - Які рентні платежі необхідно сплачувати за видобуті обсяги підземних вод (прісної або мінеральної)?
12:01 - Bolt після смертельної ДТП у Києві блокуватиме водіїв за небезпечну їзду
12:00 - Чи є об’єктом оподаткування ПДФО сума доходу фізичної особи, яка нарахована на її користь під час виконання суспільно корисних робіт згідно з постановою суду?
11:58 - До уваги платників, які сплачують внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
11:57 - Щодо бази нарахування єдиного внеску
11:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:54 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету із застосуванням ключа з «Хмарного сховища»?
11:52 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується єдиний податок ФОПом (крім е-резидента)?
11:50 - До уваги контролюючих осіб!


Більше новин