Довгоочікуваний закон про землі оборони сприятиме підвищенню безпеки польотів – Андрій Ярмак

18.11.2019 11:42 | Міністерство інфраструктури України

18 Листопада 2019, 09:16Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №0855 «Про використання земель оборони» щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок. За це рішення проголосували 334 депутати.
«Законодавче впорядкування процесу розміщення аеронавігаційних об’єктів Украероруху значно прискорить їх встановлення на вже виділених земельних ділянках і дозволить ефективніше використовувати ресурси підприємства на створення транспортної, соціальної та енергетичної інфраструктур під час введення в експлуатацію нових технічних засобів», - Андрій Ярмак, керівник Украероруху.
Згідно із законопроєктом, землі оборони, призначені для розміщення та постійної діяльності військових частин, установ, військово-навчальних закладів, підприємств та організацій Збройних Сил України, що забезпечують зв’язок, навігацію та спостереження в інтересах ЗСУ та мають необхідну інфраструктуру, можуть використовуватися для розміщення аеронавігаційних об’єктів (радіотехнічного забезпечення), що належать підрозділам Об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС), з узгодженням умов розміщення та експлуатації зазначених об’єктів із Міністерством оборони України.
Відтепер Украерорух не потребує узгоджувати розміщення аеронавігаційних об’єктів, необхідних для забезпечення безпеки польотів, з органами місцевого самоврядування або місцевими органами виконавчої влади, як то було раніше. Це значно спростить процес розширення мережі засобів зв’язку, навігації та спостереження, що сприятиме розвитку інфраструктури національної аеронавігаційної системи України.
«Це сприятиме поглибленню взаємодії підрозділів ОЦВС та Міноборони в процесі організації використання повітряного простору України як у мирний, так і в особливий періоди, а також дасть можливість цілодобово здійснювати охорону та оборону об’єктів Украероруху та забезпечить видачу радіолокаційної інформації безпосередньо в підрозділи та на пункти управління Повітряних Сил Збройних Сил України, які виконують завдання з протиповітряної оборони держави», - генерал-майор Олександр ВОЛКОВ, заступник директора Украероруху – начальник Украероцентру.



Додати коментар

Користувач:
email:





Rising markets soar,
Investors cheer, but what for?
The fall awaits more.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 9 лютого: у Медведчука відібрали ліс, "Нафтогаз" знову атакували, Zara йде
20:24 - В МВФ прокоментували стан долара
19:52 - Міненерго та Секретаріат Енергетичного Співтовариства сформують перелік нагальних потреб енергетиків для мобілізації іноземної допомоги, – Денис Шмигаль
19:49 - Адвоката, який пропонував великі гроші голові Фонду держмайна, визнали неосудним
19:05 - Ще одне відділення "Нової пошти" в Києві працюватиме як Пункт Незламності
18:49 - У Мінрозвитку стверджують, що відновлено теплопостачання на Троєщині в Києві
18:45 - 10 лютого графіки відключення світла в Україні діятимуть всю добу
18:13 - Військові США затримали ще один танкер російського "тіньового флоту"
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "РВС БАНК" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - lifecell виступає проти об’єднання баштових компаній "Київстар" і Vodafone
17:34 - "СвітлоДім": ще один банк долучився до держпрограми
17:30 - «Доступні кредити 5–7–9%»: за шість років дії програми бізнес залучив понад 471 млрд грн
17:20 - Звіт США: Експорт зерна з України за пів року скоротився на 30%
17:05 - В Бурштині частково відновили постачання тепла та води після атаки на ТЕС
16:58 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 10 лютого
16:52 - ФДМУ за 42 мільйони гривень продав завод "Коломиясільмаш"
16:40 - Друг Трампа запустить філію свого правого телеканалу в Україні
16:30 - Світові тренди книговидавничого ринку та їх вплив на Україну
16:15 - Ворожі дрони атакував бригаду ДТЕК на Дніпропетровщині
16:06 - Світовий попит на електроенергію щороку зростатиме: Китай - ключовий драйвер
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:55 - У Херсоні воду подають з перебоями через значні пошкодження мереж
15:45 - Японські акції стрімко зростають після тотальної перемоги правлячої партії на виборах
15:37 - Кількість фахівців у найбільших ІТ-компаніях України вперше зросла за час великої війни – дослідження
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.02.2026
15:30 - Ворог продовжує атакувати нафтогазові об'єкти на Полтавщині та Сумщині – Нафтогаз
15:18 - У Києві повідомлено про підозру у вимаганні інспектору райдержадміністрації
15:03 - У московії скаржаться на рекордні збитки нафтових компаній від ударів по НПЗ
14:50 - московіяни атакували залізницю на Чернігівщині та Сумщині: які наслідки
14:24 - Приватбанк списав активи, пов’язані з ексвласниками


Більше новин