Уряд виділив 1 млрд гривень на виплату зарплат шахтарям та прийняв низку інших важливих рішень

12.10.2019 23:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 12 жовтня на своєму засіданні Кабінет Міністрів України схвалив зміни до Державного бюджету на 2019 рік, якими виділив 1 млрд гривень на виплату заробітної плати шахтарям. Схвалені Урядом зміни будуть невідкладно передані на розгляд Верховної Ради з проханням якомога швидше їх розглянути і підтримати. Кабінет Міністрів також доручив НАК «Нафтогаз України», «Українська залізниця», «Укрпошта» та іншим ключовим центральним органам виконавчої влади провести детальний аналіз та аудит своїх балансів, балансів своїх дочірніх підприємств та заснованих ними суб’єктів господарювання та визначитись щодо доцільності утримання надлишкового майна з урахуванням стратегічних планів розвитку.
Майно, яке буде визначене як надлишкове, або непрофільне для діяльності - продати, або здати в оренду за ринковою ціною у прозорий спосіб через Прозоро.Продажі. Уряд схвалив рішення про невідкладні заходи, які дозволять забезпечити постачання природного газу для теплокомуненерго в Донецькій та Луганській областях (підконтрольна територія) для сталого  проходження опалювального сезону 2019-2020 років. На засіданні Уряд прийняв низку кадрових рішень. Так, Уряд призначив двох заступників міністра енергетики та захисту довкілля, ними стали Абрамовський Роман Романович та Рябчин Олексій Михайлович. Уряд звільнив: Янчука Артема Олександровича з посади державного секретаря Міністерства охорони здоров"я України; Євдоченка Леоніда Олександровича з посади Голови Державної служби спеціального зв"язку та захисту інформації; Петрука Віталія Вікторовича з посади Голови Державного агентства з управління зоною відчуження та оголосив конкурс на зайняття зазначеної посади.
Тимчасове виконання обов"язків Голови покладено на Фещенка Володимира Петровича (заступник Голови). Крім того, Уряд звільнив з посади першого заступника Голови Державної екологічної інспекції Яковлєва Ігоря Олеговича та тимчасово поклав виконання обов"язків Голови на Канцурака Віктора Васильовича.  Уряд також звільнив Кравченка Андрія Михайловича з посади заступника Голови Державного агентства рибного господарства. Уряд також оголосив конкурс на посаду Голови Державної регуляторної служби та вніс зміни до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Додати коментар

Користувач:
email:





Економічний спад –
Висока непевність та
Важкі рішення

- Fin.Org.UA

Новини

16:30 - Криза добрив спонукає фермерів переосмислювати технології
16:15 - Дефіцит бензину у 53 регіонах московії намагаються закрити "екстренним штабом"
16:00 - Чинна модель ПСО спотворює ринок електроенергії – Energy Community
15:45 - московія відстала від плану нафтовидобутку на 10% після атак України – МЕА
15:42 - Надходження від цифрових гігантів зростають: бюджет отримав 8,7 млрд грн «податку на Google»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.06.2026
15:15 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
14:55 - Інтерв’ю Андрія Пишного для Reuters про адаптацію фінансового сектору України до стандартів ЄС
14:40 - Уряд запускає довгострокові контракти на ринку електроенергії
14:25 - Стартували переговори з ЄС: ключові виклики та пріоритети щодо агросектору
14:15 - САП вимагає конфіскувати активи міністра розвитку громад Кулеби: яка причина
14:00 - Уряд збирається частково компенсувати аграріям вартість добрив
13:50 - Частка ChatGPT на ринку ШІ вперше просіла нижче 50%
13:35 - московіяни знищили всі АЗС у Тростянці на Сумщині: що зробить влада
13:26 - FORREST Trinity Resort: чому Буковель — це не просто відпочинок, а актив, який працює
13:26 - московіяни пошкодили сортувальний хаб "Нової пошти" у Сумах
13:05 - Стартові матчі США, Канади і Мексики на ЧС-2026 зібрали рекордні телерейтинги
13:00 - 20 років стійкості: рік за роком в історії української економіки та "Метінвесту"
12:50 - Звіт про стан реалізації Плану заходів щодо створення національної системи торгівлі квотами на викиди парникових газів за 2025 рік
12:08 - До трьох фінансових компаній застосовано заходи впливу
11:25 - Який алгоритм дій отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, громадянина України через Портал Дія (мобільний додаток Портал Дія)?
11:21 - Транспортний податок: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 55,7%
11:20 - "Укрзалізниця" запускає новий регіональний поїзд
11:19 - Податкова знижка: за яких умов та за якими витратами можна отримати
11:17 - Модернізуємо Електронний кабінет разом!
11:04 - Мета запровадження системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками)
11:03 - Чи переноситься граничний строк сплати податків і зборів, якщо останній день строку сплати припадає на вихідний або святковий день?
11:03 - Для стабілізації ринку праці після війни Україна має залучити 3 мільйона осіб – уряд
11:02 - У разі надання в оренду частини приміщень суб’єкт господарювання – власник нерухомого майна подає Заяву за ф. № 20-ОПП
11:01 - Терміни та порядок розгляду адвокатських запитів у контролюючих органах


Більше новин