Віктор Шеремета відвідав сімейні ферми та кооперативи Івано-Франківської області

21.05.2019 16:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

21 травня заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета здійснив робочу поїздку до Івано-Франківської області та відвідав сімейні фермерські господарства та кооперативи молочного напряму в рамках канадського проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні». «На сьогодні молочний сегмент харчової промисловості демонструє позитивну динаміку, зростає якість молока.
Так, у 2018 році у порівнянні з минулим закупівля молока екстра ґатунку збільшилась на 32,8%.
Держава надає підтримку фермерському та кооперативному руху, забезпечивши понад мільярд гривень видатків у 2019 році.
Крім того, в Україні діють міжнародні проекти підтримки, зокрема, канадський проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні», - зауважив Віктор Шеремета. За словами заступника Міністра, у 2019 році державна фінансова підтримка фермерських господарств складає 1 044,5 млн грн, з них 800,0 млн грн передбачено програмою «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» та 244,5 млн грн – «Надання кредитів фермерським господарствам».
У 2018 році сільгоспвиробники Івано-Франківської області скористалися держпідтримкою на суму 3672,3 тис.
грн. Канадський проект підтримує об’єднання малих та середніх виробників у кооперативи, надає додаткові бізнес-можливості – доступ до ресурсів, сучасних технологій, ринків збуту.
Проект сприяє розвитку ефективного керівництва, розумінню ключових показників виробництва серед членів кооперативів для покращення результатів діяльності.
Також проект підтримує жіноче підприємництво. Зазначений проект впроваджується агенцією SOCODEVI з канадського міста Квебек, та поширюється здебільшого у Дніпропетровській, Херсонській, Львівській, Івано-Франківській областях. Під час поїздок по областях заступником Міністра та представниками проекту було обговорено результати діяльності ферм та кооперативів, які скористалися як державною підтримкою, так і підтримкою канадського проекту з розвитку молочного бізнесу в Україні. Довідково За даними Держстату України станом на 1 листопада 2018 року в  Івано-Франківській області було зареєстровано 531 фермерське господарство, що становить 1,6 % від загальної кількості зареєстрованих фермерських господарств по Україні (33164 одиниці).
У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року їх кількість збільшилась на 15 одиниць.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Нові ідеї й можливості,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - За тиждень Нацбанк продав 783 мільйон доларів
17:11 - Пакистан веде переговори з Іраном щодо транзиту більшої кількості СПГ через Ормуз
16:03 - Більше половини американців незадоволені економічною політикою Трампа – FT
14:56 - Armani може розділити 15-відсоткову частку між L'Oreal, LVMH та EssilorLuxottica
14:02 - У Рівному у схемі ухилення від мобілізації "прикривалися" теплоенерго
13:01 - Саудити змогли компенсувати закритий Ормуз трубопроводом і забезпечити собі прибутки
11:52 - Катар відправив першу партію СПГ через Ормузьку протоку з початку війни в Ірані
10:59 - У Swiss Air заявляють про відсутність безпосередньої загрози дефіциту авіаційного палива
10:00 - московіяни обстріляли інфраструктуру Дніпропетровщини у день перемир’я
18:00 - АЗС збільшили сплату авансових податків за 4 місяці: як платять компанії та ФОПи
16:58 - Уряд виділить 3,5 мільярда з резервного фонду на ремонт основних місцевих доріг
15:55 - НБУ повідомив, яка частка проблемних кредитів у банках України
14:50 - Депутат за $10 тисяч хабаря бронював ухилянта "під ключ": знайшов "критичне" підприємство
13:45 - Найдовший інтернет-блекаут в Ірані добиває приватний бізнес
12:30 - Привітання Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра енергетики Дениса Шмигаля з Днем Європи
12:30 - Газовози пішли на прорив через Ормуз – ринок сподівається на повернення СПГ
11:20 - США вдарили санкціями по супутникових компаніях Китаю через допомогу Ірану
10:10 - Насіров програв у суді 11 мільйонів "Укргазвидобуванню"
08:00 - "Я все перевіряю на собі". Історія засновника винарні CHARA & GARRA
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:20 - Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу
21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується


Більше новин