Топ-10 зарубіжних освітніх програм червня [13051]


Премії animago Awards

Стажування у сфері комунікацій у Швеції

Фотоконкурс National Geographic Traveler

Академія Солідарності у Польщі

Стажування в INTERPOL

Творча резиденція в Парижі

Стажування у німецькому Бундестазі

Магістратура з прав людини і демократизації

PhD-програма «Організації, ринки та технології» в Італії

Стипендіальна програма Губерта Гамфрі


 

Премії animago Awards

 

 

 

Дедлайн – 30 червня

The animago AWARD – одна з найпопулярніших нагород у сферах цифрового продакшну і візуалізації. Лише минулого року учасники з 67 країн представили 1 014 робіт. Цьогоріч відкритий конкурс в дев'яти категоріях. П’ять кращих робіт в кожній категорії будуть змагатися за премії аnimago.

Церемонія нагородження пройде 16 жовтня 2015 року в Потсдамі-Бабельсберге, Німеччина.

Для подачі заявки потрібно зареєструватися на сайті та надіслати свої роботи до 30 червня. Детальніше про оформлення заявок читайте тут.

 

Стажування у сфері комунікацій у Швеції

 

 

Дедлайн – 10 червня.

The Right Livelihood Award Foundation, яка з 1980 присуджує «альтернативну Нобелівську премію», пропонує вакансію асистента з комунікацій. Серед основних завдань – менеджмент веб-сайту і соцмереж, робота з мультимедіа та пресою. Розмір заробітної плати – 9948 шведських крон на місяць.

Ідеальний кандидат має бути студентом або випускником факультетів журналістики, медіакомунікацій, мати досвід в інтернет-журналістиці та навики роботи з мультимедіа, цікавитися питаннями соціального розвитку, прав людини та відмінно знати англійську.

Заявку, яка місить мотиваційний лист, CV, контакти 2 референтів, потрібно надіслати на trainee@rightlivelihood.org. Детальніше – на сайті.

 

Фотоконкурс National Geographic Traveler

 

 

Дедлайн – 30 червня.

National Geographic запрошує фотографів взяти участь у 27-ому щорічному конкурсіNational Geographic Traveler – 2015. Цього року журі буде обирати найкращі роботи у таких номінаціях: Travel Portraits, Outdoor Scenes, Sense of Place, Spontaneous Moments. Серед основних призів – експедиції до Коста-Ріки, Єллоустонського національного парку та 6-денний круїз.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку і завантажити фотографії до 30 червня. Детальна інформація про вимоги до оформлення заявки опублікована тут.

 


Академія Солідарності у Польщі

 

 

Дедлайн – 7 червня.

Європейський центр Солідарності запрошує взяти участь в 11-тій «Академії Солідарності», що відбудеться в Гданську 6-13 вересня. Протягом проекту 16 молодих журналістів матимуть можливість розширити свої знання та отримати практичні навички, необхідні кожному журналісту, який цікавиться геополітикою.

Заняття будуть теоретичними і практичними – в рамках проекту учасники у складі невеликих груп працюватимуть над журналістським завданням в Калінінраді. Організатори покривають транспортні витрати, проживання в Гданську та поїздку в Калініград.

Для участі слід заповнити aплікаційну форму. Детальніше – тут.

 

Стажування в INTERPOL

 

 

Міжнародна організація INTERPOL запрошує студентів і випускників взяти участь у програмі стажування.  Учасники програми матимуть можливість ознайомитися з роботою міжнародної організації, дізнатися про принципи поліцейського співробітництва та попрацювати мультикультурному середовищі.

Стажування триває від 2 до 11 місяців в головному офісі INTERPOL у Ліоні, Франція, або ж в одному із регіональних офісів. Стажери отримують щомісячну стипендію розміром 550 євро.

Для участі у програмі потрібно заповнити аплікаційну форму і надіслати її до Human Resources Sub-Directorate. Про умови стажування читайте тут.

 

Творча резиденція в Парижі

 

 

Дедлайн – 17 червня.

Мерія Парижа за підтримки Французького інституту запрошує до участі у 3-місячній  творчій резиденції Recollets, основні напрями якої – мистецтво та література. У рамках програми учасники разом з місцевими партнерами працюватимуть над творчим проектом, що пов’язаний з Парижем.

Організатори покривають витрати на місцевий транспорт, їжу, житло, а також виділяють щомісяця 1500 євро на поточні витрати.

До участі в конкурсі запрошуються кандидати, які не проживають у Франції, мають значний творчий досвід та знають англійську й французьку. Заявку слід заповнити онлайн.

Детальніше – на офіційному сайті.

 

Стажування у німецькому Бундестазі

 

 

Дедлайн – 30 червня

Німецький Бундестаг запрошує до участі в конкурсі міжнародних парламентських стипендій. Стипендії надаються молодим випускникам, які цікавляться політикою, на проходження 5-місячного стажування в бюро одного з депутатів німецького парламенту. Під час роботи стипендіати ознайомляться з німецькою парламентською системою, процесами прийняття політичних рішень та отримають практичний досвід у сфері парламентської діяльності.

Стипендія – 500 євро на місяць. Покриваються також витрати на проїзд, житло та медичне страхування.

Українці віком до 30 років, які працюють на державній службі, в політичних організаціях, ЗМІ, отримали диплом магістра і добре знають німецьку мову, мають підготувати необхідні документи до 30 червня. Детальніше – на сайті Бундестагу.

З додатковими запитаннями також можна звертатися до Посольства Німеччини, відповідальна особа – Оксана Ковальчук, pol-31@kiew.diplo.de.

 

Магістратура з прав людини і демократизації

 

 

Дедлайн – 30 червня.

Інтердисциплінарна магістерська програма з прав людини і демократизації триває 1 рік і розпочинається в Державному університеті Єревана. У другому семестрі студенти можуть обрати спеціалізацію і продовжити навчання в одному із університетів-партнерів – Білоруському державному університеті, КНУ імені Тараса Шевченка, Університеті європейських політичних й економічних наук (Молдова).

Участь у програмі є безкоштовною. Також організатори виділяють певну кількість стипендій, які покривають витрати на транспорт і проживання.

Взяти участь у конкурсі можуть бакалаври, які добре знають англійську і російську мови. Для цього слід заповнити онлайн-заявку, підготувати Europass CV, мотиваційні листи обома мовами, транскрипт диплому, есе та контакти референтів

Детальніше читайте на сайті.

 

PhD-програма «Організації, ринки та технології» в Італії

 

 

Дедлайн – 29 червня.

Трирічна PhD-програма «Institutions, markets and technologies» в Інституті підвищення кваліфікації в італійському місті Лукка відома своїм інтердисциплінарним підходом. Студенти можуть отримати знання з таких різних сфер як економіка, інженерія, комп’ютерні науки, фізика, історія, культурологія.

В кінці червня закінчується відбір стипендіатів на наступний рік. Організатори покривають їм вартість навчання, медичного страхування, харчування, проживання на території кампуса, а також виплачують стипендію розміром 13 638 євро на рік.

Заявку на участь у програмі потрібно заповнити онлайн. Після реєстрації ви отримаєте e-mail з подальшими інструкціями. У разі виникнення запитань, можна звернутися до офісу PhD-програми.

 

Стипендіальна програма Губерта Гамфрі

 

 

Дедлайн – 29 червня.

Продовжується прийом заявок на участь в стипендіальній програмі імені Губерта Гамфрі, яка поєднує академічне навчання та професійне стажування в США. Серед можливих спеціалізацій –  масові комунікації та журналістика, економічний розвиток, банківська справа, управління освітою, управління в галузі охорони здоров’я, міське планування та інші.

Стипендія покриває навчання в університеті, витрати на проживання, страхування і транспорт. Термін академічної програми – 9 місяців, стажування – 3 місяці.

Кандидати, які знають англійську мову, мають вищу освіту та 5 років професійного досвіду, можуть заповнити онлайн-заявку.

В Україні програму імені Гамфрі координує Відділ преси, освіти і культури посольства США. Детальніше читайте на їх офіційному сайті.


Відкрито безкоштовний доступ для українців до навчальних програм Genius з 1 листопада до 4 грудня
10 наших найпопулярніших курсів із free
Безкоштовні курси для українців
Безкоштовні онлайн-сервіси вивчення мов для українців
Освітній онлайн-курс «Деривативи на ринках агропродовольчої продукції в Україні та світі» - USAID FST
Основи фінансів та інвестицій
Коронавірусна інфекція: факти проти паніки
Class Central’s Top 100 MOOCs of All Time (2019 edition)
100+ Free Online Courses to Learn about the UN’s Sustainable Development Goals
200 Best Free Coursera Courses in 2019


Все статьи раздела Образование

Шалений ритм бірж,
Серце б'ється із напруги
Хто на мільйоні

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - За тиждень Нацбанк продав 661 мільйон доларів
17:00 - Гетманцев прокоментував законопроєкт, який може амністувати ОПК за корупційні злочини
15:54 - BlackRock припинила перемовини про інвестиційний фонд для України після перемоги Трампа
14:54 - Частина Чугуєва без світла після російської атаки – мер
13:58 - ОПЕК+ знижує ціни: домовились про більший видобуток
13:02 - московіяни атакували відділення "Нової пошти" у Чугуєві
12:01 - США почнуть переговори з Китаєм щодо угоди з TikTok з наступного тижня – Трамп
10:55 - Трамп заявив, що підписав листи про мита до 12 країн
10:00 - CMO monobank іде з посади після восьми років
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.07.2025
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 4 липня: блекаут на ЗАЕС через московія та наслідки атаки по Києву
20:40 - На Google подали антимонопольну скаргу в ЄС через AI Overviews
20:15 - Трамп готовий дозволити фермерам мати своїх мігрантів-робітників
19:45 - Індія може подвоїти експорт товарів до США через торгову угоду
19:20 - Європейські акції відреагували на наближення дедлайну щодо мит від США
18:50 - МАГАТЕ вивело фахівців з Ірану: навколо ядерної програми тепер інформаційний вакуум
18:30 - Удар окупантів спричинив блекаут на Запорізькій атомній електростанції
18:22 - На ЗАЕС стався блекаут через удар московія
18:05 - "Прекрасний" закон Трампа рятує США від дефолту – і штовхає в боргову яму
17:45 - В обігу з’явиться монета, присвячена Національній поліції України
17:30 - Нацбанк показав, яким буде курс валют після вихідних
17:22 - Macroeconomic and Monetary Review, July 2025
17:22 - Макроекономічний та монетарний огляд, липень 2025 року
17:20 - Республіка Корея започатковує нову програму економічного інноваційного партнерства з Україною на 10 млн дол
17:00 - У червні зросли надходження митних платежів до бюджету: основні бюджетоформуючі товари
16:45 - Прогноз про продажі електромобілів та гібридів у Китаї: зі 129 брендів лишаться 15
16:42 - Недбале управління і мільйонні втрати: аудит виявив фінансові порушення в Харківській лікарні №25
16:34 - Рада розгляне законопроєкт про конфіскацію російських вагонів
16:20 - Сезонна робота в Карпатах та Одесі: які зарплати за неї можна отримати


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32235
Австралійський долар27.3713
Така0.34041
Канадський долар30.7083
Юань Женьміньбі5.8265
Чеська крона1.9928
Данська крона6.5835
Гонконгівський долар5.3167
Форинт0.123226
Індійська рупія0.48873
Рупія0.0025784
Новий ізраїльський шекель12.4591
Єна0.28904
Теньге0.080335
Вона0.030613
Ліванський фунт0.000466
Малайзійський ринггіт9.8837
Мексиканське песо2.2383
Молдовський лей2.4755
Новозеландський долар25.3034
Норвезька крона4.146
Саудівський ріял11.1276
Сінгапурський долар32.7583
Донг0.0015933
Ренд2.3675
Шведська крона4.366
Швейцарський франк52.5685
Бат1.29072
Дирхам ОАЕ11.3621
Туніський динар14.5031
Єгипетський фунт0.8457
Фунт стерлінгів56.9504
Долар США41.7341
Сербський динар0.41919
Азербайджанський манат24.5451
Румунський лей9.7119
Турецька ліра1.0474
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.3874
Болгарський лев25.1183
Євро49.121
Ларі15.3541
Злотий11.5665
Золото139202
Срібло1539.03
Платина58027.09
Паладій47531.38

Курси валют, встановлені НБУ на 07.07.2025