Основи інформаційної безпеки [8972]


Стрімкий розвиток інформаційного суспільства, зокрема мережі Інтернет, створює нові загрози в нашому житті.

Сучасний світ потребує нових знань, котрих не дають в школах і більшості університетів. Парадокс! Мільйони людей користуються комп’ютерами, знають про існування вірусів, але не розуміють як себе убезпечити від їх дій. Саме про це йтиметься в даному курсі. Ми розповімо про сучасний електронний світ і як вижити в океані існуючих кіберзагроз, захистити свої особисті дані та фінанси.

Тож головна мета курсу: донести до користувача базові правила поводження з персональною інформацією в умах реального зближення фізичного та віртуального світів.


ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

Курс буде корисним практично кожному, хто у повсякденному житті стикається з комп’ютерами, смартфонами, планшетами, користується соціальними мережами, електронною поштою чи просто шукає інформацію у глобальній мережі Інтернет.

ЩО ВИ ЗДОБУДЕТЕ ПРОТЯГОМ ЦЬОГО КУРСУ:

  • Дізнаєтеся, які існують основні кіберзагрози, хто і навіщо їх створює.
  • Зрозумієте, кого найчастіше атакують і чому не можна легковажно ставитись до загроз сучасного інформаційного суспільства.
  • Отримаєте готові поради, як захистити особисту інформацію від втрати чи крадіжки, окремо буде розглянута тема безпеки електронних фінансів.
  • Засвоїте прості та доступні принципи безпечної роботи з мобільними пристроями, зокрема, смартфонами та планшетами.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

6 тижнів.

ВИМОГИ ДО ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ

Жодних. Курс не потребує специфічних технічних або прикладних знань.

ВИКЛАДАЧ КУРСУ

Course Staff Image #1

Олег Сич

Технічний директор Zillya! Антивірус, доцент Кафедри захисту інформації Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ. Має понад 15-ти річний досвід роботи у галузі інформаційної безпеки, зокрема розробки антивірусного програмного забезпечення, що підтверджене авторськими свідоцтвами. Зараз активно використовує отримані знання та навички у науковій та викладацькій діяльності, бере участь у розслідуванні кіберзлочинів, спрямованих проти державних органів України.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Коли буде відома точна дата початку курсу?

Про точну дату початку курсу ми повідомимо в останній тиждень лютого на цій сторінці, а також на сторінках Prometheus у соціальних мережах. Долучайтеся до наших спільнот в FacebookВКонтакті таTwitter, щоб вчасно дізнатися про дату початку цього курсу, а також стежити за анонсами нових курсів!

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

  1.  

    Номер Курсу

    IS101
  2.  

    Старт

    Березень 2015

Відкрито безкоштовний доступ для українців до навчальних програм Genius з 1 листопада до 4 грудня
10 наших найпопулярніших курсів із free
Безкоштовні курси для українців
Безкоштовні онлайн-сервіси вивчення мов для українців
Освітній онлайн-курс «Деривативи на ринках агропродовольчої продукції в Україні та світі» - USAID FST
Основи фінансів та інвестицій
Коронавірусна інфекція: факти проти паніки
Class Central’s Top 100 MOOCs of All Time (2019 edition)
100+ Free Online Courses to Learn about the UN’s Sustainable Development Goals
200 Best Free Coursera Courses in 2019


Все статьи раздела Образование

Український ринок
Із бурхливими коливаннями –
Треба знати правила.

- Fin.Org.UA

Новини

15:40 - ЄС закликає Трампа дотримуватися санкцій проти російської нафти
15:35 - Уряд запустить аукціони щодо права користування титановими родовищами Фірташа
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.03.2026
15:30 - Українські металурги скоротили виробництво
15:22 - У "Резерв+" стався збій
15:05 - Рада провалила законопроєкт про "податок на OLX"
15:03 - УЗ розповіла про ремонтні плани-2026: ремонтуватиме й у прифронтових областях
14:48 - Податкова фіксує зростання податків до місцевих бюджетів
14:37 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
14:35 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
14:34 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснювати внесок основними засобами до статутного капіталу іншої ЮО?
14:26 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:25 - Про включення до бази оподаткування єдиним податком списаної кредиторської заборгованості ФОПом – платником єдиного податку третьої групи – неплатником ПДВ
14:23 - Подання повного звіту КІК: чи подавати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо показники в поданій декларації не змінюються?
14:21 - Держзембанк виграв суд щодо великої ділянки на Одещині: її вже виставили на торги
14:20 - Отримана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається у неприбуткової організації: відображення у звітності
14:19 - Чи можливе в Електронному кабінеті відображення даних Реєстру митних декларацій за датою документа?
14:18 - Подорожчання пального вплинуло на ставки фрахту у Чорному морі
14:12 - Внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи
14:10 - Київрада розгляне план енергостійкості столиці: що він передбачає
14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?
14:01 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:59 - Покроковий алгоритм дій для платників по отриманню Витягу щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску
13:57 - Податковий календар на 11 березня 2026 року
13:56 - Податок на прибуток підприємств: платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду державного бюджету понад 521,8 млн гривень
13:56 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:55 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників майже 6,1 млн грн рентної плати
13:51 - Дніпропетровщина: понад 157,1 млн грн податку на нерухоме майно сплатили до місцевих бюджетів юридичні особи
13:50 - Практичні кейси для бізнесу від податкової Дніпропетровщини
13:48 - Деклараційна кампанія: українці вже задекларували 32,4 млрд грн


Більше новин