Відновлення зруйнованих підприємств: уряд запроваджує нову кредитну програму

11.06 18:23 | Економічна правда. Публікації

Уряд запроваджує нову програму відновлення постраждалих від обстрілів підприємств – під 0,1% упродовж перших двох років. Про це повідомила прем"єр-міністерка Юлія Свириденко. З 1 липня малий і середній бізнес зможе отримати дешевші кредити на відновлення зруйнованого або пошкодженого майна за програмою "Доступні кредити 5-7-9%". Ставка за такими кредитами становитиме 0,1% упродовж перших двох років.
Надалі вона становитиме 5%, 7% або 9% залежно від сегменту бізнесу та створення нових робочих місць.
Максимальна сума – до 150 млн грн. Кредити на відновлення зруйнованого або пошкодженого майна не враховуватимуться під час визначення максимальної суми позик, за якими надається державна підтримка, якщо підприємство одночасно користується кількома програмами або напрямами підтримки, зазначила Свириденко. За її словами, станом на початок червня, від початку дії програми у лютому 2020 року, підприємці отримали 150,9 тис.
кредитів на загальну суму 531,6 млрд грн.
Із них від початку 2026 року бізнес отримав 16,4 тис.
кредитів на 71,6 млрд грн. "Програма "Доступні кредити 5-7-9%" працює для малого та середнього бізнесу по всій країні й залишається одним із ключових інструментів політики розвитку українських виробників "Зроблено в Україні", – написала Свириденко у Телеграм. Окрім нової кредитної програми для цілей відновлення постраждалих підприємств діє також програма грантів на відновлення до 16 млн грн на виробниче обладнання, програма "Точка опори" для компенсації зарплат працівників на період простою внаслідок прильоту та програми страхування воєнних ризиків. Нагадаємо: З 1 червня стартувала державна програма підтримки проєктів розподіленої генерації – великий і середній бізнес зможуть залучати кредити на будівництво нових генеруючих потужностей під 10% річних завдяки компенсації частини відсоткової ставки державою.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say,
But who is listening, and why,
The price of our world.

- Fin.Org.UA

Новини

13:05 - Яким чином подається заява про надання витягу з Єдиного реєстру місць зберігання?
12:59 - Щодо заповнення розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих неплатником ПДВ – отримувачем послуг, що постачаються нерезидентами, у разі відсутності договору
12:58 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»
12:57 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:56 - На підставі яких документів складається податкова накладна на операції з експорту окремих видів товарів?
12:55 - Дніпропетровщина: на податковому обліку знаходиться майже 305,7 тис. платників
12:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:50 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування кам’яного вугілля спрямували до місцевих бюджетів понад 42,5 млн гривень
12:30 - Акцизний податок: платники Дніпропетровщини сплатили до бюджету на 34,3 % більше ніж торік
12:12 - московіяни атакували корабель під прапором Того у момент розвантаження
12:07 - Обсяг офіційних розрахунків через РРО та ПРРО цьогоріч вже перевищив 3,1 трлн грн
12:01 - ДПС: сучасні правила для ринку біоетанолу мають стимулювати переробку та інвестиції
12:00 - Понад 250 млн грн до бюджету та 1,6 тис. неоформлених працівників: результати фактичних перевірок ДПС у І півріччі 2026 року
11:50 - московіяни купують АІ-92 замість АІ-95, але дефіцит пального зберігається
11:01 - московіяни атакували енергетику у трьох областях
10:33 - Європейці купили рекордну кількість СПГ у московії перед закриттям імпорту
10:08 - Нафта різко підскочила після взаємних атак США та Ірану
09:30 - На одному з пунктів пропуску кордону з Молдовою можливі затримки
09:00 - московія атакувала Одесу: є влучання по транспортній інфраструктурі
08:30 - Акціонери не зібралися. Хто забере прибуток?
08:00 - "СБУ у "співпраці" відмовили і ось результат". Історія однієї спецоперації проти вебкам-студій
18:00 - Китай тисне на рейтингові агентства через велику кількість високих оцінок позичальників
17:43 - Вибух боєприпасів у Вишневому: "Укроборонпром" звільнив двох керівників
17:05 - Apple подала позов проти OpenAI за крадіжку комерційних таємниць
16:00 - Автобум: середній вік електромобілів на дорогах Китаю становить 1,8 року
14:54 - Після оголошення про відставку Свириденко Зеленський провів зустріч із Корецьким
14:25 - За несвоєчасне постачання одягу для військових компанію оштрафували на 37 мільйонів
13:55 - У забудовника ЖК "Авеню 42" на Теремках відсудили 28 мільйонів
13:31 - Фахівці повернули постачання газу до будинків у Вишневому
12:50 - московіяни атакували підприємство на Полтавщині


Більше новин