Чи є об’єктом оподаткування резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах операція з отримання, повернення або прощення поворотної фінансової допомоги надавачем?
14:28 | Fin.Org.UaГоловне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що положеннями Податкового кодексу України не передбачено збільшення бази оподаткування резидента Дія Сіті – платника податку на прибуток на особливих умовах на суму отриманої поворотної фінансової допомоги, у тому числі прощеної поворотної фінансової допомоги, а також повернутих сум раніше отриманої фінансової допомоги.
Відповідні роз’яснення наведено в Інформаційному листі № 4/2025 «Дія Сіті: актуальні питання оподаткування резидентів податком на прибуток підприємств», розміщеного на вебпорталі ДПС у рубриці «Інформаційні матеріали» та у рубриці «Інформаційні листи» (https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi розділу «ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ».

