Очільник Мінрозвитку заробив на посаді півтора мільйона за 2025 рік: що ще є в декларації Кулеби

31.03 18:40 | Економічна правда

Заробітна плата очільника міністерства розвитку громад і територій Олексія Кулеби загалом за 2025 рік становила 1,48 млн грн. Про це йдеться в його електронній декларації про майно та доходи. Згідно з документом, він також має 104 тис.
грн на рахунках в банках та 360 тис.
грн, 17,9 тис.
доларів і 14,7 тис.
євро – в готівці.
Крім того, міністр має 25% квартири (87,7 кв.
м), земельну ділянку (393 кв.
м) у Києві та зареєстрований у квартирі (65 кв.
м) в столиці. Як йдеться в декларації, у них з дружиною Дмитриченко-Кулебою Галиною у співвласності є квартира (64,7 кв.
м) в Києві вартістю 8 млн грн, яку подарувала матір міністра Ірина Кулеба. Натомість дружина очільника Мінвідновлення задекларувала 4,12 млн грн доходів.
Також вона має 224,6 тис.
грн та 3,5 тис.
євро на банківських рахунках і 20 тис.
доларів готівкою. Крім того, вона володіє 25% квартири (86 кв.
м), гаражем (45 кв.
м) у Києві, будинком (376,5 кв.
м), земельною ділянкою (1 520 кв.
м) у Київській області і має в оренді на Київщині лісову ділянку (2 тис.
кв.
м). Також Галина Дмитриченко-Кулеба має у володінні сонячну електростанцію Ginlong Solis (Solis 30kW 5G) та отримала 63,7 тис.
грн виплати за електроенергію по зеленому тарифу, що увійшли в загальну суму її доходів за рік. Крім того, дружина міністра володіє автомобілем Mazda CX-60 2024 року випуску вартістю 1,92 млн грн, а очільник Мінрозвитку має право користування цим транспортом. Нагадаємо: Прем"єр-міністерка Юлія Свириденко оприлюднила декларацію за 2025 рік, її сукупний дохід становив 4,76 млн грн, і левову частку цієї суми забезпечили гонорари від Київської школи економіки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ринки,
Де золото, де нафта –
Звичайні зміни.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 31 березня: Іран погрожує атаками Tesla та Google, США перенесли продаж активів "Лукойла"
20:45 - СОТ не здатна вирішити проблеми сьогодення – торговельний представник США
20:35 - Податківці викрили "тіньові" продажі у великій мережі побутової техніки
20:20 - НБУ оштрафував дві страхові компанії
20:05 - Мінфін почав шукати радника з продажу "Сенс Банку" і Укргазбанку
20:00 - Першого квітня світло вимикатимуть тільки для бізнесу
19:44 - США вчетверте перенесли дедлайн продажу міжнародних активів "Лукойл"
19:28 - У Києві прокуратура вимагає знести самочинно зведені будівлі на Подолі
19:15 - Соболев задекларував 3,6 млн грн доходів за 2025 рік: більше половини – з КШЕ
19:13 - Україна та ПРООН поглиблюють співпрацю в ключових секторах економіки
18:50 - Іран пообіцяв атакувати підрозділи Tesla, Google та інших компаній – ЗМІ
18:45 - Інформація щодо попереднього аналізу базових сценаріїв можливої оптимізації та об’єднання ЦОВВ
18:43 - Ostchem Фірташа запускає виробництво нового виду добрива
18:40 - Очільник Мінрозвитку заробив на посаді півтора мільйона за 2025 рік: що ще є в декларації Кулеби
18:32 - Китай знизив економічний прогноз до найнижчого з 1991 року – ЗМІ
18:27 - Українські дрони атаками на балтійські порти "спалили" мільярд доларів доходів московія від нафти
18:20 - Сигналів від московія щодо енергетичного перемир’я немає – Зеленський
17:58 - Звіт про стан виконання у 2025 році операційного плану заходів з реалізації у 2023— 2025 роках Стратегії розвитку галузі рибного господарства України на період до 2030 року
17:58 - США зняли санкції з трьох російських суден
17:56 - В Україні працюють 26 іноземних виробників ліків, які залишились на ринку московія – дослідження
17:40 - MELIS від NUMO Development здобув перемогу в головному архітектурному конкурсі України 2026
17:30 - В одному з найбільших міст України дозволять їздити швидше
17:16 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 1 квітня
17:05 - Страховики України збільшили надходження від "автоцивілки" і КАСКО
17:00 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді штрафів
16:50 - Один із найбільших НПЗ московії може не працювати ще місяць – Reuters
16:47 - ІНФОРМАЦІЯ щодо використання бюджетних коштів за бюджетною програмою "Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва" в розрізі областей
16:46 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за лютий 2026 року
16:45 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за січень 2026 року
16:42 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за грудень 2025 року


Більше новин