Ціни на нафту відреагували на завершення літнього періоду пікового попиту на пальне

13.08.2025 10:05 | Економічна правда

Ціни на нафту помірно зростають 13 серпня вранці після зниження на попередній сесії, спричиненого очікуваннями завершення літнього періоду пікового попиту на пальне. Про це пише enkorr.ua. Жовтневі ф’ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures зростали на $0,12 (0,18%) — до $66,24 за барель.
У вівторок Brent здешевшала на $0,51 (0,77%) — до $66,12 за барель. Вересневі ф’ючерси на WTI на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі NYMEX додали $0,09 (0,14%) — до $63,26 за барель.
За попередню сесію контракт знизився на $0,79 (1,24%) — до $63,17 за барель. Нафта здешевшала напередодні, попри новини про продовження США й Китаєм митного перемир’я на 90 днів. Крім того, у вівторок стало відомо, що інфляція у США в липні залишилася на рівні попереднього місяця — 2,7%, тоді як опитані Trading Economics аналітики очікували прискорення до 2,8%. Сигнали про стабілізацію інфляції підвищують ймовірність зниження облікової ставки Федеральною резервною системою на вересневому засіданні, а послаблення зовнішньоторговельної напруженості позитивний чинник для прогнозів попиту на паливо. "Уся справа у сезонних факторах", — зазначив партнер Again Capital Джон Кілдафф. ОПЕК залишила без змін прогноз зростання попиту на нафту на 2025 рік і підвищила оцінку його збільшення на 2026 рік, водночас знизивши прогноз зростання постачань нафти з США й інших країн, що не входять в ОПЕК+, наступного року. Американський інститут нафти (API) напередодні повідомив, що запаси нафти у США за минулий тиждень зросли на 1,5 млн барелів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish run, green gain
Stocks rise, wealth accumulates
Hopeful investors

- Fin.Org.UA

Новини

18:10 - У Києві все ще без тепла 3300 багатоповерхівок – Кличко
18:00 - Кожен другий українець користується послугами в "Дії" — дослідження
17:30 - СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які "обкладали даниною" бізнес
16:50 - "Київводоканал" відновив водопостачання на лівому березі Києва
16:00 - У 2025 році Туреччина стала найбільшим імпортером української кукурудзи
15:05 - У Києві на Троєщині 600 будинків – без тепла, водопостачання та світла
14:42 - У Києві до звичайного режиму роботи повертається "червона" лінія метро
14:00 - Євросоюз передає Україні 447 генераторів
13:48 - У розвідці розповіли, як компанії Білорусі залучені до виконання оборонного замовлення московія
13:18 - На Одещині та Дніпропетровщині застосували екстрені відключення світла
12:21 - ДТЕК Ахметова хоче розірвати багатомільйонну скандальну угоду з "Енергоатомом"
11:18 - московіяни атакували кондитерську фабрику Roshen в Києві: є загибла і поранені
10:39 - Поїзди "зеленої" та "червоної" гілок столичного метро змінили рух через обстріл
10:23 - Половина багатоповерхівок Києва залишилися без тепла після ворожої атаки
10:10 - В Міненерго розповіли, в яких регіонах найбільші знеструмлення після атаки московія
10:00 - В Україні спрогнозували розвиток індустріальних парків
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:28 - Денис Шмигаль: усі встановлені когенераційні установки мають працювати для потреб споживачів
21:49 - Енергонезалежність малого бізнесу: Уряд запускає програму підтримки ФОП до 15 тис. грн
21:00 - Новини 23 січня: Україна на межі гуманітарної катастрофи, Кличко закликав киян виїхати з міста
20:52 - Уряд запровадив гранти для малого бізнесу на купівлю енергообладнання
20:50 - Шахраї розсилають фейкові листи "від НБУ" з вимогою документів
20:35 - Денис Шмигаль: Працівники аварійно-відновлювальних бригад отримуватимуть додатково 20 тисяч гривень щомісяця
20:28 - Українці подали до Міжнародного реєстру збитків сто тисяч заяв
20:20 - По 20 тисяч щомісяця: Зеленський анонсував доплати аварійним бригадам
19:55 - Глава ДТЕК: Україна на межі гуманітарної катастрофи після атак московія
19:48 - Тігіпко купує у Веревського елеватор на Черкащині
19:40 - Ситуація зі світлом різко ускладнилася, енергосистема на межі – ДТЕК
19:20 - Управління держборгом: уряд виконав одну з 15 рекомендацій аудиторів


Більше новин