Підтримка ветеранського бізнесу: податківці, науковці та фахівці із супроводу ветеранів обговорили основні кроки для мобілізованих підприємців

18.04.2025 11:29 | Fin.Org.Ua

Ефективна співпраця податківців Дніпропетровщини з Університетом митної справи та фінансів (УМСФ) триває багато років. На базі навчального закладу успішно працює Центр ветеранського розвитку, який створено з метою адаптації та соціалізації ветеранів (Центр). 
У рамках комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) провідні фахівці ГУ ДПС разом із профільними науковцями Університету митної справи та фінансів провели онлайн зустріч для слухачів тренінг-курсу «Організація роботи фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб». 
Цього разу захід об’єднав представників не тільки Дніпропетровської області, а і територіальних громад Запорізької, Кіровоградської та Тернопільської областей.
Спілкувалися на тему - «Підтримка ветеранського бізнесу. Пільгове оподаткування фізичних осіб – підприємців (ФОП)». 
Очільниця ГУ ДПС Теодозія Чернецька підкреслила: «Для податкової служби Дніпропетровщини вкрай важливо створити умови, в яких ветеранський бізнес зможе розвиватися, зростати та гідно конкурувати на ринку».
Під час зустрічі детально обговорили актуальні податкові питання мобілізованих ФОПів та ветеранів: особливості застосування спрощеної системи, новації у сплаті військового збору з 01 січня 2025 року тощо. 
Акцентовано увагу, що з 01 грудня 2024 року уточнено перелік податків і зборів, від сплати яких звільняються мобілізовані ФОПи. Підставою для такого звільнення є подані за місцем податкової реєстрації наступні документи: заява самозайнятої особи, документи про проходження військової служби. Зазначені документи подаються протягом 10 днів після демобілізації, а у разі перебування особи на лікуванні – протягом 10 днів по його завершенню.
Учасників зустрічі поінформували: ГУ ДПС проводить консультації для мобілізованих, демобілізованих осіб та/або членів їх родин  за телефонами:
0968621070, 0951590970  з питання адміністрування податків, зборів;
0936063045, 0995101150 з питання погашення податкового боргу.
Нагадали також і про електронні сервіси – зручні та ефективні інструменти для платників податків, які започатковують або вже ведуть власний бізнес. Зокрема, обговорили функціонування Електронного кабінету платника податків, який дозволяє економити час і вирішувати податкові питання дистанційно.
На підсумку заходу звернули увагу, що ДПС України напрацювала пропозиції для врегулювання податкових питань мобілізованих ФОП, які вже передані до Міністерства фінансів України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Є на ринку й обман і шахрайство,
Інвесторів часто зводять з пуття.
Та якщо знати правила гри,
То можна втричі збагатіти з ним.

- Fin.Org.UA

Новини

19:10 - Війни в Ірані та Україні підняли фізичну нафту майже до $110
18:58 - Путін урізав фінансування проєктів "технологічного лідерства московії"
18:43 - На Дніпропетровщині росіяни поцілили по пасажирському поїзду
18:20 - Хусити змусили танкер на шляху до Азії розвернутися й обігнути Африку
18:10 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді відкликання ліцензії
18:00 - Друга торгова війна Трампа. Чому США знову ввели мита проти всіх
17:55 - Nova Post розпочала співпрацю з польською ORLEN Paczka
17:50 - Уряд разом з ЗСУ готує рішення для захисту економіки в Чорному морі
17:20 - Власник Durex домовився про продаж частини бізнесу в московія
17:15 - Компанію, яка ремонтувала мости, змусили повернути до бюджету 23,5 мільйона гривень
16:50 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:47 - Страхового брокера виключено з Реєстру страхових посередників
16:30 - Як перестати латати діри в енергетиці
16:30 - Укрзалізниця попереджає про можливі зупинки Київської електрички
16:10 - За добу Сили безпілотних систем вразили 19 енерговузлів
15:55 - Російський центробанк різко підвищив прогноз інфляції в країні
15:38 - Грузинський НПЗ потрапив під санкції: яка причина
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.07.2026
15:10 - московіяни пошкодили два судна поблизу Миколаєва
15:08 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
15:00 - Ціни на пальне знову зросли: найбільше постраждав дизель
14:40 - Правоохоронці викрили "спиртові оборудки" на 97 мільйонів гривень
14:25 - "Створює корупційні ризики": нардепи звинуватили Енергоатом в укрупненні лотів
14:05 - На Вінниччині виявили масштабний незаконний видобуток пісковику
14:00 - Денис Шмигаль з Міністром енергетики Литви Лукасом Савіцкасом обговорив поглиблення співпраці у сфері енергетики
13:50 - Як дві сестри перетворили ляльку-мотанку на культову прикрасу. Історія DUKACHI
13:45 - Енергоспоживання в Криму обвалилося майже вдвічі на тлі блекаутів
13:20 - На Європу чекає зимове "газове випробування" – ЗМІ
13:00 - Дубай пропонує 800 доларів мешканцям, які залучать друзів до міста
12:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!


Більше новин