Підтримка ветеранів: ТРЦ Respublika Park інвестує в культурно-мистецький центр TYTANOVI

18.04.2025 10:05 | Економічна правда. Колонки

У ТРЦ Respublika Park 12–13 квітня відбулася презентація соціального проєкту "Культурно-мистецький центр TYTANOVI".
Ця ініціатива створена для реабілітації ветеранів через мистецтво та соціальну взаємодію у рамках проєкту TYTANOVI_Rehab, що реалізується за підтримки благодійного фонду Solidarity. ТРЦ Respublika Park продовжує надавати фінансову допомогу благодійному фонду TYTANOVI, у квітні перерахували 1 мільйон 250 тисяч гривень. "Культурно-мистецький центр TYTANOVI — це важлива допомога для наших захисників та ветеранів, спрямована на здобуття нових професійних орієнтацій.
Творчість лікує, допомагає знайти новий сенс життя та дає сили рухатися далі.
Разом з партнерами ми створимо простір, де наші герої зможуть не просто реабілітуватися, а й віднайти себе, повернутися до активного життя!", — підкреслила CEO ТРЦ Respublika Park Юлія Щаслива. Під час презентації відвідувачі ТРЦ мали нагоду ознайомитися з мистецькими роботами ветеранів та оглянути фотовиставку, що розкриває їхні особисті історії.
Творча діяльність у "Культурно-мистецькому центрі TYTANOVI" допомагатиме ветеранам долати посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), тривожність і депресію, відволікатися від болісних спогадів, знаходити однодумців і отримувати підтримку, розвиватися в нових мистецьких напрямках та виражати свої емоції через творчість. Благодійний фонд TYTANOVI запрошує партнерів підтримати цей важливий проєкт фінансово: https://send.monobank.ua/jar/43MomG4QG5, завдяки цим коштам буде облаштовано культурно-мистецький центр з можливостями фізичної, психологічної реабілітації ветеранів, а також повноцінну артстудію для занять живописом, графікою та скульптурою, музичну студію, фотолабораторію, театральну сцену та простір для освітніх майстер-класів. Довідка Respublika Park – супер-регіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальна площа – 300 000 кв.м.
Власник ТРЦ – австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, що була заснована у Відні у 2013 році та працює у сфері нерухомості.
Наразі акціонер Республіка Парк успішно представлений на ринках нерухомості Центральної та Східної Європи.
Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.

Додати коментар

Користувач:
email:





London Stock Exchange
Trading floors and digital screens
Numbers never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 14 травня: Кауфман отримав контроль над фармбізнесом росіян, обшуки у членів НКРЕКП
20:50 - В Оманській затоці атакували й підпалили індійське судно
20:25 - Кабмін попередньо забрав собі контроль над PlayCity у Мінцифри
19:55 - Ормуз почав пропускати через себе більше супертанкерів з нафтою
19:25 - Біля ОАЕ захопили судно і відправили його в Іран
18:58 - Через подорожчання бензину американці стали пити менше пива
18:35 - Уряд запровадив пільгову сплату зборів для ветеранського бізнесу у сфері інтелектуальної власності
18:32 - Свириденко розповіла, скільки ветеранів отримає житло цьогоріч
18:25 - У застосунку "Дія" запустили ШІ-агента: що він вміє?
18:00 - Асоціація ритейлерів пояснила "хвилю закриття" магазинів
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 15 травня
17:37 - У НКЦПФР презентували концепцію нового законопроєкту про добровільні пенсійні фонди
17:35 - Папірець більше не потрібен: як отримати картку платника податків у "Дії"
17:20 - За два дні над українськими АЕС пролетіло понад 160 російських дронів – МАГАТЕ
17:20 - Антимонопольний дозволив "Сільпо" купити магазини групи "Євротек"
17:10 - Надходження податку на нерухомість зросли на понад 14%: які регіони сплатили найбільше
17:08 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Порядку розроблення паспорта меліоративної системи (складової частини меліоративної системи)»
17:04 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Порядку розроблення паспорта меліоративної системи (складової частини меліоративної системи)»
16:50 - Індія просить вчергове продовжити дозвіл на купівлю російської нафти – ЗМІ
16:50 - Гуманітарна катастрофа на Кубі: країна вичерпала запаси пального
16:44 - Фонд гарантування продав активи двох банків-банкрутів на понад 23 мільйони
16:30 - ФОПам та юрособам обмежать ліміти на перекази. Кому саме і чому?
16:30 - Як AI-інструменти змінюють продажі
16:25 - Україна отримала змогу експортувати до Молдови равлики та м'ясні продукти
16:16 - На Одещині "захисний" підряд віддали фігуранту у кримінальному провадженні
16:05 - ЄС може закрити свій ринок курятини для головного конкурента України – ЗМІ
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.05.2026
15:30 - Циркулярна економіка та відновлення України: понад 150 учасників долучилися до секторального обговорення 
15:30 - На Львівщині понад 20 тисяч абонентів лишаються без електрики після атаки московія
15:20 - Санкції ЄС можуть вдарити по арктичній логістиці московія – ЗМІ


Більше новин