В "Якбо" прокоментували звинувачення у несплаті податків

17.04.2025 18:25 | Економічна правда. Публікації

У компанії "Ябко" прокоментували звинувачення в ухиленні від сплати податків та озвучили свої обороти. Про це у пресслужбі компанії розповіли Forbes Україна. "В правовому полі питанням "сірого" імпорту займаються компетентні органи і коли у них є до нас питання, то ми відкрито комунікуємо, сплачуємо штрафи та усуваємо першопричину порушень", – зазначили у "Ябко". Там додали, що з 2024 року компанія перезапустила роботу через ТОВ "Спешлтех" (до цього працювали з ТОВ "Вест Юей", але вона зазнала блокування), і станом на квітень 2025 року сплатила 175 млн грн податків. "За результати минулорічних перевірок, ми також усунули всі виявлені порушення та оплатили штрафи", – повідомили в компанії. Крім цього, у "Ябко" заперечили звинувачення СЕО Comfy Ігоря Хижняка про лідерство на сірому ринку. "З огляду на зростання кількості магазинів, у 2025 році вони, ймовірно, досягнуть виторгу у 1 млрд дол.
Це катастрофічне зростання з огляду на те, що з цих виторгів взагалі не сплачується жодних податків і зборів", – розповідав Хижняк в інтерв"ю Forbes Україна. На це компанія відповіла, що працює у правовому полі, а всі точки продажу – 117 магазинів по Україні – фіскалізовані, а "кожна операція проходить через РРО відповідно до вимог законодавства". "Ми не приховуємо обороти.
Плановий оборот компанії у 2025 році — 2,5 млрд грн.
Станом на квітень ми реалізували продукції на суму приблизно 500 млн грн.
Звідки в пана Хижняка взялися фантастичні 1 млрд дол.
— нам невідомо.
Подібні заяви виглядають або як глибоке непорозуміння, або як свідома маніпуляція з метою дискредитації", – додали у пресслужбі "Ябко". Нагадаємо: В кінці березня 2025 року Державна податкова служба розкрила схему з ухилення від сплати ПДВ у двох відомих мереж електроніки.
За інформацією джерел ЕП, йшлося про мережу "Ябко" та Yabluka. У ДПС зазначали, що схема "дроблення бізнесу" у двох мережах призвела до ухилення від сплати ПДВ на понад 286 млн грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Secondary market
Trades existing securities
Provides liquidity

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 20 квітня: новий рекорд євро
20:51 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
20:40 - Видатки держбюджету зросли на 7,1% порівняно з минулим роком
20:05 - ФГВФО реструктуризував 48 мільйонів гривень боргів перед РВС Банком
19:50 - Трамп заперечив слова міністра енергетики США про ціни на бензин після війни з Іраном
19:25 - Мільйонні оборудки на обстеженні зруйнованих об'єктів: обвинуваченим дали по 7 років
18:55 - На ринку майже без змін: які сідлові тягачі обирають українські перевізники
18:25 - У роботі AI-моделей стався глобальний збій
18:10 - московіяни влучили в АЗС в Богодухові на Харківщині: є постраждалі
17:40 - Мінрозвитку спрощує перетин кордону легковиками
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
17:20 - В Україні змінили підходи до оцінки сільгоспземель: які нововведення
16:53 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 15 квітня 2026 року
16:46 - Інвестиційний успіх: "ШвидкоГроші"™ залучили 100 млн грн, завершивши розміщення облігацій утричі швидше
16:45 - Курс євро до гривні втретє поспіль оновить історичний максимум
16:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Атака на Туапсе: росіяни перенаправляють танкери до іншого порту
16:35 - Плани стійкості треба виконати до 1 вересня, але не всі регіони встигають – Зеленський
16:30 - Уряд удосконалив методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок
16:30 - Чому лідери найбільше помиляються, коли найбільше впевнені
16:17 - Річковий пісок на 750 мільйонів гривень: викрито масштабну схему
15:57 - Глава "Укренерго" радить ЄС врахувати український досвід протидії атакам московія на енергетику
15:40 - Зазнають атак кожні п'ять днів: українські порти виконали план перевалки на 98% попри обстріли
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.04.2026
15:30 - Україна запускає робочу групу з гармонізації REACH та CLP
15:30 - Держава визначила банки, які надаватимуть пільговий лізинг для ОПК
15:20 - Україна вперше взяла участь у засіданні Комітету ОЕСР з корпоративного управління
15:09 - В Україні знизились ціни на дизпальне та бензин
15:00 - За квартал держава підтримала несировинний експорт на 6 мільярдів гривень


Більше новин