"Дитяча надія" від Київстар: центр UNBROKEN отримав обладнання для дітей з опіками

17.04.2025 12:51 | Економічна правда

У межах проєкту "Дитяча надія" компанія "Київстар" спільно з благодійною платформою dobro.ua передали сучасне медичне обладнання Національному реабілітаційному центру UNBROKEN "Незламні" у Львові.
Техніка вже введена в експлуатацію та допомагає лікарям рятувати дітей з опіковими травмами.
Загальна вартість переданого обладнання складає 8,3 мільйона гривень. Це обладнання стало важливим етапом допомоги Київстар в оновленні опікового відділення центру та забезпечило команду лікарів сучасною медичною апаратурою для ефективної й своєчасної допомоги маленьким пацієнтам.
Загалом у межах напряму допомоги дітям з опіками було зібрано понад 33 мільйони гривень, з яких 28,3 мільйона інвестував Київстар. На виділені компанією кошти було закуплено монітор контролю глибини анестезії, операційний стіл, оксиметр, інтубаційний відеостилет, монітор пацієнта, дефібрилятор, а також медичні меблі для облаштування робочих зон. "Вже понад шість років ми реалізуємо проєкт "Дитяча надія" разом із нашими абонентами, підтримуючи опорні медичні заклади по всій Україні.
З початком повномасштабної війни особливу увагу ми зосередили на допомозі дітям із тяжкими травмами, зокрема опіками.
Ми раді бути частиною змін, що дарують дітям шанс на життя, відновлення і майбутнє вдома, в Україні", — коментує Олександр Комаров, СЕО Київстар. Завдяки новому обладнанню Центр UNBROKEN стає надійним місцем лікування в Україні для понад 3000 дітей, зокрема 250 пацієнтів із тяжкими травмами, включно з опіками. "Підтримка Київстар дозволила доукомплектувати відділення найнеобхіднішим обладнанням.
Це реальна допомога, яка щодня рятує життя дітей і дає нашим лікарям змогу працювати за найвищими стандартами.
Ми вдячні за партнерство, яке приносить відчутні результати", — зазначив Олег Самчук, керівник Першого медоб’єднання Львова, на базі якого працює Національний реабілітаційний центр UNBROKEN. Київстар продовжить реалізацію проєкту "Дитяча надія" та залучатиме абонентів до благодійної ініціативи.
Компанія планує й надалі підтримувати центр UNBROKEN, сприяючи покращенню медичної допомоги дітям в Україні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures and options
Speculating on the price
Risky but rewards

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 10 лютого: рекорд курсу євро, "Київстар" купив Tabletki.ua, по 40 тисяч для киян
20:35 - Україна і Молдова домовилися про посилення співпраці у сфері електроенергетики та газовій галузі
20:35 - Укрзалізниця тимчасово коригує маршрути частини поїздів сумського напрямку
20:00 - На Львівщині передадуть 176 га лісу для курорту власника ОККО – рішення облради
19:25 - На Харківщині ситуацію з енергетикою визнали надзвичайною регіонального рівня
19:05 - В Україні 11 лютого графіки відключення світла діятимуть всю добу
18:45 - Остаточна угода підписана: "Київстар" за 160 мільйонів доларів придбав Tabletki.ua
18:30 - На Полтавщині з'явився комплекс з переробки шишок та насіння хвойних порід
18:14 - На Закарпатті почав роботу модернізований інтермодальний термінал
17:55 - Київстар розширює портфель цифрових медичних послуг завдяки придбанню Tabletki.ua
17:54 - Поліція викрила майнінг-ферми, які обікрали електропостачальника на 9 мільйонів гривень
17:35 - В КМДА пояснили, хто з киян і як зможе отримати виплату 40 тисяч гривень
17:20 - Російська компанія РЖД збирається розмістити облігації в юанях
17:15 - Інвестиційна програма ДП «Ліси України» орієнтована на підтримку національного виробника
17:00 - ДПС та Держслужба зайнятості запустили спільний сервіс податкової підтримки для учасників грантових програм
16:59 - Гранти на відкриття бізнесу: для отримувачів створили окремий сервіс
16:56 - Курс євро оновить історичний рекорд щодо гривні
16:52 - 25,6 млрд грн податків сплатила ОККО за минулий рік – майже на чверть більше, ніж попереднього року
16:50 - Українці придбали понад 80 тисяч авто на внутрішньому ринку за місяць: топ-10 моделей
16:42 - Австрія розгляне можливість передачі енергетичного обладнання з австрійських станцій Україні, – Денис Шмигаль
16:30 - Реформа "з пістолетом біля скроні"
16:25 - У Одесі на п’ять мільйонів гривень завищили вартість відновлення поліклініки – ЗМІ
16:20 - Канадські авіакомпанії призупиняють рейси на Кубу
16:18 - Верховна Рада підтримала оновлення конкурентних умов розвитку відновлюваної енергетики
16:10 - Засідання Комісії
16:10 - У січні товарообіг України сягнув майже 10 мільярдів доларів: що купували та продавали
16:04 - Ринок фінансових послуг України покинули шість компаній
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.02.2026
15:57 - Банки забезпечили фінансування енергетичних проєктів на 36,6 млрд грн
15:53 - Перелік видів сільськогосподарської продукції та сільськогосподарських страхових ризиків, щодо яких здійснюється страхування з державною підтримкою у 2026 році


Більше новин