Податківці Дніпропетровщини зустрілися з бізнесом Самарівського та Павлоградського районів та обговорили шляхи погашення заборгованості

16.04.2025 11:14 | Fin.Org.Ua

Податківці Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) на чолі із заступником начальника податкової служби Дніпропетровщини Наталею Федаш зустрілися з платниками податків, які здійснюють підприємницьку діяльність на територіях Самарівського та Павлоградського районів і мають заборгованість по платежах до бюджетів та з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Робочі зустрічі пройшли в Новомосковській та Павлоградській державних податкових інспекціях ГУ ДПС. На обговорення запросили суб’єктів господарювання (СГ) різних сфер діяльності: сільське господарство, оптова торгівля продуктами харчування, будівництво водних споруд, ремонт і технічне обслуговування машин та устаткування промислового призначення, надання в оренду автомобілів.
Під час спілкування зосередилися на головному: обговорили наявність податкового боргу у платників та підстави його виникнення, вжиті заходи ГУ ДПС щодо погашення податкового боргу СГ, фінансовий стан підприємств-боржників та планування заходів з погашення та недопущення зростання заборгованості протягом 2025 року.
Представники підприємств отримали відповіді на актуальні запитання, що виникають у процесі господарської діяльності з урахуванням особливостей відповідної галузі. Сплата податків – крок до довіри, вихід із боргів – крок до розвитку.
Підприємцям розповіли про комплекс заходів для врегулювання податкових питань мобілізованих ФОП та ветеранів. З цією метою в Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області працює телефон «гарячої лінії» (096) 8621070.
Акцентували увагу на питаннях Деклараційної кампанії – 2025: підстави для подання податкової декларації про майновий стан і доходи, граничні терміни сплати податкових зобов’язань, право на податкову знижку.
Податкова служба дедалі частіше залучає до інформаційних кампаній відомих людей, які на власному прикладі демонструють: вчасне декларування доходів – це внесок у майбутнє держави, підтримка армії, медицини, освіти.
В рамках робочої поїздки заступник начальника ГУ ДПС Наталя Федаш зустрілася з Олександром Мирошником, почесним громадянином міста Самар. Заслужений артист України, соліст Дніпровської обласної філармонії імені Леоніда Когана, голова Самарівської міської організації ветеранів України зауважив, що декларування доходів – важливий крок до фінансової культури в суспільстві.
Діалог з платниками податків триває, діємо разом!

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on the screens
Green, red, up, down, left, right, strange
Economy's heartbeat

- Fin.Org.UA

Новини

09:24 - московія атакувала заправку на півночі Житомирщини
08:52 - СБС ліквідували 20 кораблів "тіньового флоту" московія у Чорному морі за ніч
08:30 - Як зміниться сфера таксі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.07.2026
06:00 - ChatGPT більше не король. OpenAI втрачає перевагу в гонці ШІ
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 14 липня: звільнення уряду Свириденко
19:57 - На ЗАЕС стався 10-й блекаут від початку року
19:50 - Працівники нафтової сервісної галузі Норвегії припинили страйк
19:30 - SoftServe купила індійську компанію NewVision Software
19:02 - московіяни атакували два судна, капітан одного з них загинув
18:30 - На тлі атак у Азовському морі російські страховики відмовляються страхувати судна
18:15 - ZTE та ще одній компанії з Китаю дозволили купувати чипи H200 від Nvidia
17:45 - Туреччина може відмовитися від російської пшениці
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:00 - Харківська прокуратура хоче повернути державі укриття, якими заволодів бізнес
16:44 - московіяни поцілили у заправку в Харкові
16:30 - Хто заробить на "Моршинській"
16:15 - Парламент ратифікував Угоду про вільну торгівлю з Туреччиною: для 84% українських товарів відкривається безмитний доступ до ринку
16:12 - Свириденко представила у Раді звіт про роботу уряду: чим похвалилася
16:08 - Рада ратифікувала вільну торгівлю з Туреччиною, яку підписали ще у 2022 році
15:35 - Сметанін йде з посади гендиректора "Укроборонпрому"
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.07.2026
15:12 - Миколаївщина отримала від Данії енергетичного обладнання на понад 857 тисяч євро
15:08 - Рада звільнила уряд Свириденко
15:02 - Українська розвідка зафіксувала "сіру" схему нафтопереробки московія
14:30 - Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в першому читанні
14:26 - Українські авіакомпанії розповіли про ризики для відновлення роботи
14:05 - СБУ викрила розкрадання 10 млн грн на закупівлях для відновлення зруйнованих ТЕС


Більше новин