Комунікаційні заходи з платниками на Дніпропетровщині: податківці роз’яснюють, консультують, надають практичну допомогу

16.04 11:13 | Fin.Org.Ua

Конструктивний діалог і відкритість комунікацій з платниками підвищують рівень довіри до податкової служби. Фахівцями Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) з платниками податків на постійній основі проводяться засідання «круглого столу», семінари та зустрічі.
Протягом тижня, що минув, проходили засідання «круглого столу» у м. Дніпрі – за участі працівників Лівобережного відділу обслуговування платників Дніпровської державної податкової інспекції (ДПІ) ГУ ДПС; в селищі Солоне – за участі начальника Солонянського сектору обслуговування платників Дніпровської ДПІ ГУ ДПС Людмили Бик; для мешканців Богданівської сільської ради – за участі заступника начальника Павлоградської ДПІ ГУ ДПС Ольги Радіонової та для платників Лозуватської територіальної громади – за участі фахівців Криворізької ДПІ ГУ ДПС.
Головною тематикою діалогу стали питання трудових відносин. На заходах обговорили наслідки незадекларованої праці для роботодавців і найманих працівників та нюанси оформлення трудового договору. Платникам нагадали, яка звітність подається до контролюючого органу за найманих працівників і які податки та збори необхідно сплатити роботодавцю.
Також спілкувались про декларування доходів, отриманих фізичними особами у 2024 році, зокрема, в яких випадках необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та які терміни сплати податкових зобов’язань за наслідками декларування.
Питанням застосування РРО/ПРРО та здійснення розрахункових операцій приділили особливу увагу на семінарах.
Заходи проведено для платників: м. Дніпро – за участі начальника Дніпровської ДПІ ГУ ДПС Анатолія Городнікова та заступника начальника ДПІ – начальника Правобережного відділу обслуговування платників Дніпровської ДПІ ГУ ДПС Сергія Неклеси; м. Нікополь – за участі начальника Нікопольської ДПІ ГУ ДПС Наталії Міщенко; м. Кам’янське – за участі начальника Кам'янської ДПІ ГУ ДПС Олександра Неруша та для мешканців Самарівського і Павлоградського районів – за участі фахівців Новомосковської та Пвлоградської ДПІ ГУ ДПС.
Платників цікавили питання оформлення фіскальних чеків за новою формою, умови, за яких РРО/ПРРО можна не застосовувати, проведення розрахунків у разі здійснення торгівлі через мережу Інтернет, застосування штрафних санкцій за порушення правил здійснення розрахункових операцій тощо.
Податківці нагадали і про те, що добігає до кінця Деклараційна кампанія 2025. Платникам надали практичну допомогу стосовно заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.
Крім того, платників податків проконсультували щодо правил звільнення від податкових зобов'язань для ФОПів, які мобілізовані, та нагадали про відновлення у 2025 році для ФОПів, фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерського господарств обов’язку щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за себе на загальних підставах.
Зустрічі з представниками бізнесу та громадськості – це особливий формат комунікацій, за допомогою якого податківці роз’яснюють питання податкової сфери, що безпосередньо виникають у конкретного платника податків. В таких заходах приймають участь фахівці ГУ ДПС, до компетенції яких відноситься те чи інше питання.
Наразі є значним і важливим розуміння, що високий рівень дотримання податкового законодавства кожним з нас – це внесок в економічну стабільність і розвиток нашої держави. На зустрічах податківці, зокрема, ознайомили аудиторію з основними аспектами Національної стратегії доходів до 2030 року та експериментального проєкту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками) в Державній податковій службі України, перевагами застосування системи управління комплаєнс-ризиками.
Обізнаність у законодавчих нормах – запорука роботи бізнесу у правовому полі без порушень. 
Комунікації тривають.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bubble forming fast,
A ticking time bomb,
Disaster looms ahead.

- Fin.Org.UA

Новини

11:42 - Застосування РРО в господарській одиниці: які документи необхідно зберігати суб’єкту господарювання на місці проведення розрахунків?
11:41 - До уваги платників рентної плати!
11:40 - Європейська бізнес асоціація змінила двох членів правління
11:39 - За об’єкти нерухомості власника – юридичної особи встановлені нульові ставки: чи подається податкова декларація з податку на нерухоме майно?
11:37 - Перехід права власності на транспортний засіб протягом звітного року: деякі особливості заповнення податкової декларації
11:32 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:30 - Держенергонагляд оцінив готовність електромереж до зими
11:26 - Юридична особа – сільськогосподарський товаровиробник отримав відсотки за депозитом, безповоротну/поворотну фінансову допомогу: чи виникає дохід?
11:25 - Умови, за яких вважається прийнятою контролюючим органом податкова звітність, у тому числі подана в електронному вигляді
11:19 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:18 - Чи підлягає оподаткуванню військовим збором сума орендної плати, що виплачується за договором оренди нерухомого (рухомого) майна?
11:16 - На яку ПСП має право платник ПДФО, який утримує двох і більше дітей віком до 18 років?
11:14 - Щодо повідомлення контролюючого органу про отримання нового кваліфікованого або удосконаленого електронного підпису шляхом направлення Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого або удосконаленого електронного підпису в електронному ви
11:11 - Інформування платників податків про суми помилково сплачених податкових платежів
11:09 - Леся Карнаух: Знаходимо оптимальні рішення у відкритому спілкуванні з бізнесом
11:08 - Реквізити бюджетних рахунків та рахунків для сплати єдиного внеску
11:07 - Пам’ятка для громадян! Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків
11:06 - Надходження рентної плати до місцевих бюджетів Дніпропетровщини склали понад 1,5 млрд гривень
11:05 - Акцизний податок з вироблених товарів: до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло майже 263,6 млн гривень
11:03 - Фізичні особи – платники податку на нерухоме майно сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 383,6 млн гривень
11:02 - На контролі податківців Дніпропетровщини вчасність і повнота наповнення бюджету області
10:58 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
10:56 - У фокусі уваги податківців Дніпропетровщини погашення заборгованості комунальними підприємствами
10:55 - АМКУ оштрафував компанії за змову на багатомільйонних закупівлях для ЗСУ
10:54 - Перелік платників з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства: яким критеріям треба відповідати
10:51 - Леся Карнаух: Знаходимо оптимальні рішення у відкритому спілкуванні з бізнесом
10:40 - В очікуванні мільярдних надходжень: "Моршинську" та "Миргородську" виставили на аукціон
10:30 - Допомога Німеччини – важлива складова підтримки енергетичної стійкості України
10:20 - МАГАТЕ додатково перевірить безпеку на Чорнобильській АЕС
09:54 - Ситуація в енергосистемі на 28 листопада


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32459
Австралійський долар27.5371
Така0.34468
Канадський долар30.0454
Юань Женьміньбі5.9565
Чеська крона2.0226
Данська крона6.5437
Гонконгівський долар5.4244
Форинт0.128047
Індійська рупія0.47245
Рупія0.0025362
Новий ізраїльський шекель12.8841
Єна0.26982
Теньге0.081736
Вона0.028857
Ліванський фунт0.000471
Малайзійський ринггіт10.2125
Мексиканське песо2.2999
Молдовський лей2.4827
Новозеландський долар24.1132
Норвезька крона4.1427
Саудівський ріял11.2466
Сінгапурський долар32.5035
Донг0.0015998
Ренд2.4576
Шведська крона4.446
Швейцарський франк52.3549
Бат1.30895
Дирхам ОАЕ11.4879
Туніський динар14.3284
Єгипетський фунт0.8856
Фунт стерлінгів55.8337
Долар США42.1928
Сербський динар0.41642
Азербайджанський манат24.8164
Румунський лей9.6004
Турецька ліра0.9942
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.3536
Болгарський лев24.9869
Євро48.8719
Ларі15.627
Злотий11.5458
Золото175385.34
Срібло2253.03
Платина67849.4
Паладій60068.2

Курси валют, встановлені НБУ на 28.11.2025