Громадяни вже задекларували 88,2 млрд грн доходів, отриманих у 2024 році

16.04.2025 11:09 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini повідомила.
В Україні зростає сума задекларованих громадянами доходів, отриманих протягом минулого року.  З початку року задекларовано доходів на 59 % більше, ніж за цей же період 2024 року. Про це повідомив Голова Державної податкової служби України Руслан Кравченко у своєму Телеграм-каналі.
«Наразі сума задекларованих доходів становить 88,2 млрд грн. Це на 32,7 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.  На 14 квітня вже подано понад 104 тис. декларацій про майновий стан і доходи. Це – 101 % від показника минулорічної кампанії», – зазначив він. 
За результатами декларування громадяни самостійно визначили до сплати:
- 1,3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 40 % більше, ніж торік;
- 235,2 млн грн військового збору – зростання на 47 %.
Понад 1 млн грн доходів задекларували 7 тис. платників податків на загальну суму 50,5 млрд гривень. Доходи понад 100 млн грн задекларували 53 особи. Загальна сума – 16 млрд гривень.
Найбільша кількість мільйонерів у таких регіонах:  
- у місті Києві (2 230 осіб), 
- Київській (745 осіб),
- Львівській (651 особа),
- Дніпропетровській (615 осіб).
Майже на 1,2 млрд грн зросла сума задекларованих доходів, отриманих за кордоном. Громадяни України вже подали 2 914 декларації на загальну суму 2,8 млрд гривень.
Фінансова відповідальність українців зростає – все більше громадян сумлінно декларують доходи. Така прозорість допомагає країні ефективніше працювати.
Якщо ви ще не подали декларацію, саме час це зробити. Деклараційна кампанія триває до 1 травня 2025 року. 
Як подати декларацію – детальніше за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini
Про терміни подання декларації: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini
Як отримати податкову знижку: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini
Оподаткування доходів за кордоном: що варто знати українцям? https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini

Додати коментар

Користувач:
email:





London financial
Services remain competitive
Global powerhouse

- Fin.Org.UA

Новини

13:02 - Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва
13:00 - 5 автоматизацій, які змінили роботу mono, LOKO, Helsi, Liki24.com та КВЦ "Парковий" і можуть змінити вашу
12:50 - Акції SpaceX можуть впасти після відновлення торгів на американському ринку
12:30 - Як змінити систему будівництва
12:20 - Правоохоронці викрили фіктивне розмінування земель на десятки мільйонів гривень
12:14 - За спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік
12:13 - ДПС на Генеральній асамблеї IOTA: майбутнє податкових адміністрацій – у довірі, розвитку аналітики та цифрових сервісах
12:12 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували майже 8,2 млн гривень
11:52 - Роботи "рано чи пізно" замінять 700 тисяч кур'єрів — один із найбільших ритейлерів Китаю
11:28 - На Кіровоградщині викрили масштабне розкрадання надр: яка схема
11:22 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:59 - Samsung перестала бути найдорожчою компанією Південної Кореї вперше з 2000 року
10:32 - Хто може за платника ПДФО подати податкову декларацію про майновий стан і доходи?
10:31 - Внесено зміни до положення про реєстрацію фізичних осіб у ДРФО
10:30 - Протягом року земельна ділянка, що перебувала у власності юридичної особи, відчужена: до якої дати сплачується земельний податок?
10:28 - Як можна отримати виписку (відомості) про реєстраційні дані ФОП та юридичної особи?
10:27 - московіяни атакували енергетику у семи областях: найважче на Донеччині та Херсонщині
10:26 - За якими кодами бюджетної класифікації здійснюється плата за ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним?
10:25 - ФОП - платник єдиного внеску знімається з обліку після проведення перевірки та здійснення остаточного розрахунку зі сплати єдиного внеску
10:24 - Чи мають право суб’єкти господарювання здійснювати програмування РРО/ПРРО та видавати фіскальний касовий чек на іноземній мові?
10:23 - Юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи протягом звітного року можуть обрати третю групу платників єдиного податку або відмовитись від спрощеної системи
10:22 - До уваги фізичних осіб – власників земельних ділянок!
10:20 - Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: строки сплати
10:19 - На обліку в податковій службі Дніпропетровщини знаходиться понад 304,6 тис. платників
10:17 - Платники Дніпропетровщини за спецвикористання води сплатили до загального фонду державного бюджету майже 49,2 млн грн рентної плати
10:16 - Майже 3,3 млрд грн плати за землю отримали з початку року місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб
10:15 - Транспортний податок: надходження за 5 місяців зросли майже наполовину – до 140 млн грн
10:14 - Фішингові листи нібито від ДПС про «розбіжності у звітності»: будьте пильними
10:13 - ДПС на Генеральній асамблеї IOTA: майбутнє податкових адміністрацій – у довірі, розвитку аналітики та цифрових сервісах
10:01 - Нафта знизилась до 75 доларів за барель


Більше новин