Honda переносить виробництво з Канади та Мексики до США через мита

15.04.2025 16:32 | Економічна правда

Компанія Honda планує частково перенести складання автомобілів із Канади та Мексики до Сполучених Штатів. Про це пише Nikkei. Зазначається, що мета — забезпечити, щоб 90% авто, проданих у США, були зібрані всередині країни. Рішення пов’язане з ініціативою президента США Дональда Трампа ввести 25% мито на імпортовані автомобілі.
Через це японський автовиробник збирається збільшити американське виробництво на 30% протягом двох-трьох років. Минулого року в США було продано 1,4 млн авто Honda, включно з Acura, що становить майже 40% глобальних продажів компанії.
З них близько 40% було імпортовано з Канади чи Мексики.
У першому кварталі 2025 року продажі Honda в США зросли на 5%, досягнувши майже 352 000 авто. Згідно з даними видання, компанія перенесе виробництво моделей CR-V з Канади та HR-V з Мексики на американські заводи. Також Honda планує найняти більше працівників у США та перейти на тризмінну роботу з виробництвом у вихідні. Читайте також: Приїхали.
Завтра Трамп починає "автомобільну війну" з усім світом Нагадаємо: Акції автокомпаній зросли у вівторок, 15 квітня, після повідомлень про можливе тимчасове зняття мит у США на імпорт авто та запчастин. Президент США Дональд Трамп заявив, що розглядає можливість зробити винятки з мит на імпорт автомобілів та запчастин, щоб дати автокомпаніям більше часу для налагодження виробництва в США. Компанія Nissan скоротить виробництво в Японії свого найбільш продаваного позашляховика в США — моделі Rogue — у період з травня по липень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

15:45 - У Запоріжжі на підприємстві ОПК викрили розтрату семи мільйонів гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.02.2026
15:29 - Bitcoin вдруге за місяць впав нижче за 65 тисяч доларів через Трампа
15:16 - "Укрнафта" наростила імпорт дизелю у січні: у кого закуповувала
15:15 - Національний банк розширює публікацію статистичних показників валютного ринку України
15:07 - На Одещині росіяни пошкодили підприємство й знищили автомагазин
15:05 - Азербайджан передав Україні чергову партію енергодопомоги: що входить
14:34 - Допомога енергоінфраструктурі: Латвія передасть Україні теплоелектростанцію
14:25 - На банкнотах 200 гривень з'явиться гасло "Слава Україні! Героям слава!"
14:22 - Витяг про стан розрахунків з бюджетами та фондами легко отримати через Електронний кабінет
14:20 - Фіскальний чек: головні маркери, що підтверджують реальність документа
14:18 - Недотримання тримісячного критерію середньої зарплати суб’єктом господарювання, який реалізує підакцизні товари: коли анулюють ліцензію?
14:16 - До уваги суб’єктів декларування!
14:16 - Угорщина зважає ввести нові санкції проти московії
14:15 - Чи є обов’язок у учасника бойових дій, військовослужбовця у разі отримання благодійної допомоги від благодійника – фізичної особи, внесеного до реєстру волонтерів, подавати будь-яку звітність?
14:11 - Плата за землю: звірка даних – гарантія правильно нарахованих зобов’язань
14:10 - Національна стратегія доходів – вектор позитивних змін у податковій сфері
14:09 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію товарів/послуг через мережу Інтернет!
14:06 - Резидентам Дія Сіті про оподаткування чистого прибутку за певних умов
14:05 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
14:03 - До загального фонду державного бюджету від платників Дніпропетровщини з вироблених товарів надійшло понад 22,4 млн грн акцизного податку
14:01 - Рентна плата: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 6,6 млн гривень
13:59 - Дніпропетровщина: від фізичних осіб – власників топових авто надходження транспортного податку до місцевих бюджетів зросли майже на 41 відсоток
13:56 - Консультаційний центр: конструктивна комунікація з платниками дозволяє оперативно вирішувати нагальні питання
13:55 - РРО/ПРРО та фіскальні чеки – у центрі уваги податківців Дніпропетровщини
13:54 - Засідання тимчасової робочої групи Громадської ради: щодо адміністрування мінімального податкового зобов’язання
13:53 - Рада готує законопроєкт про діяльність рієлторів: що він змінює
13:52 - Леся Карнаух: ДПС планує модернізувати Електронний кабінет платника
13:51 - Стартував пілотний проєкт єЧек – державний сервіс цифрового фіскального чека
13:51 - Україна вперше отримає грант на модернізацію гідротехнічної меліорації


Більше новин