Штраф за порушення військового обліку можна буде оплатити зі знижкою 50% у "Резерв+"

15.04.2025 17:05 | Економічна правда

Влітку "Резерв+" дозволить військовозобов’язаним сплатити штраф за порушення військового обліку з 50% знижкою. Про це повідомляє Міністерство оборони. Проте, як зазначають у відомстві, громадян, які вже проходять військову службу, але досі мають такий штраф, звільнять від його сплати. Процедура онлайн-сплати виглядатиме наступним чином: подання користувачем заяви в "Резерв+" про визнання порушення; отримання постанови про порушення у "Резерв+"; сплата штрафу за реквізитами в застосунку з автоматичним підтвердженням виконання постанови. В Міноборони повідомляють, що після подання заяви про порушення у "Резерв+" та винесення постанови громадянин матиме 20 днів для сплати штрафу із 50% знижкою.
При невиконанні цієї умови доведеться сплачувати штраф у повному обсязі. Нагадаємо: На початку квітня Кабінет міністрів України розширив можливості бронювання військовозобов"язаних працівників для підприємств критичної інфраструктури та оборонного сектору.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

11:57 - Дніпропетровщина: послуга онлайн-сурдоперекладу у ЦОПах – доступ до податкового сервісу без безбар’єрів
11:56 - До уваги демобілізованих ФОП!
11:53 - Щодо подання звіту про нарахування, обчислення і сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю за деяких умов
11:51 - До уваги платників акцизного податку!
11:46 - Придбання будівельного вагончика, який не містить реєстраційного номеру, для використання по всій території України: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:45 - Таблиця даних платника ПДВ: особливості заповнення
11:44 - Мобілізований ФОП – платник єдиного податку другої або третьої групи, який продовжував здійснювати господарську діяльність і отримувати доходи, перевищив граничний обсягу доходу: які дії?
11:42 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:42 - Що є підтвердженням сплати страхового внеску органом, який виплачує допомогу при народженні дитини до досягнення нею трирічного віку з метою звільнення ФОП від сплати єдиного внеску за себе?
11:35 - Про відображення податковими агентами у фіскальному чеку суми сплаченого туристичного збору
11:21 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
11:19 - Податковий календар на 20 травня 2026 року
11:18 - Платники Дніпропетровщини з вироблених товарів спрямували до загального фонду держбюджету понад 97,0 млн грн акцизного податку
11:16 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 14,8 млн грн рентної плати
11:14 - Дніпропетровщина: понад 287,7 млн грн податку на прибуток сплатили платники до місцевих бюджетів
11:13 - Цифровізація податкових сервісів: отримання РНОКПП та внесення змін до ДРФО в електронному форматі
11:12 - Інформаційно-роз’яснювальна робота податківців Дніпропетровщини протягом тижня
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:05 - РРО: які документи необхідно формувати та зберігати
11:04 - Важливо для великого бізнесу: з якими країнами ще немає автоматичного обміну звітами CbC
11:00 - Головна ШІ-компанія Європи купила австрійського ШІ-фізика Emmi
10:45 - Декілька прифронтових областей частково без світла після обстрілів московія
10:15 - Ціни на нафту пішли вниз після нових заяв Трампа
10:10 - московіяни влучили в кілька об'єктів "Нафтогазу" на Чернігівщині
10:00 - Поліцейські замовили послуги у вебкам-моделі: її засудили до 3 років
09:40 - Українці за місяць купили майже 4 тисячі вживаних авто із США: топ-5 моделей
09:05 - московіяни атакували портову інфраструктуру Одещини: є пошкодження
08:30 - Чи готові держава та бізнес до нового Цивільного кодексу
08:00 - Генплан розбрату: чому Львів та Сокільники конфліктують за землю біля аеропорту


Більше новин