В Україні оглянуть витрати держбюджету в окремих сферах

15.04.2025 18:55 | Економічна правда

Уряд ухвалив розпорядження "Про проведення у 2025 році оглядів витрат державного бюджету в окремих сферах". Про це повідомляє Міністерство фінансів. Зазначається, що цьогоріч огляди витрат охоплять 31 сферу діяльності 19 головних розпорядників бюджетних коштів.
Серед ключових напрямів — соціальний захист, освіта, охорона здоров’я, енергетика, підтримка бізнесу, культура, міжнародна діяльність, молодіжна політика, релігія, а також інституційна спроможність наукових установ. Щоб посилити аналітичну складову оглядів витрат, перш за все щодо якості публічних послуг, передбачається обов’язкове залучення до складу робочих груп експертів з питань гендерної рівності та проведення гендерного аналізу витрат.
Такий аналіз має визначити ступінь забезпечення потреб жінок та чоловіків з урахуванням віку, стану здоров’я, місця проживання тощо. Розпорядженням також запроваджується звітування головними розпорядниками, що провели огляди витрат, Уряду та Мінфіну про заходи, вжиті за результатами таких оглядів. Нагадаємо: Уряд виділяє 1,8 млрд грн для 180 громад у прифронтових регіонах України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and they fall,
Tickers flash and then they stall,
Money changes all.

- Fin.Org.UA

Новини

11:12 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:04 - 18-й Європейський економічний конгрес: анонс
09:45 - В Україні стартує прийом заявок на держпідтримку індустріальних парків
09:00 - Цьогоріч українці купили майже 10 тисяч нових авто: топ-10 моделей
08:30 - Економіка критичності: як бронювання працівників стало конкурентною перевагою
08:00 - Стоянкам склали ціну. Вартість паркування в Києві зросте, але не для всіх
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.03.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 березня: "Великий податковий закон", залізниця між Україною та Болгарією
20:50 - ЄБРР профінансує розбудову "енергоострова" та децентралізацію теплопостачання в Харкові
20:15 - 31 березня відключення світла не плануються
19:30 - Колишньому керівнику аеропорту "Бориспіль" та його спільниці пом'якшили вирок
18:55 - Український виробник БПЛА створює спільне підприємство з американською корпорацією
18:44 - До фінансової компанії застосовано заходи впливу
18:35 - Латвія виділила Україні 6,8 мільйона євро: на що підуть кошти
18:30 - Премія за барель нафти Arab Light може зрости до беспрецедентних 40 доларів – Bloomberg
18:00 - Регламенти REACH та CLP: Україна і Швеція узгодили подальші кроки співпраці та оголошують відбір експертів
18:00 - Уряд витратив понад три чверті своїх резервів за 3 місяці. Які ризики?
17:45 - В київському метро тунель між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна" відремонтують за майже 2 мільярди
17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
16:04 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:03 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:00 - Відбулося перше засідання наглядової ради УКРНОІВІ
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем


Більше новин