Голова НКЦПФР та Президент Американської ТП в Україні провели зустріч з CEO банків та фінансових установ

15.04.2025 15:03 | Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Налагодження ефективної комунікації, обговорення актуальних проблем і перспектив розвитку фондового ринку стали ключовими темами під час зустрічі Голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Руслана Магомедова з Президентом Американської торговельної палати (АСС) в Україні Андрієм Гундером.

До зустрічі долучилися й понад 40 представників фінансових та банківських установ в офлайн та онлайн форматах.

Руслан Магомедов наголосив на важливості розуміння потреб та викликів, з якими стикаються учасники ринку. Він запевнив, що Комісія вживає всіх можливих заходів для забезпечення його стабільного та прозорого функціонування. Зокрема, НКЦПФР активно веде перемовини з державою, представниками банківської системи та бізнес-спільнотою задля створення ефективних інструментів, які дозволять залучити необхідні кошти та надати нові можливості для підприємців та економіки держави.

Серед іншого, Голова Комісії висловив свої сподівання щодо розвитку ринку віртуальних активів після прийняття відповідного законодавства, та цифровізації фондового ринку.

Президент Американської ТП в Україні подякував за ініціативу та відзначив важливу роль фондового ринку в нових економічних реаліях, підкресливши необхідність діалогу між Палатою та Комісією.

Своєю чергою, представники ринку долучилися до відкритої дискусії та поставили запитання, які цікавлять найбільше. А також висловили готовність приєднатися до робочих груп НКЦПФР для спільного напрацювання рішень.

Комісія високо цінує подібні зустрічі з фахівцями ринків капіталу та планує продовжувати таку практику. Налагодження діалогу між усіма учасниками — один із пріоритетних напрямів діяльності регулятора.




Додати коментар

Користувач:
email:





African Development Bank
Empowering the continent
Development finance

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:04 - Стратегічна інвестиційна рада
16:00 - Агропродукція формує 56% експорту України: держава відкриватиме нові ринки для виробників
16:00 - NBU April 2026 Inflation Update
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми


Більше новин