Руслан Кравченко на нараді у Харкові: Важливо враховувати специфіку ведення бізнесу в умовах війни

24.03.2025 08:52 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.
Про системні проблеми, які сьогодні впливають на роботу бізнесу на прифронтових територіях, говорили сьогодні Голова ДПС Руслан Кравченко, представники ДПС, начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов та майже 50 представників бізнесу, бізнес-асоціацій та громадських інституцій Харківщини. 
Одне з першочергових питань, яке турбує підприємців, – реалістичний показник рівня сплати податків. 
«Працювати в умовах щоденних обстрілів російським агресором — це реальність для бізнесу Харківщини. ДПС вже зараз працює над коригуючими коефіцієнтами, які враховують специфіку ведення бізнесу в умовах бойових дій. Це дозволить зробити середньогалузевий показник більш реалістичним», – підкреслив Руслан Кравченко. 
Він також відзначив, що податківці продовжують роботу над вирішенням питання блокування податкових накладних та виведення підприємств з категорії ризикових. Для цього ДПС створила 29 консультаційних центрів, які надають комплексну допомогу бізнесу в цьому питанні. 
«На сьогодні вже вивели з категорії ризикових майже 10 тис. субʼєктів, 266 – саме на Харківщині. Кількість заблокованих податкових накладних на середину березня зменшилася до 0,39 %. Вважаю, що є всі підстави для зменшення такого показника до 0,1 – 0,2 %», – наголосив Голова ДПС. 
ДПС вже подано до Міністерства фінансів України пропозиції до зміни механізму зупинення реєстрації податкових накладних. Також оновлено довідник кодів ризиковості платників податків.
Під час зустрічі було проаналізовано діяльність ГУ ДПС у Харківській області. 
«Маємо скарги на роботу двох управлінь – контролю за підакцизними товарами та по роботі з податковим боргом. Наступного тижня  структурні підрозділи центрального апарату, які займаються антикорупційними питаннями та забезпеченням відомчого контролю, проводитимуть перевірку», – сказав керівник ДПС. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції впали,
Спад хоче зіпсувати всіх
Але не зупинить.

- Fin.Org.UA

Новини

13:05 - Україна може втратити третину посівних площ через блокаду портів – Висоцький
13:00 - Від домашніх експериментів до виробництва на 5 млн пляшок. Як WILD формує ринок комбучі в Україні
12:50 - Посадовців ДП "Ліси України" судитимуть за тендерні оборудки
12:46 - Київ знову відклав завершення тендеру на купівлю кабін фунікулера за кошти ЄС
12:18 - московіяни завдали удару по запорізькому підприємству
11:36 - московіяни ще раз вдарили по меткомбінату Запоріжсталь: які наслідки
11:15 - московіяни частково зруйнували птахофабрику
10:50 - Укрпошта створила нову службу: обіцяє пришвидшити доставку
10:29 - московіяни атакували енергетику у шести областях
10:00 - Bloomberg: Найбільша контейнерна компанія призупинила рейси до порту Новоросійська
09:48 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 27 серпня
09:37 - В ЄС відновили заклик віддати заморожені російські активи Україні
08:30 - Як повернути іноземних студентів
08:26 - Денис Шмигаль провів зустріч із наглядовою радою «Енергоатому»
06:00 - "Нам скажуть: ідіть нах… і розірвуть договори". Як супермаркети перекладають збитки на виробників
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:23 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 26 серпня: орендар Gulliver програв суд
19:34 - Meta заплатить 18 мільярдів доларів у рамках врегулювання позову у США
18:57 - Словаччина розглядає заборону соцмереж дітям до 16 років
18:25 - До ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
18:13 - Китайські хакери намагались зламали системи Мін’юсту США, NASA, ФРС, Сенату
17:44 - Пропонуються зміни до порядку організації касової роботи банків
17:32 - У Кличка пообіцяли облаштувати 6 наземних переходів на Бессарабській площі у Києві
17:15 - Київстар Домашній запускає тариф Максимальний зі швидкістю до 8 Гбіт/с
17:05 - Meta погодилась піти на угоду із судом у США і ввести обмеження для дітей
16:39 - Італія просить ЄС про виділення 8 млрд євро в рамках оборонної програми SAFE
16:36 - Євроінтеграція, санкції та регулювання ринків капіталу: результати засідання Комісії
16:30 - Скільки коштує зібрати "цифровий рюкзак" школяра: що справді потрібно, а без чого можна обійтися
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.08.2026


Більше новин