UGB (Укргазбанк) першим в Україні розпочинає масштабний проєкт з випуску інклюзивних платіжних карток

18.03.2025 18:57 | Fin.Org.Ua

UGB (оновлений Укргазбанк) оголошує про повний перехід на випуск інклюзивних платіжних карток. Ця ініціатива є частиною стратегії банку щодо створення доступного та комфортного фінансового середовища для всіх клієнтів без винятку.
Головною особливістю інклюзивної картки є спеціальна тактильна виїмка на правій бічній стороні, яка полегшує її розпізнавання та використання. Такий дизайн допоможе клієнтам, зокрема, і з порушеннями зору, легко розпізнати картку на дотик, зрозуміти, яким боком вставляти її у банкомат чи термінал або, наприклад, легко користуватись карткою в умовах поганого освітлення.
"Безбар'єрність фінансових послуг є одним із ключових пріоритетів як для нашого банку, так і для загальної Стратегії розвитку фінансового сектору України. Ми прагнемо забезпечити кожному клієнту рівний доступ до якісних фінансових продуктів та послуг. Ми розуміємо, що від початку повномасштабного вторгнення у 2022 році в Україні спостерігається тенденція до збільшення кількості людей з порушеннями зору. І значна частина з них втратила зір внаслідок воєнних дій, зокрема через мінно-вибухові травми та ракетні обстріли. Крім того, зростає кількість людей з порушеннями зору, пов'язаними зі старінням населення", – зазначив Родіон Морозов, в.о. голови правління Укргазбанку.
"Для людей із порушеннями зору навіть такі повсякденні операції, як оплата в магазині чи зняття готівки, можуть бути ускладненими. Інклюзивна картка значно спрощує ці процеси, роблячи їх доступнішими та комфортнішими", — підкреслив Олександр Щербаха, заступник голови правління Укргазбанку.
Отримати картку можна буде у відділеннях Укргазбанку вже з квітня цього року

Додати коментар

Користувач:
email:





Торги на біржі,
Стрімко зростає графік,
Поринули всі.

- Fin.Org.UA

Новини

15:17 - "Італійська забастовка": у НАБУ розповіли про взаємодію Держфінмоніторингом
15:08 - Нацбанк повідомив про зміни на фінансовому ринку у квітні
14:38 - Будівництво моста на Буковині: БЕБ виявило оборудку на 2,5 мільйона гривень
14:31 - До фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді відкликання ліцензії
14:26 - Рада викликала голову Нацбанку на засідання 13 травня
14:19 - "Укрпошта" на 100% запустила безготівкову оплату і хоче подати заявку на банківську ліцензію
14:00 - Як Гордон заробляє на відвертому клікбейті війни в Україні
13:58 - "Нова пошта" відкрила два міні-хаба
13:45 - До страхової компанії застосовано заходи впливу
13:40 - Міськраді на Київщині продали генератори за завищеною у 2,5 раза ціною
13:30 - У московії виник дефіцит пального через атаки на НПЗ
13:25 - Е-аудит - сучасний цифровий інструмент податкового контролю
13:25 - Енергостійкість столиці: КМДА розповіла про реалізацію планів
13:23 - Пам’ятка для громадян: сплачуйте податки правильно!
13:22 - Чи відносяться виробники сидру до малих виробництв виноробної продукції?
13:21 - Переваги електронного листування
13:20 - Щодо права самозайнятих осіб та членів фермерського господарства не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе у період дії воєнного стану
13:19 - До уваги платників податків!
13:17 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
13:15 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
13:14 - Діяльність з вирощування тютюну здійснюється на підставі ліцензії
13:12 - Електронний документообіг забезпечує швидкий, безпечний та прозорий контакт між платниками і податковою
13:12 - ОККО на 35,6% збільшила сплату податків у першому кварталі 2026 року
13:11 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
13:09 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення
13:08 - Адміністрування ПДВ, податку на прибуток, єдиного податку, рентної плати, екологічного податку та плати за землю (від юридичних осіб): підсумки роботи податківців Дніпропетровщини
13:06 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
13:06 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:00 - Як захистити свої інвестиції в нерухомість: нові правила та моделі
12:58 - Фонд держмайна знову виставив на приватизацію завод, яким володів Дерипаска


Більше новин