АРМА планує продати арештовані білоруські та російські вантажівки: яка їхня вартість

18.03.2025 11:35 | Економічна правда

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів отримало оцінку білоруських та російських вантажівок та готується продати їх на відкритому аукціоні на Прозорро.Продажі. Про це повідомляє пресслужба АРМА. За результатами експертної оцінки, проведеної переможцем конкурсу на реалізацію активу - ТОВ "Тендер-Онлайн", їхня оціночна вартість перевищує 4,2 млн грн без ПДВ. Окрім цього, переможець відкритого конкурсу додатково сплатить митні платежі на суму 3,5 млн грн, що забезпечить додаткові надходження до бюджету. Незабаром зазначені активи будуть виставлені на відкриті аукціони в системі Прозорро.Продажі. Нагадаємо: Національне агентство з розшуку та менеджменту активів перераховує майже 1,8 млрд грн російської ТОВ "РОЯЛ ПЕЙ ЮРОП" до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії московія проти України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції, валюта,
Український ринок росте,
Інвестуймо разом.

- Fin.Org.UA

Новини

13:31 - Строки проведення фактичної перевірки
13:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:25 - Українські громади підключать 75 когенераційних установок потужністю 100 МВт
13:17 - У Мінцифри розповіли, яке місто стане наступним, де запустять 5G
13:14 - Погашення заборгованості по єдиному внеску та нарахованої пені: який код виду сплати зазначається при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції?
13:12 - Чи сплачують авансовий платіж з військового збору ФОПи на загальній системі оподаткування?
13:09 - Який код УКТЗЕД слід зазначати в фіскальному чеку при роздрібному продажу пива на розлив?
13:06 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності?
13:04 - Юридична особа – платник єдиного податку четвертої групи при виплаті дивідендів фізичній особі сплатила ПДФО та військовий збір: чи враховувати ці суми при розрахунку загального МПЗ за податковий (звітний) рік?
13:00 - Юридична особа протягом одного календарного місяця придбала та продала легковий автомобіль: чи подається декларація з транспортного податку?
13:00 - Задачі у бізнесі, які вже сьогодні можна передати штучному інтелекту
12:59 - Вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів: дата складання податкової накладної
12:58 - Нерезиденту – юридичній особі безоплатно надані товари: що з оподаткуванням?
12:57 - московія заборонила виробникам експортувати бензин до кінця липня
12:56 - Порядок заповнення розділу III «Залишки товарів на кінець звітного періоду» звіту № 1-ОП
12:44 - Чи мають право суб’єкти господарювання застосовувати РРО, які не включені до Державного реєстру РРО?
12:40 - Держава надає 22 мільярди на підготовку до наступного опалювального сезону в Україні
12:33 - 7 мільйонів українців не сплачують пенсійний внесок: уряд має план, як їх працевлаштувати
12:31 - Єдиний рахунок: визначення дати сплати податкового зобов’язання або єдиного внеску
12:30 - Карго-гармонізація по-мінфінівськи
12:26 - Понад 43,2 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску – фінансова інвестиція у підтримку економіки держави від платників Дніпропетровщини
12:23 - Внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю: що змінилося для роботодавців у 2026 році
12:21 - Щодо ведення незаконної діяльності онлайн-сервісом “Crypsee”
12:20 - Податок на Google»: За перший квартал цього року до бюджету надійшло 4,5 млрд грн
12:17 - Леся Карнаух: У березні до загального фонду державного бюджету надійшло 169,4 млрд грн податків і зборів
11:49 - У державній корпорації викрили корупційну схему: держава втратила рекордні тонни зерна
11:35 - Уряд виділив понад 280 мільйонів на виплати для енергетиків та комунальників
11:33 - Вінниця та Чернігів віддають найбільший відсоток свого бюджету на оборону – "Чесно"
11:06 - Один з найбільших українських експортерів зерна купив агрохолдинг Enselco
10:52 - Правила складання та подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку будуть змінені


Більше новин