Консультаційна підтримка фізичних осіб – підприємців Дніпропетровщини: роз’яснення від податківців про особливості застосування загальної та спрощеної систем оподаткування

18.03.2025 10:54 | Fin.Org.Ua

В Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) провели онлайн зустріч з фізичними особами  – підприємцями, під час якої обговорили важливі аспекти оподаткування при веденні підприємницької діяльності. 
Податківці надали роз’яснення платникам податків щодо останніх змін внесених до Податкового кодексу України, у т. ч. щодо терміну сплати військового збору підприємцями  платниками єдиного податку, єдиного податку та єдиного соціального внеску в 2025 році. 
Більше півсотні представників бізнесу виявили зацікавлення до теми зустрічі. Адже фахові роз’яснення допомагають у роботі як на загальній системі оподаткування, так і на спрощеній системі. Під час обговорення докладно зупинилися на таких важливих аспектах як: застосування спрощеної системи оподаткування; військовий збір; сплата авансових внесків з податку на доходи фізичних осіб платниками цього податку, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним тощо.
Зокрема, зосередили увагу на ключових моментах змін: щодо військового збору – уточнено порядок та строки його сплати для фізичних осіб-підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування; стосовно єдиного податку – оновлено вимоги до звітності та можливі зміни у ставках залежно від групи платника; зміни у єдиному соціальному внеску – визначено особливості сплати для підприємців, а також розглянуто можливі пільги чи  відтермінування в окремих випадках. 
Віталій Прокопенко нагадав платникам податків,  що у ГУ ДПС  з питань  оподаткування фізичних осіб – підприємців діє телефон «гарячої лінії»  (098) 294 3371.
Відкрита комунікація між податковою службою та підприємцями допомагає уникнути непорозумінь. Та головне: сумлінна сплата податків – це вкладу фінансову рівновагу країни та підтримку наших захисників.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок коливається,
Та багатство не виміряти
Коливаннями.

- Fin.Org.UA

Новини

18:50 - "Auchan Україна" закриває гіпермаркет у Києві
18:28 - Екстраподаток на прибуток банків нівелює зусилля з детінізації – НБУ
18:10 - Іран хоче зробити прохід через Ормуз платним назавжди
17:56 - Місцевим органам дозволили напряму фінансувати групи ППО
17:37 - "Кернел" почав встановлювати на елеваторах сонячні електростанції
17:29 - Позиція Національного банку України щодо законопроєкту про оподаткування банків
17:22 - Засідання Комісії
17:10 - НКЦПФР та UCIF підписали Меморандум про співробітництво у сфері віртуальних активів
17:10 - "Лист від НБУ": Нацбанк попереджає про нову фішингову схему
17:00 - Підземний простір міста – ресурс під ногами
16:55 - Уряд виділив кошти на відновлення будинків у Запоріжжі та на Черкащині
16:42 - Курс долара до гривні знову оновить історичний максимум
16:42 - Все на показ: в Україні декриміналізують порнографію
16:18 - Махінації із сухпайками для ЗСУ на 71 мільйон гривень: повідомлено про підозру
16:05 - ЄС хоче послабити санкції проти Китаю – ЗМІ
15:59 - На Закарпатті створять індустріальний парк "Хуст": хто ініціатор
15:54 - В Україні рекордно знизилася кількість ІТ-ФОПів: яка причина
15:53 - Розпочинається обговорення проєкту з регулювання діяльності банку фінансової інклюзії
15:51 - Традиції, що єднають серця: з Днем вишиванки!
15:39 - Податкові сервіси, підтримка ветеранів та безбар’єрність – діалог з платниками Раївської громади Дніпропетровщини
15:36 - Паркувальний збір приніс місцевим бюджетам понад 73 млн грн: хто в лідерах?
15:34 - Майже 299 млрд гривень доходів задекларували громадяни за результатами кампанії декларування
15:33 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження від ФОПів – платників єдиного податку перевищили 2,1 млрд гривень
15:30 - Від платників Дніпропетровщини сплата частина чистого прибутку до загального фонду держбюджету зросла на 39,7 відсотка
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.05.2026
15:28 - Витрати понесені фізичною особою на лікування за наслідками 2025 року: чи є право на податкову знижку?
15:17 - "Пасажири Києва" зробили власні підрахунки проїзду: разовий квиток - 20 гривень
15:14 - Судитимуть псевдоподатківців, які ошукали бізнес на 700 тисяч гривень
15:10 - Додаткових 10 млн євро надасть Італія для проведення відновлювальних і ремонтних робіт в Україні, - Денис Шмигаль
15:00 - Український ринок автобусів: які нові та вживані моделі найпопулярніші


Більше новин