Герман Галущенко взяв участь у тристоронніх консультаціях Україна-ЄС-Угорщина

17.03.2025 17:58 | Міністерство енергетики України

Герман Галущенко взяв участь у тристоронніх консультаціях Україна-ЄС-Угорщина ludmila.petrovska 17 березня 2025, 17:58 У Брюсселі відбулась тристороння зустріч «Україна – ЄС – Угорщина» за участі міністра енергетики України Германа Галущенка, Єврокомісара з питань енергетики та житлового господарства Дена Йоргенсена та міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто, під час якої обговорювалися, зокрема, питання енергетичної безпеки та транзиту енергоносіїв.
Герман Галущенко зазначив, що в питанні транзиту енергоресурсів Україна діє виключно відповідно до норм і правил ЄС та з чітким дотриманням вимог Угоди про асоціацію.
Він наголосив, що Україна залишається надійним партнером для Європейського Союзу попри московитський енергетичний терор, що триває.
Також міністр поінформував учасників про поточну ситуацію в енергосистемі після нещодавніх атак на енергетичну та газову інфраструктуру України.
Він зазначив, що країна продовжує відновлювальні роботи та працює над мінімізацією наслідків цих атак, щоб забезпечити безперебійне постачання енергії для споживачів.
Герман Галущенко також відзначив важливість подальшої співпраці з партнерами в межах європейських ініціатив, таких як RePower, і підтвердив готовність України до виконання своїх зобов"язань.
Учасники зустрічі відзначили важливість продовження конструктивного двостороннього співробітництва для забезпечення енергетичної безпеки в регіоні.
Зокрема, йшлося про імпорт-експорт електроенергії, постачання нафти та газу.
Новини Новини Міністерства Міжнародна діяльність

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

16:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.04.2026
15:30 - Держава визначила банки, які надаватимуть пільговий лізинг для ОПК
15:20 - Україна вперше взяла участь у засіданні Комітету ОЕСР з корпоративного управління
15:09 - В Україні знизились ціни на дизпальне та бензин
15:00 - За квартал держава підтримала несировинний експорт на 6 мільярдів гривень
14:30 - Ворожа атака пошкодила будівлю податкової в Прилуках на Чернігівщині
14:23 - "Хмельницькобленерго" торік збільшило чистий прибуток у 5 разів
14:18 - Уряд розподілив фінансування на шкільні укриття
13:41 - Чистий прибуток "Д.Трейдінгу" Ахметова у 2025 році досяг 5,9 мільярда
13:40 - Ferrexpo продала судно за 7,7 мільйона доларів: чому воно більше не потрібне
13:35 - Найзатребуваніші професії в Україні: на які посади найвища конкуренція
13:27 - Чи включається до податкової декларації про майновий стан і доходи сума поворотної фінансової допомоги, що надається фізичній особі юридичною особою – нерезидентом на термін більше одного року?
13:15 - Прийняття рішення особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, про припинення діяльності як платника єдиного внеску: як знятись з обліку в контролюючому органі?
13:14 - До уваги неприбуткових організацій!
13:12 - Про звільнення від оподаткування або застосування зменшеної ставки податку на прибуток для нерезидента за певних умов
13:11 - Постачання брухту чорних/кольорових металів, що утворилися внаслідок розібрання (демонтажу) основних фондів (для здійснення такої операції товари та послуги не придбавалися): що у звітності з ПДВ?
13:10 - До уваги платників акцизного податку!
13:09 - Платникам ПДВ про розрахунок частки використання товарів/послуг за певних умов
13:07 - Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій
13:06 - У разі працевлаштування осіб з інвалідністю, роботодавець має преференції щодо сплати єдиного внеску
13:05 - Закон України № 4835: щодо справляння військового збору
13:04 - Деклараційна кампанія 2026: задекларувати доходи допоможе застосунок «Моя податкова»
13:00 - Viking Development випускає перші в Україні корпоративні облігації у сфері нерухомості
12:59 - У московія різко зросла кількість похоронних компаній на тлі рекордних втрат в Україні
12:50 - Meest Пошта змінює вартість доставки: якими будуть оновлені тарифи
12:47 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млн грн туристичного збору
12:45 - Рух через Ормуз завмер після того, як США захопили судно Ірана
12:44 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування кам’яного вугілля поповнили загальний фонд державного бюджету на понад 47,4 млн гривень
12:42 - Дніпропетровщина: за підсумками першого кварталу надходження єдиного податку від ФОПів перевищили 1,5 млрд гривень


Більше новин