Герман Галущенко обговорив з єврокомісаром з питань енергетики Деном Йоргенсеном зміцнення енергетичної безпеки України і ЄС

17.03.2025 20:00 | Міністерство енергетики України

Герман Галущенко обговорив з єврокомісаром з питань енергетики Деном Йоргенсеном зміцнення енергетичної безпеки України і ЄС ludmila.petrovska 17 березня 2025, 20:00 Міністр енергетики України Герман Галущенко провів двосторонню зустріч з Комісаром ЄС з питань енергетики та житлового господарства Деном Йоргенсеном у Брюсселі на полях засідання Ради міністрів енергетики держав-членів Європейського Союзу.
 
«З перших днів повномасштабної війни український енергетичний сектор був ціллю російських атак – жодна енергосистема не зазнавала таких випробувань.
В умовах постійних російських атак на енергетичні об’єкти.
2024 рік став найскладнішим для української енергосистеми,  і зараз ми пройшли третю воєнну зиму – найважчу зиму.
Ворожі атаки на критичну інфраструктуру тривають.
Але ми пройшли її успішно і продовжуємо відновлення і розвиток.
Наш досвід управління енергосистемою у воєнний час та адаптації ринку в надзвичайних ситуаціях має бути вивчений європейськими партнерами для посилення енергетичної безпеки всієї Європи»
, – зазначив Герман Галущенко під час зустрічі.
 
Герман Галущенко ознайомив єврокомісара з наслідками російських атак на українську енергетику, заходами для відновлення і підтримки стійкості енергосистеми та поточними потребами енергосектору.
 
Очільник Міненерго зазначив, що Україна як майбутній член ЄС зацікавлена у зміцненні архітектури енергетичної безпеки Європейського Союзу.
Одним із напрямків, що дозволить досягнути відповідних цілей, є інтеграція українських енергетичних ринків до ринків ЄС.
 
Сторони відзначили важливість оголошеного Європейською комісією пакету про енергетичну безпеку та інтеграцію, що передбачає повну інтеграцію ринку електроенергії України з ЄС до весни 2027 року, фінансову підтримку закупівель газу, а також підтримку розвитку ВДЕ.
 
«Ми пропонуємо державам-членам ЄС використовувати українські сховища для своїх стратегічних запасів газу, що сприятиме зміцненню енергетичної стійкості як європейських партнерів, так і України», - зазначив Герман Галущенко.
 
Під час зустрічі учасники, зокрема, обговорили питання транспортування газу, диверсифікації постачання, заходів для запобігання перешкодам у транскордонній торгівлі газом.
Новини Новини Міністерства Міжнародна діяльність

Додати коментар

Користувач:
email:





Secondary market
Trades existing securities
Provides liquidity

- Fin.Org.UA

Новини

13:14 - "Псевдогуманітарка" на 50 мільйонів гривень: БЕБ викрило масштабну схему ввезення авто
13:00 - Новий стандарт купівлі житла: як змінюється ринок нерухомості України
12:56 - За рік кількість заброньованих зросла на 300 тисяч – Соболєв
12:50 - Біткоїн впав до мінімуму за майже 2 роки попри кінець війни в Ірані – яка причина
12:37 - У Нацбанку пояснили, що чекає на "Укрпошту" після того, як там не звільнили Смілянського
12:32 - московіяни навмисно знищують урожай України: фермери розповіли про тактику ворога
12:30 - Україні потрібні банки для ММСБ
12:19 - ДБР арештувало будівлю сина ексочільниці Хмельницького МСЕК
12:00 - "Мрії не чекають": АВТ Баварія та Українська асоціація футболу підтримують дитячий спорт
11:50 - Удар по Temu та AliExpress: ЄС наклав мито у 3 євро на кожну посилку з Китаю
11:35 - Російські удари та негода: які регіони залишаються без світла
11:33 - Суб’єктом господарювання помилково подана податкова звітність: дії платника
11:31 - Маєте податковий борг, що не перевищує 3060 грн, необхідно його сплатити
11:29 - Фізична особа отримала дохід, а податкову декларацію про майновий стан і доходи не подала: що з ПДФО?
11:27 - Трамп заробив понад 1 мільярд доларів на мем-монетах та ліцензованих бібліях
11:26 - Продаж фізособою іншій фізичній особі рухомого майна за посередництвом юридичної особи: що з ПДФО?
11:25 - Яку податкову звітність подає до контролюючого органу благодійник – фізична особа, яка внесена до Реєстру волонтерів?
11:24 - Розрахунок фінансового результату по операціях з інвестиційними активами: визначення витрат на придбання інвестиційного активу у разі його продажу не у повному обсязі
11:22 - Щодо застосування різниць платником податку на прибуток у разі надання спонсорської допомоги дитячо-юнацькій спортивній школі
11:22 - Денис Шмигаль обговорив із представниками Міллі Меджлісу Азербайджану відновлення української енергетики
11:21 - До уваги платників ПДВ!
11:18 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: ФОПи - платники єдиного податку 1-3 груп можуть подати податкові декларації
11:17 - Куди звернутись та які документи необхідно подати бюджетній установі для підтвердження зазначеного статусу для внесення відповідного запису до реєстру страхувальників?
11:15 - Яку інформацію має містити документація з трансфертного ціноутворення, яка подається до контролюючого органу щодо контрольованих операцій, зазначених у запиті?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:12 - Щодо виправлення помилок, допущених при заповненні Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою)
11:11 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: чи застосовується відповідальність?
11:08 - Чи підлягають поверненню сплачені суми єдиного внеску у разі дострокового розірвання договору про добровільну участь?
11:07 - Фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу


Більше новин