Новини 17 березня: ціна телемарафону у 2025 році, Литва звинувачує Росію в диверсії

17.03.2025 21:00 | Економічна правда

Про інвестиції в московія: Хедж-фонди та брокери шукають способи інвестувати в російські активи, сподіваючись, що можливе зближення Дональда Трампа з Володимиром Путіним приверне капітал до економіки московія. Про телемарафон: ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України" уклало чотири угоди з телеканалами на створення контенту для марафону "Єдині новини #UAразом" в 2025 році на суму 738 млн грн. Про підпал IKEA: Литовська прокуратура заявила, що за підпалом магазину IKEA у Вільнюсі минулого року стоїть російська військова розвідка.
Один із підозрюваних має зв’язки з іншими диверсіями у Східній Європі. Про ціни на нафту: Ціни на нафту зросли в понеділок, 17 березня, після того, як США пообіцяли продовжувати атакувати єменських хуситів, доки це угруповання, яке підтримує Іран, не припинить напади на судноплавство. Про алюміній: Європейський Союз розробляє план, щоб захистити ринок алюмінію від напливу дешевої продукції з інших країн на тлі того, як президент США Дональд Трамп запровадив 25% мита на цю продукцію. Про "Київстар" та Uklon.
Мобільний оператор "Київстар" планує найближчим часом остаточно закрити угоду з купівлі сервісу замовлення таксі Uklon. Ексклюзив ЕП Президент "Київстару" Олександр Комаров про тарифи, скорочення абонентів та розширення бізнесу 2025 рік найбільший мобільний оператор країни "Київстар" почав з гучних новин (вихід на американську біржу Nasdaq та придбання сервісу замовлення таксі Uklon) і планів щодо інших бізнесів, серед яких – сервіс бронювання ліків Tabletki.ua.
Перед тим була угода із Starlink. Якщо врахувати те, що з 2023 року над "Київстаром" висить дамоклів меч націоналізації, нинішні плани керівництва виглядають як справжня жага до життя.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржові котирування
Залежать від загального
Економічного стану.

- Fin.Org.UA

Новини

15:55 - Фінал ЧС-2026 на Megogo подивились 2,8 мільйона глядачів
15:45 - Внаслідок терору московії проти АЗС постраждали близько 4% станцій – звіт НБУ
15:35 - Угода закрита: Uklon купив оператора електросамокатів e-Wings
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.08.2026
15:15 - На Запоріжжі без світла залишилися п'ять тисяч споживачів
14:57 - ДПС: кількість зупинених податкових накладних скоротилася у 5 разів
14:40 - Черговий маркетплейс відмовився відшкодовувати росіянам збитки, якщо його атакують дрони
14:25 - Фіктивні закупівлі пального на мільйони гривень: оптову компанію змусили доплатити податки
14:07 - Промова Голови НБУ Андрія Пишного під час оголошення рішення про випуск пам’ятної монети на честь Святого Папи Римського Іоанна Павла ІІ
14:00 - Аграрії знайшли, де зберігати зерно на випадок тривалої блокади портів
13:35 - московія купила пальне з Північно-Східної Азії вперше з 2022 року: хто країна-продавець
13:05 - Десятки підпільних гральних залів у Києві: справу скерували до суду
13:00 - США переглядають доступ китайських компаній до чипів Nvidia
13:00 - Жінки, які інвестують у себе. Як знання стають першим капіталом
12:50 - Небачені раніше суми: Північна Корея заробила 22 мільярди доларів на допомозі московії
12:45 - "На державу не розраховуємо". Як постраждалий бізнес оговтуватиметься від обстрілів
12:32 - Національний банк в 2026 році випустить пам’ятну монету на честь Святого Папи Римського Іоанна Павла ІІ
12:30 - Що зміниться після легалізації криптовалют в Україні
12:26 - Дочку "Нафтогазу" – компанію "Газмережі" – очолить Кіндер
12:20 - Через атаки московія Укрзалізниця змінила маршрути низки поїздів
11:59 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:56 - "Епіцентр" розповів, скільки торгових центрів втратив за час війни
11:54 - Антикорсуд призначив Кириленку адвоката: його власний перебуває у відпустці
11:52 - НКЦПФР застерігає громадян від співпраці з Анною Коваленко та ПП «КУА «КОВАЛЕНКО ПРО ІНВЕСТ»»
11:23 - Штрафи за адмінправопорушення підвищать: уряд подав до Ради законопроєкт
11:18 - Нафта знову піднялась до 83 доларів за барель
10:48 - Заволодіння бюджетними коштами: у Києві судитимуть підрядника КП "Плесо"
10:28 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:23 - Німеччина передала Хмельниччині 12 одиниць енергетичного обладнання
10:21 - Термін, в який ФОП надає документи для проведення документальної перевірки (планової або позапланової)


Більше новин