Мінцифри: Діджитал-можливості для України – результати програми «Цифрова Європа»

17.03.2025 18:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відбувся захід «Innovation without borders: можливості Цифрової Європи для України», під час якого презентували можливості та результати програми ЄС «Цифрова Європа».
Програма підтримує розвиток цифрових технологій, штучного інтелекту, хмарних сервісів та допомагає українським компаніям й організаціям інтегруватися в цифровий ринок ЄС. З 2022 року українські установи та компанії активно залучають фінансування в межах «Цифрової Європи».
На сьогодні: підписано 19 грантових угод; 75 установ й організацій долучилися до Програми; 7,2 млн євро на впровадження спільних цифрових проектів із європейськими партнерами залучили українські установи, організації та навчальні заклади. Серед організацій, що залучили фінансування, — ДП Дія, Асоціація «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», Поліський національний університет, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, ТОВ «Хоса», ТОВ «Танхост», Національний університет «Чернігівська політехніка», Громадська спілка «Харківський кластер інформаційних технологій», ТОВ «Айті івентс промоушн». Одним із ключових інструментів підтримки цифрових проектів є мережа Європейських цифрових інноваційних хабів (ЄЦІХ), створена в Україні завдяки Програмі.
Ці хаби допомагають бізнесу тестувати технології, адаптувати цифрові рішення та залучати інвестиції.
Під час події Eastern Ukraine EDIH, Win-Win EDIH, CentralUkrainianEDIH, POLIDIH (Polissia Digital Innovation Hub), Clotex Hub, Zaporizhzhia EDIH, EDIH “Kyiv Hitech”, EUNITED Digital Hub поділилися своїм досвідом у впровадженні новітніх технологій у сферах енергетики, енергоефективності, охорони здоров’я, виробництва, FoodTech, EdTech, цифрової та зеленої трансформації. Українські компанії можуть скористатися підтримкою Офісу з розвитку підприємництва та експорту, який є національним контактним пунктом програми «Цифрова Європа».
На порталі Дія.Бізнес доступні: Безоплатні консультації про грантові можливості в межах Програми; Серія вебінарів про цифрові інновації, ЄЦІХ та фінансування; Грантові конкурси в межах програми ЄС «Цифрова Європа». Участь у програмі до 2027 року дає можливість отримати фінансування для цифровізації за напрямами: високопродуктивний комп’ютинг, штучний інтелект, цифрові навички й використання технологій в економіці та суспільстві.
На ці напрями виділено 6 мільярдів євро.
Цифровізація є не лише драйвером економічного розвитку, а й важливим інструментом боротьби з корупцією.
Автоматизація процесів, прозорі механізми фінансування та аудит мінімізують ризики зловживань і забезпечують ефективне використання ресурсів. Дізнатися більше про Програму та податися на фінансування, можна на порталі Дія.Бізнес за посиланням. Переглянути запис презентації програми ЄС «Цифрова Європа» можна на Youtube-каналі Дія.Бізнес. Захід організований у межах програми «Цифрова Європа», стратегічним координатором якої в Україні є Міністерство цифрової трансформації України, практичним консультантом — Офіс з розвитку підприємництва та експорту.
Захід проводиться спільно з національним проектом Дія.Бізнес за підтримки Уряду Німеччини (проект GIZ, Цифрова трансформація МСП в країнах Східного партнерства). 

Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

17:50 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в липні 2026 року
17:04 - У липні в Україні стало на 11 фінустанов менше – НБУ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 серпня
16:17 - Через удар балістики московія зупинилась Запоріжсталь: семеро загиблих, 21 поранений
16:06 - Соболев увійшов до складу наглядової ради Нафтогазу
16:00 - Рокіровка найвищого рівня. Свириденко може очолити "Нафтогаз"
15:49 - Туристичний збір: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження зросли майже на 23%
15:48 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
15:47 - Про сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
15:45 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
15:44 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
15:42 - До загального фонду держбюджету за видобування нафти платники Дніпропетровщини сплатили майже 44,4 млн грн рентної плати
15:41 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
15:40 - На Рівненщині спалахнуло підприємство: що відомо
15:39 - Декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки подаєм у мобільному застосунку «Моя податкова»
15:33 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.08.2026
15:20 - У липні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на 11 компаній
15:20 - ДТЕК повернув світло більшості одеситів, але з подачею електроенергії є складнощі
15:00 - "Дія" сама пропонуватиме українцям доступні їм держпослуги – Мінцифри
14:47 - "Гуманітарні оборудки": судитимуть мешканця Рівненщини, який завіз в Україну 50 авто
14:30 - Найдорожчий пандус в Україні
14:25 - WOG запустив мобільний застосунок для бізнес-клієнтів
14:25 - "Флеш" розповів про основну загрозу створення росіянами власного Starlink
14:18 - Перевезення зерна на Дунаї продовжує дорожчати, але повільніше
14:11 - Як перевірити надійність компанії за допомогою реєстрів Комісії
14:10 - Мінцифри планує відкрити публічний доступ до національної LLM "Сяйво" у січні 2027 року
14:01 - 1,7 млрд грн можливих втрат бюджету: ДПС викриває схеми штучного дроблення бізнесу
13:55 - Світовий ринок смартфонів скоротився на 7%: які причини
13:53 - До фінансової компанії застосовано захід впливу


Більше новин