Україна збільшить експорт агропродукції до Туреччини

13.03.2025 18:03 | Економічна правда. Колонки

Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль зі своїм турецьким колегою Ібрагімом Юмакли підписали підписали Протокол про розширення співпраці в аграрній сфері. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики. Зокрема, йдеться про збільшення обсягів експорту до Туреччини м’яса птиці, молока та молочної продукції, меду, живої великої та дрібної рогатої худоби, овочів, олії, фруктів та органічних продуктів. "Серед основних домовленостей з турецьким колегою – розширення обсягу закупівлі української продукції, зокрема кукурудзи і олії.
Натомість Туреччина зацікавлена в постачанні тракторів та іншої сільгосптехніки до України", – зазначив Коваль. Він розповів Юмакли про можливість експорту української ріпакової олії та запропонував збільшити продажі української сої в Туреччину.
Зазначається, що турецький бізнес вже розглядає можливість будівництва заводів з виробництва кормів та біоетанолу в Україні. Нагадаємо: Україна та Китай підписали угоду про розширення переліку українського аграрного експорту до КНР.

Додати коментар

Користувач:
email:





Валютні курси – це
Вершники економіки,
Непередбачувані

- Fin.Org.UA

Новини

12:22 - «TAX Control» – новий дієвий цифровий інструмент для виявлення порушень у сфері торгівлі, послуг та громадського харчування
12:20 - ФОП на загальній системі оподаткування: витрати на страхування, що пов’язані з веденням господарської діяльності
12:18 - Донарахування ПДФО резиденту Дія Сіті при порушенні критерію щодо частки кваліфікованого доходу
12:17 - Про дату складання розрахунку коригування при зміні ціни за договорами з постоплатою
12:16 - Способи інформування платника про анулювання реєстрації платника ПДВ за рішенням контролюючого органу
12:12 - Податковий календар на 28 січня 2026 року
12:11 - Розбудова принципів безбар’єрності та інклюзії у ГУ ДПС: послуги сурдоперекладу для громадян з порушенням зору
12:09 - Рентна плата за видобування нафти: платники Дніпропетровщини спрямували до місцевих бюджетів майже 3 млн гривень
12:08 - Плата за землю: фізичні особи Дніпропетровщини направили до місцевих бюджетів майже 715,6 млн гривень
12:07 - Дайджест «Події тижня»
12:05 - Податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу ключові аспекти декларування плати за землю
12:04 - Новації податкового законодавства з ПДВ у 2026 році
12:03 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Застосування суб’єктами господарювання РРО/ПРРО»
11:49 - Податкова Дніпропетровщини стала майданчиком для захисту магістерських робіт майбутніх фахівців з податкового регулювання
11:48 - «Податок на Google»: понад 14,4 млрд грн до бюджету за 2025 рік
11:36 - В селі на Львівщині фіксують перевищення рівня оксиду вуглецю: голова ОВА надав рекомендації
11:28 - Підприємці реструктуризували та погасили мільярд гривень кредитів збанкрутілим банкам
11:00 - Ворог наніс "колосальні" руйнування енергооб’єкту в Одесі
10:59 - Моніторинг основних подій в економіці України (листопад 2025)
10:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного плану з енергетики та клімату на період до 2030 року»
10:49 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного плану з енергетики та клімату на період до 2030 року»
10:45 - У семи областях знеструмлення через негоду
10:35 - ЄБРР надасть Україні 85 мільйонів євро на додатковий обсягу газу – Шмигаль
10:30 - Дія City 2.0: Мінцифра готує "індивідуальні" умови для проривних галузей
10:26 - Олександр Циборт: Держава запровадила швидку фінансову допомогу для підтримки енергостійкості малого бізнесу
10:05 - Скільки коштує блефаропластика та ТОП-3 фактори, що впливають на ціну
10:00 - Колонка Сергія Ніколайчука «Страховий ринок 2.0»
09:59 - На Львівщині після російської атаки загорілися нафтопродукти
09:37 - На Херсонщині росіяни поцілили у готель та стільникову вежу
09:29 - Індія та ЄС уклали історичну торговельну угоду


Більше новин