АРМА отримало в управління зерновий термінал, пов'язаний з Коломойським і Боголюбовим

13.03.2025 16:59 | Економічна правда

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів отримало в управління об’єкти нерухомого майна "Агротермінал Логістік" відповідно до ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.
Києва. Про це повідомляє пресслужба АРМА. Зазначається, що це рішення було прийнято в рамках кримінального провадження, слідство в якому здійснює Бюро економічної безпеки. Як пояснюють в агентстві, передача активу в управління АРМА зумовлена розслідуванням незаконних дій представників декількох компаній, в тому числі "ПриватБанк", серед яких фігурують колишні власники банку, зокрема Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов. За інформацією слідства, у 2016 році вони незаконно діяли щодо заставного майна – морського перевантажувально-складського комплексу зернових вантажів, який перебував у заставі Нацбанку за іпотечним договором.
Крім того, правоохоронці досліджують факти ухилення від сплати податків у 2022–2024 роках посадовими особами згаданих підприємств.
Це все призвело до ненадходження значних коштів до держбюджету. Зазначається, що АРМА розпочинає пошук управителя для переданого активу.
Спочатку його оглянуть, щоб зібрати інформацію про технічний стан та можливі механізми ефективного управління. Після цього Нацагентство оголосить конкурс на пошук суб’єкта оціночної діяльності, щоб визначити вартість активу, а також пошук управителя.
Наступним кроком стане проведення конкурсу на Prozorro для обрання переможця конкурсу. Нагадаємо: Печерський суд міста Києва передав до АРМА майно бізнесмена Костянтина Жеваго.
Серед них – 49,5% акцій ПрАТ "Полтавський ГЗК".

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, як ріка,
Тічуть на український ринок,
Використай їх мудро.

- Fin.Org.UA

Новини

16:18 - Деклараційна кампанія -2026
16:16 - Електронні сервіси – фундаментальний елемент сучасної податкової системи
16:15 - Щодо складання, затвердження і виконання річних фінансових планів
16:14 - Трудові відносини: офіційне оформлення найманих працівників – запорука діяльності без порушень
16:12 - ПДВ: про участь у відеоконференції представників платника
16:11 - До уваги платників податків!
16:07 - Надання неприбутковою організацією гуманітарної допомоги: особливості відображення у звітності за певних умов
16:06 - Декларація з акцизного податку: заповнення рядка 8 «Зміст помилки» додатку 7
16:05 - Чи є бюджетним грантом компенсація витрат на сплату процентів за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» Національною установою розвитку?
16:04 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
16:03 - Податковий календар на 28 квітня 2026 року
16:02 - Дніпропетровщина: понад 271,1 млн грн – внесок до місцевих бюджетів від платників податку на прибуток підприємств
16:01 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини за видобування надр місцевого значення надійшло майже 3,6 млн грн рентної плати
16:00 - Понад 12,4 млрд грн єдиного внеску: надходження від платників Дніпропетровщини зросли на 22,4 % у порівнянні з минулорічними
15:58 - Фактичні перевірки офісу та спеціалізованого автомайданчику
15:57 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Особливості подання декларації про майновий стан і доходи за 2025 рік»
15:56 - Просто про важливе: податківці Дніпропетровщини про правила сплати місцевих податків
15:55 - Заслужений артист України приєднався до Деклараційної кампанії - 2026
15:53 - Екологічний податок: 1,5 млрд грн на відновлення довкілля
15:53 - ДПС за підтримки міжнародних партнерів розпочне перший етап практичної реалізації цифрової трансформації
15:53 - Деклараційна кампанія добігає кінця: залишилися лічені дні до 1 травня
15:52 - Майже 3 тисячі ліцензій втратять підприємці – порушники вимог до мінімальної зарплати у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.04.2026
15:10 - Мінрозвитку розповіло про регуляторні зміни, які прискорюють відбудову
14:59 - Шахтарі "ЛНР" скаржаться на банкрутство шахт та відсутність виплат
14:55 - Нові легковики в Україні: в яких регіонах їх найчастіше купують
14:36 - Затверджено Консолідовану фінансову звітність Національного банку України за 2025 рік та розподіл прибутку
14:25 - Як отримати податкову знижку: правила для ЕКЗ та усиновлення
14:25 - Китай зірвав мегаугоду Meta на 2 мільярди доларів
14:25 - НБУ спрямує до держбюджету рекордну суму прибутку


Більше новин