У Міненерго обговорили міжнародну підтримку захисту об’єктів енергетичної інфраструктури

12.03.2025 18:25 | Міністерство енергетики України

У Міненерго обговорили міжнародну підтримку захисту об’єктів енергетичної інфраструктури ludmila.petrovska 12 березня 2025, 18:25 У Міністерстві енергетики України відбулася зустріч з представниками Посольств країн-партнерів з метою обговорення міжнародної допомоги для захисту об"єктів критичної енергетичної інфраструктури.
Участь у заході взяли перший заступник міністра енергетики України Юрій Шейко, заступник міністра енергетики Микола Колісник, аташе дипломатичних представництв в Україні, представники енергетичних компаній та операторів системи передачі електроенергії і газотранспортної системи України, а також Генерального штабу ЗСУ.
«Ворог продовжує атаки не тільки на електроенергетичну, але й на газову інфраструктуру нашої країни.
Незважаючи на це, наші спеціалісти, енергетики, газовики, ремонтні служби роблять усе можливе, щоб подолати наслідки атак, щоб наша енергетична та газова система працювала, а наші люди були зі світлом і з теплом.
Важливе значення має захист об’єктів, і ми дякуємо партнерам за співпрацю в цьому напрямку»
, - наголосив Юрій Шейко.
Учасники зустрічі ознайомилися із заходами, які вживаються для посилення захисту енергооб’єктів, зокрема результатами роботи систем протиповітряної оборони, а також інженерних споруд, фортифікацій та інших видів фізичного захисту.
Окрему увагу було приділено подальшим потребам і напрямкам співпраці з партнерами у їх забезпеченні, зокрема через механізми Фонду підтримки енергетики України.
Представники дипломатичних відомств висловили захоплення тим, як Україні вдається утримувати стійкість енергосистеми в умовах постійних російських атак, та засвідчили готовність продовжувати надавати підтримку.
Новини Новини Міністерства Міжнародна допомога Енергетична безпека

Додати коментар

Користувач:
email:





Politics affect
Financial markets respond fast
World events matter

- Fin.Org.UA

Новини

13:39 - Henkel демонструє високі показники продажів і прибутку в першому півріччі та підвищує прогноз щодо доходу на 2026 рік
12:30 - Новоросійськ залишився без води після атаки дронів
12:23 - До уваги платників військового збору!
12:22 - За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається юридичною особою податкова декларація платника єдиного податку четвертої групи?
12:20 - Дохід від продажу електроенергії, виробленої з альтернативних джерел енергії генеруючими установками, що належать фізичній особі: сплата ПДФО
12:17 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
12:16 - У разі визначення внутрішнього ідентифікатора об’єкта оподаткування при заповненні Заяви за ф. № 20-ОПП можна враховувати кількість таких об’єктів у порядку їх зростання
12:15 - До уваги фізичних осіб – платників плати за землю!
12:14 - Діє оновлений порядок опрацювання звернень
12:12 - Чи може фізична особа, яка отримала КЕП, скористатись ним для подання звітності в електронному вигляді як самозайнята особа?
12:10 - "Тест на витривалість": в Укрзалізниці розповіли про вплив атак московія на роботу компанії
12:08 - Терміни, які передбачені для зберігання поданих документів та податкової звітності в облікових справах (без припинення діяльності)
12:06 - Щодо мінімальних оптових та роздрібних цін на деякі види алкогольних напоїв
12:05 - Електронний кабінет: подати заяву на повернення помилково або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна в електронній формі
12:05 - McDonald's відкрив у Рівному перший ресторан із "МакДрайвом"
12:01 - До уваги податкових агентів!
11:56 - Олексій Семенюк візьме участь у дискусії про регулювання ринку віртуальних активів
11:50 - Відновлення руху через Ормуз не поверне одразу весь нафтовидобуток Близького Сходу
11:44 - Податкова знижка щодо сплачених за іпотечним кредитом процентів: яким умовам мають відповідати договори на отримання кредиту на придбання (будівництво) житла?
11:30 - Укрпошта роз'яснила, як надалі офорслюватиме платежі
11:23 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень
11:23 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень
11:21 - Рентна плата: за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини 753,6 тис. гривень
11:18 - З початку року надходження транспортного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини зросли майже на 44 %
11:15 - Спецрежим «Дефенс Сіті»: відповіді на ключові питання щодо пільг для підприємств оборонно-промислового комплексу в одному інформаційному листі
11:15 - Російські атаки спричинили нові знеструмлення у п'яти областях
11:14 - Сплачуйте податки правильно: перевірте реквізити перед платежем
11:06 - Леся Карнаух: З початку року місцеві бюджети отримали майже 325 млрд грн
11:02 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:58 - Леся Карнаух: З початку року місцеві бюджети отримали майже 325 млрд грн


Більше новин