Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки України “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства економіки України та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Мінекономіки”

12.03.2025 14:40 | Міністерство економіки України

Проєкт наказу розроблений з метою удосконалення процедури видачі Мінекономіки ліцензій на імпорт та експорт товарів, а також спеціальних ліцензій на імпорт в Україну товарів, щодо яких Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі прийнято рішення щодо запровадження спеціальних заходів відповідно до статті 16 Закону України “Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну”.
Проєкт наказу розроблено у зв’язку з необхідністю приведення деяких наказів Мінекономіки до норм чинного законодавства України та іншими новаціями законодавства, зокрема у сфері надання адміністративних послуг та цифровізації.
Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” проєкт наказу, пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу до проєкту наказу оприлюднено на офіційному вебсайті Мінекономіки в мережі Інтернет в розділі “Обговорення проектів документів”.
Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:
Міністерство економіки України:
01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2 або на адресу електронної пошти: [email protected]
Державна регуляторна служба України:
01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на адресу електронної пошти: [email protected]

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі гамір,
Здавалось би, все просто,
Та більше на це не сподівайсь,
Бо тут кожен крок -
Шанс на багатство чи бідність.

- Fin.Org.UA

Новини

12:30 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:50 - Бізнес України замерзає без світла: салони та ресторани на межі – Reuters
11:39 - московія вдарила по залізниці: інфраструктура пошкоджена у чотирьох областях
11:32 - На Харківщині запровадили аварійні відключення світла
11:20 - московіяни вбили трьох працівників Слов'янської ТЕС
11:15 - Чиновника судитимуть за закупку неякісної комп’ютерної програми за 24 мільйона гривень
11:05 - Учні 8–9 класів зможуть вивчати підприємництво і фінансову грамотність за підручниками Національного банку України
10:57 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 16.02.2026 № 2538 “Про затвердження листа очікувань власника приватного акціонерного товариства “Експортно-кредитне агентство” на 2026 рік”
10:55 - ЄС перевіряє X через сексуалізовані дипфейки Grok без згоди людей
10:53 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 10.02.2026 № 2285 “Про внесення змін до наказу Міністерства економіки України від 11.06.2025 №2630”
10:44 - Роз’яснення щодо наявності інформації про сорти рослин у відповідних Державних реєстрах
10:40 - московія вдарила по Прикарпаттю, одна з громад – без теплопостачання
10:32 - Роз’яснення щодо необхідності підтвердження права власності або користування земельними ділянками
10:23 - САП проситиме для Галущенка арешт з альтернативою застави у 425 мільйонів гривень
10:22 - Банки України показали актуальний курс валют на 17 лютого
10:04 - московія прорахувала удар, щоб більше пошкодити енергетику України – Зеленський
10:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
09:55 - "Руйнування надзвичайно серйозні": стали відомі наслідки атаки московія по енергетиці Одеси
09:30 - Кредитній спілці відкликано ліцензію
09:30 - Рух поїздів: "Укрзалізниця" інформує про можливі зміни
09:00 - Нафта відреагувала на навчання флоту Ірану напередодні ядерних переговорів зі США
08:30 - ШІ після хайпу: що залишиться в економіці
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.02.2026
05:00 - Військовий мобільний оператор. Чому держава створює окремий зв’язок для ЗСУ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:43 - Денис Шмигаль зустрівся з Генсеком Ради Європи Аленом Берсе
21:00 - Новини 16 лютого: підозра Галущенку, енеогопідтримка для будинків та рекордий експорт російської нафти до КНР
20:40 - Угорщина просить Хорватію пропустити нафту московія після зупинки через Україну
20:20 - Податківці розповіли, як саме виявляють "дроблення" бізнесу
19:42 - В Міненерго відбулось чергове засідання ЕнергоШтабу


Більше новин