33 роки ПриватБанку: спецпропозиції та кешбеки для власників карток Visa

12.03.2025 16:43 | Економічна правда. Публікації

ПриватБанк висловлює щиру подяку всім клієнтам, які залишаються з ним протягом багатьох років.
У своє 33-річчя, яке відзначатимуть 19 березня, найбільший український банк вирішив віддячити 18,5 мільйонам клієнтів спеціальними подарунками.Як повідомив член правління з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, з 11 до 25 березня всі клієнти-фізичні особи зможуть отримати персональні подарунки в знак вдячності за довіру до банку.
У свій день народження ПриватБанк пропонує клієнтам зібрати свою особисту "Приватну галерею" вигідних пропозицій у програмі лояльності "Привіт" у застосунку "Приват24".Відсвяткувати разом з банком можна, розраховуючись картками Visa від ПриватБанку.
Кешбек 7% діятиме у кафе та ресторанах, а до 15% – у популярних фастфудах.
Заправка автомобілів та користування таксі принесуть вигоду до 10%.Клієнти також отримають кешбек до 10% на дитячі товари та 10% на товари для краси й здоров"я.
Вперше у святкуванні візьмуть участь геймери – вони отримають 10% знижки за купівлю ігор, ігрових додатків та оформлення підписок.Банк також пропонує кешбеки за оплату комунальних послуг, поповнення мобільних рахунків та міжнародні перекази.За словами члена правління з питань корпоративного бізнесу та МСБ Євгена Заіграєва, бізнес-клієнти також отримають особливі пропозиції.
З 11 березня діятимуть пільгові умови відкриття рахунків для юридичних осіб та 10% знижка на пальне з карткою Visa Business Go на WOG.Для нових користувачів, які з 11 березня до 11 квітня підключать хоча б одну послугу з екосистеми еквайрингу (POS-термінал, застосунок "Термінал", інтернет-еквайринг LiqPay, сервіс "Оплата частинами"), Visa та ПриватБанк розіграють 33 сертифікати giftmall по 10 000 грн кожен.Додаткові пропозиції при оплаті картками Visa від ПриватБанк у партнерів:– Apple: 10% знижки на товари в авторизованих партнерів (11-19 березня 2025)– "Епіцентр": 7% знижки в онлайн-магазині (11-25 березня 2025)– MAKEUP: 7% знижки на замовлення від 799 грн (11-25 березня 2025)– Rozetka: 7% на купівлю від 1500 грн (11-25 березня 2025) Особливим подарунком стане "Золота картка" з 33% кешбеку на всі покупки для українців — ровесників ПриватБанку, яким у березні 2025 року виповниться 33 роки.
Цей подарунок надійде 11 березня у розділ "Привіт" у "Приват24".Зауважимо, що для активації кешбеків та знижок необхідно натиснути кнопку "+" у розділі "Привіт" у застосунку Приват24".
Після цього кешбек нараховуватиметься автоматично під час розрахунку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and return trade-off
Higher the potential gain
Higher the possible loss

- Fin.Org.UA

Новини

17:50 - Збитки у справі про закупівлю дронів Держспецзв'язком зросли майже втричі
17:20 - московія вдарила по логістичній компанії у Павлограді
17:16 - Як перевозити кондитерські вироби через європейський кордон без проблем
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 серпня
16:45 - Уряд виділив прифронтовим громадам 2,3 мільярда гривень
16:36 - Українці задекларували 323,9 млрд грн отриманих минулоріч доходів
16:34 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
16:23 - У московії оцінили втрати Wildberries та продавців від ударів України
16:23 - Коло абонентів Системи BankID НБУ продовжує розширюватися – підсумки першого півріччя 2026 року
16:10 - АРМА перевіряє фінанси IDS Ukraine перед повторним конкурсом з відбору управителя
16:00 - Цифровізація, нові вимоги до професійних учасників та корпоративні процедури: результати засідання НКЦПФР
15:53 - Податкова знижка щодо сплачених за іпотечним кредитом процентів: яким умовам мають відповідати договори на отримання кредиту на придбання (будівництво) житла?
15:42 - Небанківській установі розширено перелік валютних операцій
15:37 - Мільйон гривень за екологічний висновок: підозри отримали два науковця
15:32 - Плата за землю: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 386,2 млн гривень
15:30 - Особливості сплати майнових податків через мобільний застосунок або через касу банку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.08.2026
15:27 - Майже 788,3 млн грн податку на нерухоме майно спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
15:26 - З початку року надходження транспортного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини зросли майже на 44 %
15:24 - Електронний кабінет: подати заяву на повернення помилково або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна в електронній формі
15:23 - До загального фонду держбюджету надходження частини чистого прибутку від платників Дніпропетровщини зросли на 37,4%
15:21 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень
15:12 - Україна збільшила експорт і скоротила імпорт яблук
14:46 - Конкурс на будівництво нової генеруючої потужності: комісія оновила конкурсну документацію з урахуванням пропозицій від потенційних учасників
14:37 - московія стала програвати конкурецію українській олії
14:30 - Семенюк: Україна — серед світових лідерів за використанням криптоактивів, тепер цьому ринку потрібні правила
14:30 - Чому дефіцит інженерів дорожчий за дефіцит грошей
14:05 - Часті блекаути зношують обладнання на ЗАЕС: це створює ризики– Енергоатом
13:50 - Втрата товару внаслідок обстрілів: у ДПС пояснили, чи оподатковується компенсація
13:49 - Хто має право не сплачувати та звільнений від сплати військового збору?


Більше новин