"Перемир’я" з Путіним у нас уже були. Наша відповідь – підтримка війська

12.03.2025 17:06 | Економічна правда. Публікації

Україна погодилася на негайне 30-денне припинення вогню, якщо на такий крок піде й московія.
Чи значить це, що невдовзі може настати тривалий мир? Ні. Чекати перемир’я з Росією – це для тих, хто забув, які вони були.
Усі ми хочемо справедливого й тривалого миру, однак російська держава в будь-якому вигляді – екзистенційна загроза, яка завжди намагалася нас знищити.
Зарано розслаблятися – потрібно продовжувати робити свою справу. московіяни вже певний час розхитують українське суспільство інформаційно-психологічними операціями з ключовою тезою, що український президент – єдина перешкода до "миру".
Тепер м’яч на боці московії, однак навіть якщо вона погодиться на припинення вогню, ми добре знаємо ціну таким "перемир’ям".
Ворог скористається перервою, щоб наростити військову потужність.
Так само маємо зробити й ми. 30-денне припинення вогню дасть нашим військовим можливість перепочити, а домовленості з американською владою відновлюють надходження американської допомоги, яка нам необхідна.
Однак у вирі новин не забуваймо, що розмови про майбутнє перемир’я не змінюють ситуацію на фронті миттєво.
Наші військові потребують підсилення вже зараз. Найголовніша потреба війська – це вмотивовані та добре навчені люди.
Самі військові кажуть, що зброя на фронті є, а ось розумних голів та вправних рук бракує.
Саме тому Міноборони та підрозділи Сил оборони розгорнули рекрутингову кампанію.
Її мета – поступово розбудувати професійну контрактну армію, яка зможе в будь-який момент дати московії по зубах і захистити нашу державу.
Як показує практика, таке військо – must have, доки поряд із нами існує російська держава в будь-якому вигляді. Військо потребує професіоналів не лише на бойових посадах.
Корисними для Сил оборони можна бути і в ролі IT-фахівця, бухгалтера чи SMM-менеджера.
Наприклад, можна переглянути вакансії у 93-тій бригаді "Холодний Яр".
Якщо просто зайдете на сайт, це вас ще ні до чого не зобов’язує. Навіть у випадку короткочасного перемир’я наше завдання – так зміцнити наше військо, аби в московії навіть не було думок про майбутню агресію.
Аби це сталося, військо нас потребує.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші течуть рікою,
На фінансовому ринку,
Інвестуй розумно.

- Fin.Org.UA

Новини

18:45 - Танкер біля узбережжя Оману вибухнув – є витік пального
18:10 - Ритейл, агро і фарма забрали верхівку рейтингу компаній за приростом доходу
17:35 - Курс долара до гривні вчетверте за травень оновив історичний максимум
17:25 - Оновлено процедури авторизації страхових посередників
17:10 - Бізнес отримав перші виплати за програмою страхування воєнних ризиків
16:44 - Засідання Комісії
16:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
16:30 - Як бізнес залучає гроші під час війни
16:29 - Рада не проголосувала за ПДВ на посилки вартістю до 150 євро
16:00 - ВАКС закрив "залізничну справу" Дубневича через прострочене досудове розслідування
15:55 - Комісія провела навчання з регулювання краудфандингу за стандартами ЄС
15:32 - московіяни поцілили у склад ООН у Дніпрі та знищили продовольство на 1,4 мільйона доларів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.05.2026
15:12 - НКРЕКП змінила тарифи на закачування, відбір та зберігання газу
14:52 - Найбільший польський маркетплейс запустить пряму доставку в Україну
14:40 - Оброблення відходів
14:37 - (WT) Waste Treatment
14:34 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2024 № 644 «Деякі питання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків»
14:30 - Огляд небанківського фінансового сектору, травень 2026 року
14:30 - Страховики наростили активи, а більшість фінансових компаній залишилися прибутковими – Огляд небанківського фінансового сектору
14:29 - Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2024 № 644 «Деякі питання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків»
14:22 - Інженеру "Укренерго", який "підіграв" підряднику, вручили підозру
14:00 - Регулятор підвищить тарифи "Укренерго": які причини та чи зростуть ціни
13:45 - Криптосхема не допомогла: правоохоронці викрили на хабарі міського голову
13:43 - Офіс податкових консультантів – безбар'єрна взаємодія з платниками податків
13:41 - Транспортний податок: зазначення коду за КАТОТТГ у рядку 8 заголовної частини податкової декларації
13:41 - До фінансової установи застосовано захід впливу
13:38 - Куди сплачуються авансові внески з ПДФО ФОП, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним?
13:36 - Неприбутковою організацією отримано доходи від виконаних робіт, наданих послуг, продажу товарів: що з податком на прибуток підприємств?
13:34 - Чи виникає об’єкт оподаткування у разі виплати податковим агентом фізичні особі забезпечувальної суми за попереднім (не основним) договором купівлі-продажу нерухомого майна?


Більше новин