Переселенцям виплатили ще 2 мільярди компенсацій за знищене житло

12.03.2025 13:19 | Економічна правда

Міністерство розвитку громад та територій отримало 2 млрд грн на виплату внутрішнім переселенцям компенсацій за знищене житло за програмою єВідновлення. Про це повідомляє пресслужба міністерства. Зазначається, що фінансування відразу пішло на виплати за житловими сертифікатами для понад 1300 сімей ВПО. Це додаткові кошти, виділені із 15 млрд грн, які уряд перерозподілив на підтримку компенсацій для ВПО у рамках єВідновлення наприкінці минулого року. Планується, що завдяки цим коштам понад 10 000 сімей ВПО буде забезпечено власним житлом. Перші 4,3 млрд грн для подальшої оплати житлових сертифікатів надійшли на рахунок Мінрозвитку у лютому.
За ці гроші сім"ями ВПО вже було придбано понад 1700 нових будинків. У Мінрозвитку нагадали - щоб отримати компенсацію за знищене житло необхідно мати дійсну довідку ВПО.
Якщо такої немає, то її можна отримати через ЦНАП, мобільний застосунок або портал Дія, виконавчі органи сільських, селищних та міських рад.
Статус ВПО можна отримати, навіть якщо переміщення відбулося в межах однієї громади. При цьому знищене житло має знаходитись на підконтрольній території або в зоні активних бойових дій.
А також знищене житло було єдиним житлом у власності ВПО. Нагадаємо: Кабінет міністрів спрямував на компенсацію внутрішньо переміщеним особам за пошкоджені чи знищені внаслідок збройної агресії московія домівки 15 млрд грн.
У лютому за тиждень роботи програми 50 сімей реалізували сертифікати і придбали нові домівки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish market rise,
Investors cheer and shout loud,
Capital success.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 2 лютого: транзит нафти московія через Україну, штраф для ресторанів за включення оплати за генератор
20:30 - Тисяча "зимової підтримки": українці вже використали 12 мільярдів гривень виплат
20:05 - Трамп: Індія погодилась зупинити купівлю російської нафти та укладе з США торговельну угоду
19:35 - 3 лютого графіки відключень світла діятимуть протягом усієї доби
19:00 - Латвія надасть резервне обладнання для розв’язання проблем із теплопостачанням Харківщини, – Денис Шмигаль
19:00 - На Київщині викрито земельну схему на понад 8 мільйонів гривень
18:50 - У січні імпорт електромобілів в Україну впав у 14 разів
18:30 - Держборг України: у 2025 році середня вартість знизилась суттєво – Мінфін
18:05 - Світовий банк спрямує 40 млн доларів США на відновлення енергосистеми України, – Денис Шмигаль
18:00 - В Києві без тепла лишається близько 80 будинків – Кличко
17:52 - Борги регіонів несуть загрозу для економіки Китаю – розвідка
17:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ ВП «АКВАТОН» (м. Рівне, бульвар Б. Хмельницького, 50)
17:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, вул. Харківських Дивізій 12а)
17:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, просп. Героїв Харкова, 268-А)
17:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, просп. Перемоги, 75 а)
17:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Мереф'янська міська територіальна громада, м. Мерефа, вул. Дніпровська, 230)
17:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Ізюмський р-н, Балаклійська міська територіальна громада, м. Балаклія, вул. Володимира Целуйка, 28)
17:37 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, 83/26)
17:37 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Лозівський р-н, Златопільська міська територіальна громада, м. Златопіль, вул. Єдності, 5)
17:36 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, бульв. Гончарівський, 7)
17:35 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПК «ДНІПРОВСЬКИЙ» (Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Мозолевське, вул. Центральна, 22)
17:33 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ПОДІЛЬСЬКА СИРОВАРНЯ" (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, село Миролюбне, вулиця Весняна (колишня Єсеніна), будинок 2)
17:32 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОМПАНІЯ ОРТУС» (Вінницька область, Тульчинський район, с. Попелюхи, вул. Шевченко, 2)
17:31 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП "РОЗКВІТ-СВ-3" (Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Наливайка Северина, будинок 8)
17:31 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ФІТОСВІТ ЛТД" (Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Наливайка Северина, будинок 8)
17:30 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТОЛИЧНИЙ ПЕКАРНИЙ ДІМ» (місто Київ, Оболонський район, вулиця Богатирська, будинок 7, 5А)
17:30 - Україна отримала нову партію генераторів від ЮНІСЕФ
17:29 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН КВАДРА” (Київська обл., Бучанський р-н, Вишнева т. г., м. Вишневе, вул. Київська, 17)
17:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПОДІЛЬСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Клинини, вул. Шкільна, 9Б
17:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» (ферма – Вінницька область., Тульчинський район, село Тиманівка, вулиця Відродження, 142; гноєсховище – Вінницька область., Тульчинський район, село Тиманівка)


Більше новин