Голова ДПС Руслан Кравченко ініціює проведення широкої зустрічі з польським бізнесом

12.03.2025 13:06 | Fin.Org.Ua

Голова Державної податкової служби України Руслан Кравченко ініціює проведення широкої зустрічі з польськими підприємцями для залучення додаткових інвестицій до України. З такою пропозицією він виступив під час зустрічі із Тимчасовим повіреним у справах Республіки Польща в Україні Пйотром Лукасєвічем.
Сторони обговорили пріоритетні податкові питання Польщі під час головування в Раді Європейського Союзу, зокрема щодо співпраці в боротьбі з ухиленням від сплати податків та діджиталізацію податкового адміністрування.
Ще одне важливе питання – економічна співпраця та підтримка українських і польських підприємців. Руслан Кравченко зазначив, що в Україні сьогодні зареєстровані понад 1,3 тис. підприємств із різною часткою польського капіталу. Торік вони сплатили до зведеного бюджету майже 6,5 млрд грн. 
«І сьогодні є значний потенціал для розвитку польського бізнесу в Україні. Водночас почув від наших польських друзів, що часто перепоною для входження на ринок України нового бізнесу є не лише складна ситуація через російську агресію, а і питання, пов'язані з податковою системою. Впевнений, що маємо позбавлятися всіх штучних перепон. ДПС максимально відкрита до діалогу як з українським бізнесом, так і з іноземним. Запропонував найближчим часом провести широку зустріч із польськими підприємцями. Не лише тими, хто вже працює в Україні, а і тими, хто розглядає можливість виходу на український ринок», – сказав Голова ДПС.
За його словами, постійний діалог з бізнесом сприяє притоку інвестицій, створенню робочих місць, вдосконаленню технологічних процесів. Такі ж зустрічі ДПС планує провести і з бельгійським бізнесом.
«Порушив також питання підписання Меморандуму про співпрацю між податковими органами України та Польщі, насамперед в частині євроінтеграції та обміну податковою інформацією. Посилений обмін допоможе обом країнам ефективно протидіяти ухиленню від сплати податків і створювати рівні умови для всіх учасників ринку», – додав Руслан Кравченко.
Голова ДПС подякував польським партнерам за конструктивний діалог та допомогу у боротьбі з російською агресією.

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit fears abound
Financial sector braces
For what lies ahead

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам
15:15 - В Києві 100 тисяч родин знов зі світлом після ворожої атаки
15:07 - "Енергоатом" замовив їдкий натр у 1,5 раза дешевше після "Міндічгейту" – ЗМІ
15:03 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню NV.ua про макроекономічні тренди, стійкість банків, зростання кредитування та міжнародну підтримку України
14:40 - Нафтові доходи московія у січні піднялися на 130 мільйонів доларів – МЕА
14:30 - Мінрозвитку розповіло про наслідки ударів московія по портам та залізниці України
14:24 - США готові зняти санкції з російської нафти, якщо закінчиться війна з Україною
14:20 - Одна з найнебезпечніших операцій: "Нафтогаз" відремонтував об'єкт в 5 кілометрах від лінії вогню
14:16 - Новий Трудовий кодекс: реальна спроба перезавантаження
14:08 - Що таке «Внесок» і чому цей проєкт важливий?
13:42 - Apple почала блокувати акаунти росіян через західні санкції
13:37 - На Прикарпатті посадовця поліці звинувачують у шахрайстві
13:30 - Україна та Німеччина поглиблюють співпрацю у сфері кліматичної політики
13:30 - Уряд запустив низку програм підтримки ветеранів: деталі
13:01 - Імпорт телефонів в Україну суттєво зріс: найбільше ввезли з Китаю
13:00 - Андрій Усенко: як змінився ринок землі у 2025
12:50 - Пов’язана із Трампом компанія запускає платформу переказу валют за низькою комісією
12:35 - Тиск від повернутого ПДВ: в січні попит на нові електромобілі впав на понад 85%
12:33 - Як отримати швидку довідку та консультації від Контакт-центр ДПС?


Більше новин