Трамп готовий подвоїти санкції проти московії – Келлог

07.02.2025 09:00 | Економічна правда

Українська правдаПрезидент США Дональд Трамп готовий подвоїти санкції, щоб змусити Росію припинити війну проти України, заявив його спецпредставник щодо України та московії Кіт Келлог. Джерело: американська газета The New York Post з посиланням на інтерв"ю Келлога The Post Деталі: За словами Келлога, наразі санкції проти московії за ступенем "болючості економічного тиску" перебувають приблизно на рівні 3 балів за 10-бальною шкалою. Він зазначив, що самі санкції США – наприклад, ті, що націлені на прибутковий енергетичний сектор московії – формально вдвічі вищі, але все ще є простір для їх посилення. Пряма мова Келлога: "Дійсно можливо посилити санкції – особливо останні санкції (проти видобутку та експорту нафти – ред.).
Це відкриває широкі можливості для того, щоб щось зробити.
І якщо хтось і розуміє важелі впливу, то це президент Дональд Трамп, і ви можете бачити це на прикладі того, що він нещодавно зробив (у вирішенні інших зовнішніх проблем – NYP)". Деталі: Він розповів, що минулого четверга Трамп зібрав в Овальному кабінеті "всю підтверджену команду" радників і членів кабінету, які займаються питаннями національної безпеки – від віце-президента Джей Ді Венса до міністра фінансів Скотта Бессента, – і вони обговорили, як використовувати всі елементи національної влади, щоб покласти край війні. "Вирішення російсько-української війни – це справа рук усієї адміністрації, тобто це загальноурядовий підхід.
У нас є команда національної безпеки, яка обговорює це питання – президент, віце-президент, радник з національної безпеки, держсекретарі, казначейства, Рада національної безпеки, які працюють разом", – сказав Келлог. Він додав, що Україні потрібно буде продовжувати військовий тиск на Росію до початку переговорів і розкритикував стратегію колишнього президента Джо Байдена, який пообіцяв надавати Україні допомогу "стільки, скільки потрібно", не посилюючи при цьому тиск на інші елементи національної влади. "Це не стратегія, це наклейка на бампер", – сказав Келлог, запевнивши, що Трамп діє інакше. За його словами, Трамп зосереджений на застосуванні "цілісного підходу" до припинення жорстоких бойових дій. Келлог також розповів, що хоча президент США на цьому тижні обговорив можливість укладення угоди з Україною про постачання зброї в обмін на її корисні копалини, він все ж спочатку "хоче зупинити вбивства – просто зупинити їх – а потім вже йти далі" щодо майбутніх переговорів. "Я думаю, що у нас є деякі можливості, і, на щастя, я працюю над основними угодами.
Він (Трамп – ред.) написав книгу "Мистецтво укладання угод".
Я б не став ігнорувати його думку", – сказав Келлог. За його словами, московія не зацікавлена запобігати масовим втратам власних військ, саме тому важливо припинити насильство перед початком обговорення тонкощів мирного врегулювання. "Для московії це щось на кшталт ДНК у військових операціях – по суті, ви воюєте на виснаження.
Якщо ви подивитеся на історію, ви ніколи не захочете вступати в бій на виснаження з росіянами, тому що це те, як вони воюють.
Вони до цього звикли.
Я маю на увазі, що це країна, яка була готова втратити – і втратила – 700 000 у Сталінградській битві за шість місяців, і вони навіть оком не моргнули", – сказав Келлог. Він наголосив, що саме через це тиск не може бути лише військовим. "Треба чинити економічний тиск, чинити дипломатичний тиск, певний вид військового тиску і інші важелі, які ви збираєтеся використовувати, щоб переконатися, що (це йде – NYP) туди, куди ми хочемо", – пояснив спецпредставник Трампа. Разом з тим він знову повторив, що війна не закінчиться без переговорів між Росією та Україною.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide
Chaos in the financial world
Invest with caution

- Fin.Org.UA

Новини

09:55 - "Руйнування надзвичайно серйозні": стали відомі наслідки атаки московія по енергетиці Одеси
09:30 - Кредитній спілці відкликано ліцензію
09:30 - Рух поїздів: "Укрзалізниця" інформує про можливі зміни
09:00 - Нафта відреагувала на навчання флоту Ірану напередодні ядерних переговорів зі США
08:30 - ШІ після хайпу: що залишиться в економіці
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.02.2026
05:00 - Військовий мобільний оператор. Чому держава створює окремий зв’язок для ЗСУ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:43 - Денис Шмигаль зустрівся з Генсеком Ради Європи Аленом Берсе
21:00 - Новини 16 лютого: підозра Галущенку, енеогопідтримка для будинків та рекордий експорт російської нафти до КНР
20:40 - Угорщина просить Хорватію пропустити нафту московія після зупинки через Україну
20:20 - Податківці розповіли, як саме виявляють "дроблення" бізнесу
19:42 - В Міненерго відбулось чергове засідання ЕнергоШтабу
19:42 - У Херсоні перевірили будівництво "підземних шкіл": усі з порушеннями
19:42 - "Якби захотів – втік": Галущенко пояснив, чому його затримали саме при перетині кордону
19:33 - Галущенко намагався оскаржити "незаконне затримання" – суд залишив його під вартою
19:20 - В Україні 17 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:15 - Перебої зі світлом та морози скоротили потік відвідувачів у ТРЦ – голова УРТЦ
19:12 - У Києві знесуть автомийку та шиномонтаж через близькість до річки Либідь
19:01 - Zara закрилась у ТРЦ Дніпра: що стало причиною
18:50 - Внутрішній ринок електрокарів: які моделі найчастіше купують в Україні
18:35 - "Зроблено в Україні": уряд розподілив 5,6 мільярда гривень на підтримку бізнеса
18:35 - Олексій Соболев: Уряд розпочав фінансування програм «Зроблено в Україні» у 2026 році
18:20 - Індія заарештувала танкери Ірану, які перебувають під санкціями США
18:05 - Денис Шмигаль провів зустріч із сенаторами США Річардом Блюменталем та Шелдоном Вайтгаусом
18:00 - Ігор Зубович: збереження біорізноманіття — стратегічний пріоритет України на шляху до ЄС
17:57 - БЕБ заявляє, що змінює модель роботи
17:50 - В Києві ще 100 будинків лишаються без опалення після атаки 12 лютого
17:40 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 17 лютого
17:30 - Уряд розширив програми підтримки енергетичної стійкості житлового сектору


Більше новин